Споделете 112

  • 22 476
  • 742
# 300
Някой да е правил маневра на заден и да си е нахендрял незатворената врата у дървото?Аз,аз...
Нямаше как-скарани,нескарани с благоверният рибарко-надвих си над масрафа и му биде звъннато по жисиема..Е,майсторът си е майстор-вече вратата се затваря и даже мога да си пускам джама,ама още се потрисвам от бунаклъка си в дадената ситуация..Обаче,където има едно-има и две..днес откъртих много юнашки и лявото си огледало.
Започнах да си правя списък,какво още ми пречи по МПС-то.
Виж целия пост
# 301
Споделям гледка от прозореца на хола.
http://img199.imageshack.us/i/des0007.jpg/
Виж целия пост
# 302
Споделям кутия с пури, за която отдавна мечтая. Днес си я купих. Направиха ми и специална селекция, макар и като за начинаещ Simple Smile (тази първата в ляво е любимата на Чърчил)
Виж целия пост
# 303
Споделям кутия с пури, за която отдавна мечтая. Днес си я купих. Направиха ми и специална селекция, макар и като за начинаещ Simple Smile (тази първата в ляво е любимата на Чърчил)
Уххааа кви големи .
А що едните са заоблен връх , а другите заострени ???
Пурети съм пушила , ама пури нъц.
Виж целия пост
# 304
Няма да ви чета, но ще ви поздравя. Липсвате ми.

http://www.youtube.com/watch?v=1h1oRP7FfBw&feature=related
Виж целия пост
# 305
И ти ни липсваш Летяща Heart Eyes!

Споделям шардоне, подписан доклад и другото когато стане след два-три дни.
Следователно споделям и неимоверно щастие, че въпросът се движи. Споделям и три чифта панталонки, две ризки и утре с точният размер повече придобивки за детето.
Виж целия пост
# 306
Здрасти, Летяща! Здрасти, Дедо! Честито, Марадона!
Чудя се, ако пурите не бяха фетиш или израз на статус, кой ли щеше да пуши тези л*йна.
Споделям босонога вечер в един рок- бар на плажа.
Започва "Доктор Живаго" по канала. Дали да го гледам този път?
Виж целия пост
# 307
Чудя се, ако пурите не бяха фетиш или израз на статус, кой ли щеше да пуши тези л*йна.


В жестока заблуда си, но няма никво значение.
Виж целия пост
# 308
Възможно е. Имам само един злощастен опит. Очевидно, не съм ценител.
Виж целия пост
# 309
Днес един човек ми каза, че за да стане едно нещо, трябва да се случи чудо.
Осъзнах колко проза има в тази реплика. И колко малко мистика.

Харесвам рекламата на Хайнекен.
Виж целия пост
# 310
Днес един човек ми каза, че за да стане едно нещо, трябва да се случи чудо.

Кви чудеса направи, че да му стане? Сподели. Важно ми е!

ПП Клонич, сори ако се ебавам неуместно.  Hug
Виж целия пост
# 311
Харесвам рекламата на Хайнекен.
Коя беше тя ???Онази с извратеното черно куче ли , дето носеше разни атрибути .. или бъркам ? newsm78
Виж целия пост
# 312
 Laughing Тази е на "Швепс", Маркрит.
Виж целия пост
# 313
Днес видях страхотно красива ромка на автомивка, като си купя барутник, ще ходя там да го мие. Очите й са зелени като игличките на тъмните борове. Има тату под кръста. Беше със препаска сутиен от две триъгълни кърпи. И ми се усмихна. Embarassed

Вълк, ако я треснеш, те чакат 8 години щастие. Поне такава е легендата. Успех!
Виж целия пост
# 314
споделям, че вече ви чета Wink, изглеждате готини

Хохохо. Вълкът има конкуренция   Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия