Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 345
  • 1 538
# 1 515
така си и помислих ... Sad
много искам невърленд но не по този начин....
Виж целия пост
# 1 516
така ми се искаше да си направи концертите, да се реабилитира пред света и тогава да си отиде...спокоен, но като знам на какво е способен на сцената, такова шоу щеше да направи, че останалата част от музикалния свят щеше да потъне в забрава за следващите 20г
Виж целия пост
# 1 517
Тези дни пак гледах филмчето"Michael Jackson home video" и той каза:"I love Neverlend.Neverland is me."Тогава си помислих,че задължително трябва да бъде там и последния му дом.
Виж целия пост
# 1 518
така ми се искаше да си направи концертите, да се реабилитира пред света и тогава да си отиде...спокоен, но като знам на какво е способен на сцената, такова шоу щеше да направи, че останалата част от музикалния свят щеше да потъне в забрава за следващите 20г

За мен и без тези концерти не съществува друг изпълнител или друга музика,което не е отскоро,а от доста време.След като съм слушала Майкъл,останалите изпълнители ми се струват блудкави,неспособни да  докоснат душата ми ,не могат да ме развълнуват или разплачат.Така наречените им хитове са такива месец,два,не носят никакво послание.Има и изключения,разбира се,но не съм в настроение да слушам каквото и  да било
Виж целия пост
# 1 519
Тези дни пак гледах филмчето"Michael Jackson home video" и той каза:"I love Neverlend.Neverland is me."Тогава си помислих,че задължително трябва да бъде там и последния му дом.

точно това е моментът и аз го гледах и направо ти се забива в сърцето с това изказване
Виж целия пост
# 1 520
така ми се искаше да си направи концертите, да се реабилитира пред света и тогава да си отиде...спокоен, но като знам на какво е способен на сцената, такова шоу щеше да направи, че останалата част от музикалния свят щеше да потъне в забрава за следващите 20г

То аз и не виждам кой ще направи шоу като"HIStory",пък ти за това говориш.Може би само Мадона е способна на това.
Виж целия пост
# 1 521
така ми се искаше да си направи концертите, да се реабилитира пред света и тогава да си отиде...спокоен, но като знам на какво е способен на сцената, такова шоу щеше да направи, че останалата част от музикалния свят щеше да потъне в забрава за следващите 20г

То аз и не виждам кой ще направи шоу като"HIStory",пък ти за това говориш.Може би само Мадона е способна на това.
Peace
Виж целия пост
# 1 522
така ми се искаше да си направи концертите, да се реабилитира пред света и тогава да си отиде...спокоен, но като знам на какво е способен на сцената, такова шоу щеше да направи, че останалата част от музикалния свят щеше да потъне в забрава за следващите 20г

То аз и не виждам кой ще направи шоу като"HIStory",пък ти за това говориш.Може би само Мадона е способна на това.
на мен всички ми се виждат малко бозави на фона на МДж
Виж целия пост
# 1 523
Вярвате ли,че не съм спала от понеделник 16:30ч.(бях нощна),вчера не спах заради Майкъл,а и сега не мога да заспя.Като зомбирана съм.Обсебена.Всяко докосване,мисъл за него ми причинява огромна болка,но не спирам да го търся.Не и сега,разбира се.Сега ще ми много тежко да го чуя и видя.Просто вече ме грабна действителността.Празно е...Отиде си...
Виж целия пост
# 1 524
Хора, наложи ми се да излезна много спешно, и не можах да догледам поклонението. Може ли да ми кажете кога ще има повторение?
И от колко е Лари Кинг, нали уж е бил на семейната церемония и ще покаже нещо от нея...
Виж целия пост
# 1 525
Славче, ей тук има отделни клипчета
не знам дали го има някъде цялото, дан го намериш
ама приготвяй кърпите  Cry Cry

http://www.huffingtonpost.com/2009/07/07/brooke-shields-tearful-go_n_227281.html

П.П. сега видях че всъщност клипчетата са само две  Confused
по Снн въртят постоянно, ама на части
Виж целия пост
# 1 526
За повторението май върви по cnn.live сега,а  Лари Кинг е от 12:00 бг време,ако няма да има нещо извънредно.
Виж целия пост
# 1 527
Аз съм пуснала СНН он-лайн и дадоха няколко откъса, и един от тях беше точно с Парис.... Cry Cry Cry Разплаках се на секундата. Милото дете... Confused Трите мили душички... Confused
Не само кърпи, ми май и кофа ще ми трябва.
Виж целия пост
# 1 528
За повторението май върви по cnn.live сега,а  Лари Кинг е от 12:00 бг време,ако няма да има нещо извънредно.
  bouquet
Значи Лари ще го гледам утре спокойно.Бях останала с впечатлението че ще е през нощта някъде. Crazy
Виж целия пост
# 1 529
За повторението май върви по cnn.live сега,а  Лари Кинг е от 12:00 бг време,ако няма да има нещо извънредно.
  bouquet
Значи Лари ще го гледам утре спокойно.Бях останала с впечатлението че ще е през нощта някъде. Crazy

Писах го няколко пъти 9 ES
Мисля, че е 04:00 БГ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия