За нас, Земята и Вселената

  • 37 284
  • 740
# 420
 Изтеглих я, може би тя ще ми даде ключ към въпроси, за да изпратя тази интересна година и да посрещна новите предизвикателства  Hug
Виж целия пост
# 421
  bouquet
Виж целия пост
# 422
 Hug

Днес случайно попаднах на откритие от трийсетте години, с което чрез светлина и звук е било възможно да се лекува всяка болест, в това число рак. И тъй като по обясними причини всичко е унищожено, си мисля, че по същия начин би могло да се работи с мисъл и намерение. Какво мислите вие? Изключвам всички сложни научни термини, концентрирам се само върху светлината и звука и мисловно пресъздавам ефекта на несъществуващите вече прибори и изчисления.
С една дума - замествам техниката с мисъл и вътрешна енергия.


http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=81487
Виж целия пост
# 423
  Вярвам, че с енергията, която притежаваме сме способни да въздействаме на тялото си дори на субаомно ниво.
За апаратурата на Райф съм скептично настроено, обаче в неговите разработки, има идея, която един ден може да доведе до нещо полезно
Виж целия пост
# 424
Hug

Днес случайно попаднах на откритие от трийсетте години, с което чрез светлина и звук е било възможно да се лекува всяка болест, в това число рак. И тъй като по обясними причини всичко е унищожено, си мисля, че по същия начин би могло да се работи с мисъл и намерение. Какво мислите вие? Изключвам всички сложни научни термини, концентрирам се само върху светлината и звука и мисловно пресъздавам ефекта на несъществуващите вече прибори и изчисления.
С една дума - замествам техниката с мисъл и вътрешна енергия.


http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=81487
ДА  Peace

в момента чета "Квантово лечение" на Д. Чопра
Там автора споделя мнение че мозъка е този който разболява и лекува  Wink

(още не съм изчела книгата  Sunglasses на места ми е дори трудно смелаема тъй като има мн.медицински термини)
Виж целия пост
# 425
  Вярвам, че с енергията, която притежаваме сме способни да въздействаме на тялото си дори на субаомно ниво.

 Peace Обаче още не съм чула някой да го е направил. Остава аз да опитам, вместо да чакам появата на бяла овца в стадото  Mr. Green


Desss, как намираш време за четене? Sick Аз още не съм погледнала предложената от Дани "Без граници"...


esme_bolger, това "прегърнат уикенд" беше много приятно! Да си направим всеки ден прегърнат!  Hug


 
Виж целия пост
# 426
  Тони, мисля, че го правим непрекъснато.
От как имаме детето си, не съм се разболявала, а преди това все си карах по един фарингит и грип годишно.
Всички си носим вирусите и бацилите, въпроса е, кога ще им позволим да ни превземат
Виж целия пост
# 427
Desss , чудесно за Чопра и аз много му харесвам книгите.

За лечението на субатомно ниво сега се занимавам с енергията Сейким. Това е нова енергия открита или преоткрита от Патрик Зиглер през 79 година. Много съм вдъхновена. Чета, че с един сеанс Сейким може да се премахнат блокажи, които един психотерапевт премахва за една година Shocked Е как да не обичам тази енергия Heart Eyes Символите са много силни и енергията лекува на субатомно ниво
Виж целия пост
# 428
Desss , чудесно за Чопра и аз много му харесвам книгите.

За лечението на субатомно ниво сега се занимавам с енергията Сейким. Това е нова енергия открита или преоткрита от Патрик Зиглер през 79 година. Много съм вдъхновена. Чета, че с един сеанс Сейким може да се премахнат блокажи, които един психотерапевт премахва за една година Shocked Е как да не обичам тази енергия Heart Eyes Символите са много силни и енергията лекува на субатомно ниво
И как става??? newsm78
Виж целия пост
# 429
Desss , чудесно за Чопра и аз много му харесвам книгите.

За лечението на субатомно ниво сега се занимавам с енергията Сейким. Това е нова енергия открита или преоткрита от Патрик Зиглер през 79 година. Много съм вдъхновена. Чета, че с един сеанс Сейким може да се премахнат блокажи, които един психотерапевт премахва за една година Shocked Е как да не обичам тази енергия Heart Eyes Символите са много силни и енергията лекува на субатомно ниво
e, dоста е пресилено. Аз съм инициирана в сейким , но не съм забелязала и от Мастер  такъв светкавичен резултат да се постигне с един сеанс . Символите (повечето) са подобни на символите на Рейки.
Успех с енергиите!
Виж целия пост
# 430
С всяка енергия, която работим ние всъщност въздействаме на субатомно ниво. Пречистват се полетата около човека, както и клетките. Да, когато се работи със Сейким клетките се прочистват в дълбочина и по малко по-различен начин от Рейки. Вибрацията на Сейким е много силна, на мен също ми е любима. Нивото или степента на проникване на субатомно ниво, зависи много от нивото, на което се намира човека- доколко е склонен да се освободи от блокажите си и е готов затова. Да, с един сеанс не се получава. Настройката в Сейким пречиства много по-дълбоко и силно.
  Вярвам, че с енергията, която притежаваме сме способни да въздействаме на тялото си дори на субаомно ниво.
За апаратурата на Райф съм скептично настроено, обаче в неговите разработки, има идея, която един ден може да доведе до нещо полезно
  Вярвам, че с енергията, която притежаваме сме способни да въздействаме на тялото си дори на субаомно ниво.
За апаратурата на Райф съм скептично настроено, обаче в неговите разработки, има идея, която един ден може да доведе до нещо полезно

Аз не вярвам, аз го виждам в моята работа с хората всеки ден.
А, относно Райф и неговата апаратура- тук говорим за прочистване, което няма нищо общо с енергиите. Получава се прочистване на физическото тяло- за хора, здраво стъпили на земята. Жалко, че днес не разполагаме с тази разработка в нейния истински вид, иначе би помогнала на много хора. Всеки метод си има своята сила и стойност. Енергията работи в много по-голяма дълбочина и холистично.
Виж целия пост
# 431
Desss , чудесно за Чопра и аз много му харесвам книгите.

За лечението на субатомно ниво сега се занимавам с енергията Сейким. Това е нова енергия открита или преоткрита от Патрик Зиглер през 79 година. Много съм вдъхновена. Чета, че с един сеанс Сейким може да се премахнат блокажи, които един психотерапевт премахва за една година Shocked Е как да не обичам тази енергия Heart Eyes Символите са много силни и енергията лекува на субатомно ниво
e, dоста е пресилено. Аз съм инициирана в сейким , но не съм забелязала и от Мастер  такъв светкавичен резултат да се постигне с един сеанс . Символите (повечето) са подобни на символите на Рейки.
Успех с енергиите!


Може ли повече инфо за Сейким ?   bouquet
Виж целия пост
# 432
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=451455.0
ето я темата на Дани за Сейким
Виж целия пост
# 433
Весела съвременна притча за бъдещето Wink

http://www.pozitivnoto.info/2009/11/instalirane-na-programata-lubov.html
Виж целия пост
# 434
"Градината на вдъхновението
Далеч на юг, където дърветата били вечно зелени, а цветята потъвали в ярки краски, далеч на юг, където птиците били огромни и закривали с едното си крило целия небосвод, се намирала райска градина. В тази градина наред с чудноватите дървета и твари растяло и самото вдъхновение. Хората разказвали, че там живеел пазителя на вдъхновението, безсмъртен старец. Често идели непознати познайници да дирят пазителя, за да получат неговия вдъхновяващ дар. Безсмъртният старец винаги ги посрещал радушно, но и неразбирайки как смъртните изобщо са повярвали, че вдъхновението може да се пази или пък раздава. Той бил само един останал извън времето разказвач на приказки...
 Един ден в градината дошло младо момче, изпълнено с трепети и мечти. То копнеело да бъде окрилено от вдъхновението. Момчето седнало сред една прекрасна поляна и започнало да съзерцава красотата, защото вярвало, че вдъхновението може да се пробуди само от красивото. Така прекарало два дни и две нощи в съзерцание, но не можело да почувства окрилението. На третия ден към него се приближил безсмъртния старец и седнал насреща му. Момчето се откъснало от вглъбението си, погледнало го и продумало:
-   Два дни наблюдавам красотата наоколо и пълня очите си, но душата ми спи изгубила своето вдъхновение.
Старецът въздъхнал и отвърнал с любов:
-   Синко, душата ти няма да бъде пробудена нито от красивото, нито от грозното, защото тя се излива, когато спрем да търсим причина, за да прелее, Душата нивга не е заспивала. Ти си дошъл отдалеч, за да се вдъхновиш, но аз ти казвам, че ти си самото вдъхновение и сам си построил бент, който те възпира. Това що ти пречи е твоята представа. Докато обитаваш нейния свят и не си позволиш да се стичаш, винаги ще виждаш пропастта, що те разделя от твоето вдъхновение, от теб самия. Стани, отиди си и спри да си представяш – спри да си представяш кой си, защо си и накъде си. Спри да си представяш дори, че разперваш крила, за да полетиш. Ти веч летиш. Навярно се питаш, ако си във висините, защо не го усещаш, а аз изричам, защото си се затворил в представата си и тя ти казва, че за да летиш, трябва да размахаш крила. Ти и вярваш, така научен, оглеждаш се и не виждаш крилата си. Тогаз започваш да ги отглеждаш бавно, мъчително, с очакване, трепнеш да порастнат, за да можеш да ги размахаш, след туй мах подир мах се учиш да ги ползваш ... Само дето синко, за да летиш не ти трябват крила и нивга не са ти трябвали, защото ти отдавна си полетял. А маховете, които правиш са тез, които те отдалечават... Дори самото вдъхновение обличаш в представата си и чакаш да те достигне по таз пътека. А ти вдъхновението прииждаш към себе си по хиляди друмища неопознато, извън избраната пътека. Напусни представата си синко и разкажи своите приказки. Раздели се и разкажи, тъй както аз се разделям в теб, в градината, в безсмъртния старец и разказвам. Аз съм разказвача и слушателя, саморазделям се и си саморедя слова, за да се самоизслушам и да се самосъздам в приказка... Синко, а ти как мислиш, че се случва света?
Момчето заплакало от щастие или пък от тъга и то самото не разбрало и попитало:
-   А краят?
Безсмъртният старец отвърнал тайнствено:
- Приказката синко, винаги завършва щастливо, защото зад хилядите приказки, съществува само една приказка и то съвсем приказна... "
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия