Частни ДГ София 2

  • 100 133
  • 774
# 375
Наскоро мернах обява, че си търсят директор.
Което на мен, специално, не ми "говори" хубави неща. Кога откриха, кога предишният директор напусна, та да търсят нов?  newsm78
Но аз на моменти съм си доста подозрителна и мнителна  Simple Smile
Виж целия пост
# 376
 PeaceДа, просто много подобни ситуации, когато "лустрото" се оказва "нефелно"! Дано пък този път да бъркаме!
Виж целия пост
# 377
Отново да попитам за комплекс "Светлина". Има ли някоя мама, чието детенце да посещава тази градина?
Виж целия пост
# 378
Не мисля, че точно търсенето на директор е негатив /мое си мнение/. По-скоро трябва да им се даде време.
Виж целия пост
# 379
Срещали ли сте някакви отзиви за Детска Градина Брайт  newsm78
Виж целия пост
# 380
Ако мога да бъда полезна с информация,в Бъкстон има и австралийска дг"Кенгуру".Хареса ми програмата в сайта им,лични впечатления нямам.Цената ми се видя повече от прилична.
Виж целия пост
# 381
Здравейте! Някой да има представа от ЧДГ в Подуяне, по конкретно кв.Левски? Открих сайта на ПЧДГ http://1detska.com/, но те май са се преместили в кв.Хаджи Димитър и мен не ме устройва.
Виж целия пост
# 382
Tzvetche,бул.Васил Левски (до Сливница) върши ли ти работа?
Виж целия пост
# 383
Ако мога да бъда полезна с информация,в Бъкстон има и австралийска дг"Кенгуру".Хареса ми програмата в сайта им,лични впечатления нямам.Цената ми се видя повече от прилична.

Моля, дай линк към сайта.
Виж целия пост
# 384
Tzvetche,бул.Васил Левски (до Сливница) върши ли ти работа?

Не. Аз съм в кв. Левски /между бул.Ботевградско шосе и бул.Вл.Вазов/  Simple Smile
Виж целия пост
# 385
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=4&sqi=2 … 9Qoa3uf-rV9_bsonA за Емем
Виж целия пост
# 386
Отново да попитам за комплекс "Светлина". Има ли някоя мама, чието детенце да посещава тази градина?
моят син вече повече от 2 години ходи там, на Одрин (той в момента е на 6 г.), аз съм доволна и сериозно се замисляме и за началното училище от първи клас.
на Одрин учителките са много добри Peace
Виж целия пост
# 387
Някой има ли впечатления от Първа частна детска градина? Ако да-може ли да ги сподели тук или на лични-ще съм благодарна  Hug
Виж целия пост
# 388
С тази разлика,че Светлина не е лицензирана градина,а е поредния детски център,който миналата година лицензира предучилищната си група,защото иначе нямат право да имат такава.!!!
Виж целия пост
# 389
Някой има ли впечатления от Първа частна детска градина? Ако да-може ли да ги сподели тук или на лични-ще съм благодарна  Hug

ако може да сподели тук, и мен ме интересуват отзиви  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия