Лещи за очи -2

  • 99 801
  • 745
# 525
споделете нещо за разтворите до сега само реню съм ползвала никой друг мисля да пробвам някой друг препоръчайте ми

Аз съм ползвала само на Renu и Synergi. От Renu съм по-доволна.


Но нека някой с повече опит да даде съвет,  макар че всичко е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 526
По принцип всеки харесва различен разтвор, зависи каква партида ще се падне и т.н.
Аз съм ползвал:
1. ReNu - първия ми разтвор
2.EYEsee - има го в аптеките, много евтин, но имах чувството, че не почиства, един такъв все едно че дестилирана вода само, крайно мнение: НИКОГА ВЕЧЕ, иначе става ако ти се наложи спешно и нямаш разтвор
3. Opti free- не е така лигав и хлъзгав като ReNu- мисля, че е по-подходящ за начинаещи, пък и в аптека МАРЕШКИ беше много евтин 15.79 -355мл; 6.80-120мл
даже сега ще си купувам Opti free защото ReNu e с около 9-10 лв по-скъп в оптиките
Като цяло между ReNu и Optifree не намирам разлика, освен цената и консистенцията- така че каквто си решиш

успех
Виж целия пост
# 527
ок ще пробвам тогава опти фри ,но ще взема по-малко разфасовка  Peace
Виж целия пост
# 528
Влизам с един спешен въпрос! Едната ми леща падна в мивката Laughing няма да казвам как хахах...Достатъчно ли е само да я облея с разтворът или трябва да направя още нещо, за да се дезинфекцира добре? Thinking
Виж целия пост
# 529
Да,мисля,че става.На мен ми е падала така на пода едната,измих я с вода,после с разтвора,и си я сложих.Не е имало проблем.Само я виж да не е скъсана по края. Wink
Виж целия пост
# 530
Благодаря ти! И аз направих така и целия ден си бях с лещите:)Ох то си е цял късмет, че успях да я видя хихи Ще внимавам вече:)
Виж целия пост
# 531
Здравейте, от скоро ми дойде идеята да си купя цветни лещи за очи. Проблема е че не мога да намеря каталози в които да разгледам модели ... ако се сетите за някой сайт ще съм много благодарна. 
Виж целия пост
# 532
Zdrasti^.^, назад в темата доста сайтове сме давали, ама хайде пак: http://www.contactlens.bg/  Има и линкове към сайтовете на производители.
Виж целия пост
# 533
Някой случайно да знае дали има разтвори за лещи от 100 или по-малко мл? newsm78

Трябва да си взема разфасовка в ръчния багаж за полет, а до колкото помня на Опти фрии имаше само 120мл, аз ще проверя де, но ако някой знае.. Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Някой случайно да знае дали има разтвори за лещи от 100 или по-малко мл? newsm78

Трябва да си взема разфасовка в ръчния багаж за полет, а до колкото помня на Опти фрии имаше само 120мл, аз ще проверя де, но ако някой знае.. Simple Smile

По едно време имаше промоция на Рену - 2 големи разтвора с подарък малко шишенце, подходящо за пътуване, но не знам дали го продават отделно.
Виж целия пост
# 535
http://www.jvi-consult.com/uvi.php?page=contacts&lang=bg
Oftyl monogreen има 50 или 60 мл; потърси в оптиките
Виж целия пост
# 536
За тези, които се интересуваха от лещите на Мултилекон - офисът им на Мадрид наистина не съществува, но ги намерих на Клокотница. Много благодаря на Axy за информацията.   bouquet   Все още са по 15 лева едната. Само не се сетих да попитам дали винаги ще ги имат или са изкупили на фирмата наличните количества, защото никъде нямаше името на Мултилекон  newsm78. Едва ми намериха 2 еднакви лещи - в склада имаше 1 и на касата 1.
Виж целия пост
# 537
Някой случайно да знае дали има разтвори за лещи от 100 или по-малко мл? newsm78

Трябва да си взема разфасовка в ръчния багаж за полет, а до колкото помня на Опти фрии имаше само 120мл, аз ще проверя де, но ако някой знае.. Simple Smile
Synergi имат разфасовки по 60 мл.
Виж целия пост
# 538
Здравейте! От 2 години ползвам контактни лещи. Ползвам разтвора Рену - много съм доволна! Първо бях с 6 месечни лещи Омега 38 и от тях съм доволна, но след спор с моя очен лекар който твърдеше че са едногодишни си взех 3 месечни на Б&Л, но поради ниското водно съдържание ми изкарват по 8 часа и след това ми изсъхват очите, а аз по принцип ги нося по 14 и реших да си поръчам на Б&Л Softlens 59 защото са с по високо водно съдържание Peace някой ползвал ли ги е  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 539
Б&Л Softlens 59 защото са с по високо водно съдържание Peace някой ползвал ли ги е  Rolling Eyes

Аз, но те са едномесечни. Е...може да изкарат и повече, но са си едномесечни, не знам защо ги пробутват за 3. Това трябва да е личен избор ще ги нося ли повече или не...  ooooh!
Всъщност аз бях на Софтленс 66, пак за 1 месец, но бяха изчезнали от каталога, предлагаха само 59, та взех тях. Нося ги средно по 14-15 часа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия