Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 340
  • 1 538
# 405
Гробът на Елвис

снимка
Виж целия пост
# 406
Не се гневете на нашите телевизии...Вероятно е скъпо,

Напротив! Ще бъде предоставено БЕЗПЛАТНО на телевизиите и интернет.

Как разбираш, че ще бъде предоставено БЕЗПЛАТНО на телевизиите и интернет?
Виж целия пост
# 407
programa@btv.bg       г-н Апостол Пенчев, директор "Програма"
 pr@btv.bg     "Връзки с обществеността" на bTV 

Колко ли мейла биха били достатъчни за да  излъчват директно ?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 408
Клои, ами заемаме се!
Виж целия пост
# 409
 Peace  свършено!   Party
Whistling
Виж целия пост
# 410

Ето какво си мислех тези дни.

Боля ли те,миличък?
Или просто не усети как се случи?
Можеше ли да го преодолееш?
Или не пожела?
Светлината ли те привлече?
Или не искаше повече болката?
Усещам те,Майкъл.Ти все още си тук.
Да,имаше още много да направиш.
Да отгледаш децата си.
Да се влюбиш до полуда.
Да сътвориш нова музика.
Да се завърнеш на сцената с гръм и трясък както само ти умееш...
Но...Стига,Слънчице!!!
Раздава се 45 години!!!
Нямаше детство.
Нямаше младост.
Нямаше зрялост.
Знам,обичаше,обожаваше да твориш.Там-на дървотo.По-близо до Създателя,нали?
Но е време,Вселено...Иди си!!!
Почини си.
Толкова ти е нужна тази почивка...
А когато пак се върнеш аз ще те позная по трепета в сърцето си.
Целувам очите ти,ъгълчетата на устните ти...
Сега...
Върви...
СБОГОМ!!!

И нека кажа с твоите собствени думи
YOU WERE THERE

You were there, before we came.
You took the hurt, you took the shame.
They built the walls to block your way.
You beat them down.
You won the day.
It wasn't right, it wasn't fair.
You taught them all.
You made them care.
Yes, you were there, and thanks to you
There's now a door we all walk through.
And we are here, for all to see --
To be the best that we can be.
Yes, I am here....
Because you were there.

http://www.youtube.com/watch?v=UfxCe2mfAEk&feature=PlayList& … BFFB&index=57
Виж целия пост
# 411
programa@btv.bg       г-н Апостол Пенчев, директор "Програма"
 pr@btv.bg     "Връзки с обществеността" на bTV 

Колко ли мейла биха били достатъчни за да  излъчват директно ?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вероятно ще им трябват и пари освен мейли. Wink Предполагам, че правата се продават. Не бих повярвала, че ги дават гратис, заради почитателите.
Виж целия пост
# 412
Анубис,в линка ,който си дала пише,че Повечето крале имат дворци.Дано и на Майкъл направят такъв Невърленд ... Praynig
Та това е самият той-навсякъде има част от душата му...
Само си мисля дали и не го свързва с ужасните обвинения...
в крайна сметка ще се примирим с това ,което семейството реши...
дали е жалко или не е вече друг въпрос...
а това с тия билети  Shocked  ooooh! нямам думи просто да изкажа какво мисля
как може въобще такова нещо акъла ми не го побира  Shocked
liliyyy  много хубаво ,разплака ме  Cry
Бояна по-напред имаше точно такава информация  Peace
Виж целия пост
# 413
liliyyy, много силно! Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 414
Момичета...искам предварително да се извиня за дългия пост, който ще си позволя да постна,но имам нужда да го споделя. BlushНаписах го на един дъх и за това ми простете правописа. Blush

Вече 10 дни минаха и аз не спирам да плача,да гледам клиповете му,да слушам музиката му,да търся жадно всяка информация свързана с него,която съм пропуснала през годините.И както вие всички знаете...става по-лошо.Знам,че това ще отмине и от това става още по-тежко.Питам се – защо? Та той не ми е личен познат...нито е имало шанс да бъде такъв. Та аз погребах любимата си баба преди 6 месеца..жената,която ме дари с цялата любов на света...доста плаках,но това сега е направо опустошително. И пак се питам – защо? След 10 дни...и доста размисъл само и единствено на тази тема – разбрах. Баба почина на 86 г и изживя живота си. Винаги е трудно да изгубиш любим човек...ужасно е да го изгубиш млад. Пак се връщам на Майкъл – защо? Защо си отиде така внезапно, защо си отиде така охулен, защо си отиде изобщо?! Та ти беше...НЕ...ти СИ Майкъл Джаксън...ти си безсмъртен! Да...ама не! Ти беше човек,като баба...от плът и кръв. Ти кървеше,дишаше,смееше се,плачеше,чувстваше и не чувстваше...беше човек, като баба. Аз баба преживях доста по-лесно,а теб не мога.Защо? Защото слушам музиката ти и се изумявам – та тя е правена преди толкова години, а сякаш е от вчера. Чета текстовете ти и в тях виждам душата ти и се изумявам от чистотата ти. Не е възможно да си истински. Ако беше истински щеше да се промениш от славата...щеше да станеш зъл, надменен, арогантен и т. н., но ти не стана...ето това е изумително. Виждам усмивката ти, която е толкова широка и истинска...усмивка,която ме кара да се усмихна през сълзи, а това е дар божи. И тогава проумях – та аз не плача за теб...аз плача за себе си...за децата си...за тези,които оставаме на тази земя. Оставаме сред същите хора,които те съсипваха, плюха, мачкаха , а сега,когато теб те няма...хех...много те обичат. Оглеждам се и разбирам колко сме лоши хората...колко нетолерантни и лицемерни...как вместо да си помагаме гледаме да се стъпчем един друг...било със силата на действието или със силата на думите(която според мен е най-голямата сила). Господ си знае работата...убедена съм. Каквото и да говорим, Майкъл(колкото и да не ни се иска да вярваме) си имаше доста болежки...според мен е положил огромни усилия да се върне за тези си последни концерти.Дали заради децата си...дали заради феновете си..дали заради любовта към музиката си..усилието е било огромно.Нека не забравяме,че на 50 г не е като на 20,30,40...не и ако си Майкъл...най-добрия певец,танцьор,шоумен. Аз за себе си реших...така стана по-добре.Защо? Защото беше много вероятно той да не се справи с тези концерти и представяте ли си какво щеше да последва? Нови обиди от сорта...вече е стар...вече не е крал...и тем подобни неща,които отново щяха да го наранят.Защото хората сме такива – гадни! Ако беше починал на 70-80 годишна възраст, пак щеше да е легенда, но нямаше да е същото...нямаше да го оценим така, както сега. Нямаше да тъгуваме толкова,колкото сега...нямаше да го почитаме толкова,колкото сега.Ако не беше изпитал болката, която му причиниха, как ние щяхме да изпитаме нашата болка по загубата му?  А той заслужава именно тази тъга и почит,която получава сега.Заслужава нашата болка по него,защото само така истински можем да разберем какво сме имали и какво сме изгубили.Просто така сме устроени.Да...Господ си знае работата и ни отне, Майкъл за да остане той завинаги най-великия. Каквото и да си говорим сека е твърде късно да му благодарим...винаги става така. Обаче е казано – Изгори за да светиш! Майкъл изгоря ,но винаги ще свети с най-яркия блясък за нас хората,които можем да го разберем...да разберем посланията,които ни остави.
Обичаме те, Майкъл! Ти успя! Ние разбрахме, тази любов за която ти беше изпратен да ни научиш да изпитваме!
Виж целия пост
# 415
И аз изпратих едно мейлче  Whistling

liliyyy, прекрасно е! Благодаря ти, че сподели  Hug

Виж целия пост
# 416
liliyyy  smile3518
Виж целия пост
# 417
Мисля си, че е по-добре вече да е погребан и поне известно време гроба му да се пази в тайна. Има всякакви хора, няма да се учудя, ако осквернят гроба му, за да си вземат парченце от него(дреха или каквото и да било) за спомен. Та това е Майкъл...
Виж целия пост
# 418
abi - уникално е! Поздравления имаш талант!

лилу - браво! Много красиво казано!

Разплакахте ме момичета! От 86 г. съм му фен както писах вече съм била на 8 негови концерта сега очаквах този с нетърпение. За погребението чета все различни неща, но се надявам да го излъчат да може целия свят да види колко много хора го обичат.
Виж целия пост
# 419
Благодаря ви!
Просто си изплаквам мъката.
А иначе има и много гняв заради това,което му причинихме.
Чуийте...

http://www.vbox7.com/play:078b02bf

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия