Лещи за очи -2

  • 99 802
  • 745
# 495
момичета,искам да си поръчам от цветните лещи Адоре,но се чудя м/у трите им вариянта. Някой познава ли ги за да може да ми каже кои са по ефектни и по добри за мн.тъмно очи.Искам светло сини,може и сиви.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 496
мими23, с Bi-Aqua стават светло сини очите.  Peace
Виж целия пост
# 497
Мили мами, искам да ви попитам дали сте ползвали капки "Изкуствена сълза" за овлажняване на очите при продължително носене на лещите или някакви подобни капки, че като нося цял ден лещите или стоя дълт на компютъра с тях много гадно става като почнат да ми глождат и да се исушават. Моля ви за съвет относно някакви овлажняващи такива капки.  Praynig
Виж целия пост
# 498
Мили мами, искам да ви попитам дали сте ползвали капки "Изкуствена сълза" за овлажняване на очите при продължително носене на лещите или някакви подобни капки, че като нося цял ден лещите или стоя дълт на компютъра с тях много гадно става като почнат да ми глождат и да се исушават. Моля ви за съвет относно някакви овлажняващи такива капки.  Praynig

Задължително трябва да ползваш изкуствени сълзи!!!

Лещите се дехидратират от "оголената" очна ябълка - това е ефекта на взирането в монитора,
съпроводен с по-рядкото мигане ...
Принципно и очите, и кожата на лицето се изсушават, а когато има лещи - дори понякога е болезнено.

Ако можеш да работиш с очила - ще е най-добре!

Изкуствени сълзи има различни - малко съм назад с инфото,
но преди години, клиентите много харесваха тези на Алкон.

Успех и ...... послушай ме за очила  Hug Hug Hug

п.с. Не помня в коя тема беше, ама преди година май дръпнах реч по въпроса  bowuu
Виж целия пост
# 499
мими23, с Bi-Aqua стават светло сини очите.  Peace

мерси,тях си поръчах и в сряда ще ги доставят Peace
Виж целия пост
# 500
Мили мами, искам да ви попитам дали сте ползвали капки "Изкуствена сълза" за овлажняване на очите при продължително носене на лещите или някакви подобни капки, че като нося цял ден лещите или стоя дълт на компютъра с тях много гадно става като почнат да ми глождат и да се исушават. Моля ви за съвет относно някакви овлажняващи такива капки.  Praynig

Аз си купувам от тези, които са на дозички за еднократно ползване, тъй като рядко ми се налага, а капките от нормално шишенце имат срок от 1 месец след отваряне. Нося лещи от много години, но пред компютър от около година съм САМО с очила, защото си е доста вредно за окото. Имах като твоя проблем и го казвам от личен опит, ако не ти е много належащо ползвай очила когато си на компютър. При мен вече няма проблеми  Peace
Гледам, че Минa се е включила, тя поне има опит и е по-компетентна от мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 501
Мили мами, искам да ви попитам дали сте ползвали капки "Изкуствена сълза" за овлажняване на очите при продължително носене на лещите или някакви подобни капки, че като нося цял ден лещите или стоя дълт на компютъра с тях много гадно става като почнат да ми глождат и да се исушават. Моля ви за съвет относно някакви овлажняващи такива капки.  Praynig
моите са ми предписани от лекар- издържат 3 месеца след отваряне,капкат се при напрежение,може и грим да се ползва....само, че не се сещам как се казват... newsm78,вкъщи са...pileshko- какви са тези еднократни дозички,...моите ги ползвам 3 месеца и има още в шишенцето и отива в кофата Close
Виж целия пост
# 502
elhi4ka, струват стотинки, купувам си по 5 бр. примерно и когато ми се налага си отварям и си слагам, те са години мисля 24 часа след отваряне. Мина може да обясни по-подробно предполагам  Peace Като отидеш в аптеката и ще ти ги покажат веднага, аз никога не им знам името  Mr. Green 5 броя ги ползвам сигурно 5 месеца, а преди по 20-30 лв. за капки на месец давах, а използваното количество е максимум 1/10 и всичко в коша отива... А ти, сигурна ли си, че 3 месеца е годността след отваряне?
Виж целия пост
# 503
пише го на опаковката Simple Smile
да,и аз рядко слагам,но нещо като ме подразни капвам...за във чантата е практично дозичка(не, че и шишенцето е голямо де Mr. Green) ),...има някой хора даже мъкнат със себе си разтвор....ще видя в аптеката.мерси Wink
Виж целия пост
# 504
Мили мами, искам да ви попитам дали сте ползвали капки "Изкуствена сълза" за овлажняване на очите при продължително носене на лещите или някакви подобни капки, че като нося цял ден лещите или стоя дълт на компютъра с тях много гадно става като почнат да ми глождат и да се исушават. Моля ви за съвет относно някакви овлажняващи такива капки.  Praynig
Ирена, вземи си лещи с по-висок процент вода и няма да ти се налага да ползваш капки.

Мина, очен лекар ли си?

Някой посети ли вече Мултилекон (писах на 8-ма стр. през далечния декември че се местят на Колкотница, но още не съм ги търсила на новото място). За софиянки и лещоносачки със стаж 20г+ just like me, сега къде сте? Дали Мултито предлагат още 55%товите?
Виж целия пост
# 505
За еднодозови опаковки съм чувал за Tears naturalle
Аз лично ползвам тези, които мина спомена на Alcon казват се систейн SYSTANE;
има ги в шишенце - шест месеца след отваряне се изхвърля останалото;
на дозичките пише веднага като си капнеш да се изхвърля, ноп аз като отворя една дозичка примерно към 10-12 часа накапвам си в окото и през късния следобед също и така я използвам цялата
Виж целия пост
# 506
здравейте, аз съм с късогледство -6 диоптъра. От 10 години вече съм с лещи, защото имам комплекс от ученическите години от очилата. Преди една седмица бях на очен лекар, където ми казаха, че е започнало изтъняване на роговицата. било вследствие от постоянното носене на лещи. според вас това ли е истинската причина или трябва да търся мнение на друг лекар? До сега ме беше страх да си мисля за операция, но вече започнаха да ми минават такива мисли. искам един път завинаги да се отърва от тези лещи и очила
Виж целия пост
# 507
Моля за помощ Praynig Миналото лято ползвах за първи път лещи на В&L и останах много доволна, въобще не ги усещах:) Сега искам пак да си поръчам, но се двоумя между тези:
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/soflens-comfort … 59--3-бр/116.html
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/purevision/26.html
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/optima-fw/29.html
Кой е най-добрия вариант?
Виж целия пост
# 508
Извинявайте за въпроса ми, който не е по темата, но досега се рових в нета и нищо не открих. Въпросът ми е към тези с големи диоптри - знаете ли какво е ограничението за шофьорска книжка? Мъжът ми беше със сравнително нисък диоптър преди 10 години и сега, с -7 и -7,5 са му отказали. Аз бях чула, че уж са премахнати тези ограничения....

п.п. Разрешихме проблема. Опитах да изтрия публикацията, че и без това не е където трябва, но пак не работи опцията "изтрий" Sad.
Виж целия пост
# 509
Моля за помощ Praynig Миналото лято ползвах за първи път лещи на В&L и останах много доволна, въобще не ги усещах:) Сега искам пак да си поръчам, но се двоумя между тези:
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/soflens-comfort … 59--3-бр/116.html
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/purevision/26.html
http://www.lens.bg/page/контактни-лещи/меки-лещи/optima-fw/29.html
Кой е най-добрия вариант?

Моите са PureVision. Aз и брат ми ги ползваме, на него са му ги препоръчали очни лекари от Англия Simple Smile Не се късат лесно ,пропускат достатъчно кислород, въпреки че ги ползвам от година и ги свалям един път в седмицата, като цяло лекарят ми тук ми каза, да свалям лещите поне два дни седмично, без да ги нося по цял ден, защото са ми се образували капилярчета около зеницата поради липса на кислород. Тези лещи са най-добрите на пазара и въпреки ,че пише , че могат да се носят непрекъснато не искам да си прецаквам очите от рано. На Графа има една оптика до една книжарница, там има 25% намаление винаги и ми излизат към 25лв и двете на месец. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия