Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 327
  • 1 538
# 330
 
не само защото си отиде твърде рано и така неочаквано,а най-вече,защото си  отиде самотен,тъжен,неразбран,недооценен и с разбито сърце

Позволи ми, да не се съглася с теб. Някъде напред го бях казала и пак ще го кажа: Майкъл си отиде оценен, обичан и би трябвало да го е знаел. Никога не е спирал да получава писма от феновете си, билетите за концертите му са разграбени за броени часове/така четох/. Е, извинявай много, но това ако не говори достатъчно за това, колко е бил обичан и ценен, то кое друго???

Не е живял съвсем изолиран. Това, че не е общувал с близките си, не значи, че е бил самотен - той е имаше приятели, имаше дечицата си. Това му е било напълно достатъчно, за да е щастлив. Не е живял в изолиране от света, а само в изолация от част от него.  Peace Не е спирал да се забавлява - така, както на него му харесва.

Определено тези обвинения и цялата тази помия - унизителните процеси и прочие, са му повлияли зле. А и на кой не биха....
Въпреки всичко, аз вярвам, че Майкъл е бил щастлив с хората около себе си.










  В първа тема и аз писах, че съм щастлива, защото след всички невероятни филмчета, клипове и интервюта, които изгледах, виждам един сравнително нормален живот,доколкото е възможно в неговия случай, поне се е опитвал вкъщи да е ок, кадрите с децата, приятели,колеги са истински, пълни с любов, нежност,и още феновете - дори по време на процеса скандират името му и че му вярват и са с него - да, мисля че наистина е бил щастлив,
Виж целия пост
# 331

..... че някъде дълбоко в себе си,не вярвам истински,че е мъртъв.наивно си мисля,че всичко е постановка,от негова страна,че не е изневерил на новаторската си природа и е решил да смае света с най-грандиозното завръщане,което историята и човечеството да помни до края на света!може би се надявам,че на 7 юли,ден,преди планирания първи концерт,да се покаже с гръм и трясък и да остави без дъх де що има човешко същество...за съжаление едва ли е така...по тази причина,не искам да идва вторник,не искам да има поклонение,концерт в негова чест,не искам да се уверя,че всичко е истина!искам по някакъв начин да прескоча този ден,така,че винаги да си остана с надеждата и вярата,че е някъде там,по света,щастлив с децата си,забавляващ се с нещата,които чете за себе си и далеч от всичките нападки,съпътстващи целият му живот!

Аз също! Peace
Виж целия пост
# 332
Пчеличке, и на мен не ми излиза линк. Любопитна съм какво си открила.

ПС: Как се надявам да е жив.  Praynig Звучи глупаво и ако е жив, ще е егати световната конспирация, но наистина се надявам да е жив.
Виж целия пост
# 333
Излиза,излиза .Пробвайте сега.. Peace Peace
Виж целия пост
# 334

ПС: Как се надявам да е жив.  Praynig Звучи глупаво и ако е жив, ще е егати световната конспирация, но наистина се надявам да е жив.

От такава шега ще ме втресе...меко казано...моля ви, не влизайте в такива филми Tired
Виж целия пост
# 335
МамиБлю   това е отвратителна статия.Много гадно.Защо не го оставят да си отиде ........ужас,дано не е вярно това #Crazy

Дано не е вярно кое? Че ще го погребат без мозък?  Да, вярно е! Но, какво значение имат органите като духа вече не е там?
Виж целия пост
# 336
Излиза,излиза .Пробвайте сега.. Peace Peace
Много интересно..това същата бавачка от филма на Башир ли е?..Там тя и М.Дж. държаха за ръце децата ...чернокожа...
Виж целия пост
# 337
Май е същата.
Мисля си, че след като в завещанието изрично е спомената бабата като настойник на децата, или Даяна Рос евентуално, защо майка им ще предявява иск? Дали изобщо е близка с децата?
И тази бавачка - какво ще стане с нея? Журналистите ще я нападнат като мухи...
Виж целия пост
# 338
МамиБлю   това е отвратителна статия.Много гадно.Защо не го оставят да си отиде ........ужас,дано не е вярно това #Crazy

Дано не е вярно кое? Че ще го погребат без мозък?  Да, вярно е! Но, какво значение имат органите като духа вече не е там?
Те хубаво ще го изследват, но кой ли ще позволи резултатите от това изследване да видят бял свят? Та те веднга се разпоредиха резултатите от втората аутопсия да бъдат уж опровергани. Някои неща не могат да бъдат скрити. Възмущава ме опита на семейството му да изкарат как всичко е ок. Чак се плъзна някакво... изненадани били лекарите от това колко зрав бил иначе.
Бил е болен от толкова неща. Очевидно е и че за ръста си дори е бил прекалено слаб. И с поемането на толкова лекарства, някой да говори колко е здрав бил... не мисля, че е редно. Май зад цялата работа има някаква грандиозна игра със застрахователи, организатори на концерти и т.н.
Виж целия пост
# 339
От такава шега ще ме втресе...меко казано...моля ви, не влизайте в такива филми Tired

Не е най-уместната, но дали е толкова невъзможна Thinking
Виж целия пост
# 340
Aurora Hug
Мислех, че темата за концертите ще се изпълни с впечатления. Трябваше да споделиш емоцията от шоуто, а не да пишем в тази тема сега...

В някои от постовете чета моите мисли. Само дето на мен не ми се пише.

Рени, разбирам те...и на мен вече не ми се пише нещо (трябваше по-рано да спра). но продължавам да чета. понякога ще се включвам, разбира се. Hug
Виж целия пост
# 341
Та те веднга се разпоредиха резултатите от втората аутопсия да бъдат уж опровергани

Къде ги има резултатите от аутопсията и опровержението? Аз не съм видяла/чула такова нещо  newsm78
Виж целия пост
# 342
Та те веднга се разпоредиха резултатите от втората аутопсия да бъдат уж опровергани

Къде ги има резултатите от аутопсията и опровержението? Аз не съм видяла/чула такова нещо  newsm78

Е, как!?! Скандалната статия на "Сън", в която се казваше, че е без коса, слаб, имал е само хапчета в стомаха си и прочие...
Виж целия пост
# 343
Та те веднга се разпоредиха резултатите от втората аутопсия да бъдат уж опровергани

Къде ги има резултатите от аутопсията и опровержението? Аз не съм видяла/чула такова нещо  newsm78

Е, как!?! Скандалната статия на "Сън", в която се казваше, че е без коса, слаб, имал е само хапчета в стомаха си и прочие...

Е, ама това не са "резултати", които да се е налагало да бъдат "оборвани"  Tired Rolling Eyes
Виж целия пост
# 344
Опровергани бяха.  Peace

Със сигурност никога няма да разберем какво е, що е и т.н.
А и вече май няма смисъл.   Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия