Лещи за очи -2

  • 99 801
  • 745
# 615
Като човек, който носи лещи от няколко години и се е сблъсквал с всичките проблеми, които съпътстват постоянното носете, горещо препоръчвам Biofinity на Cooper - няма такова усещане, все едно си без лещи, мисля че това е най-доброто на пазара заради високото водно съдържание...
Някой да знае дали има цветни лещи с такова подобно високо водно съдържание, защото не съм запозната?
 
Виж целия пост
# 616
БЛОНДИ да те питам тогава каква е цената на едната леща и за какъв период от време се носят?
Виж целия пост
# 617
iv.elina   цена по каталог 24.80 лв. тоест най-много толкова могат да струват; а иначе вървят между 15 и 22 лв според това дали са в някаква промоция; промопакет и други

http://www.jvi-consult.com/userfiles/file/Lens_Catalogue_2009.pdf каталог
Виж целия пост
# 618
Здравейте и от мен. )
Дали може да ми дадете инфо за цветните лещи FreshLook® Colors?
Гледам, че имат такива с диоптър до -8.00, което мен идеално ме устройва, но преди години, когато питах и исках да си купя такива, ми казаха, че имат само до -6.00
Ето тук ги гледам, в момента имат промоция.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … freshlook/48.html

Харесала съм зеленият цвят и сивия.
Ако някой има снимка с такива, ще се радвам да ми покаже.

Преди 3г си купих от цветните лещи на Адор Би, отново сиво. Но...когато ги взех, се оказа че цвета е по-скоро зелен и отвора за зеницата беше доста голям и се виждаше голяма част и от моят цвят.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … %87%D0%B8/55.html

Виж целия пост
# 619
Здравейте и от мен. )
Дали може да ми дадете инфо за цветните лещи FreshLook® Colors?
Гледам, че имат такива с диоптър до -8.00, което мен идеално ме устройва, но преди години, когато питах и исках да си купя такива, ми казаха, че имат само до -6.00
Ето тук ги гледам, в момента имат промоция.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … freshlook/48.html

Харесала съм зеленият цвят и сивия.
Ако някой има снимка с такива, ще се радвам да ми покаже.

Преди 3г си купих от цветните лещи на Адор Би, отново сиво. Но...когато ги взех, се оказа че цвета е по-скоро зелен и отвора за зеницата беше доста голям и се виждаше голяма част и от моят цвят.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … %87%D0%B8/55.html



Адоре Би приличат на Фреш Лук...отвора е еднакво голям.Но като качество Адоре са много по добри и с много по естествен резултат.
От Фреш Лук имах Стерлинг Силвър,които са сиво-сини.
Най си харесвам лещите на Бауш § Ломб,замислям да си ги взема в повече цветове...нося ги вече 2 години.Имам даже едни чисто нови неотваряни на Фреш Лук които дори нямам намерение да ползвам.

Адоре Би
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs274.snc4/40045_128 … 745_5323884_n.jpg


Фреш Лук
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs356.snc3/29422_103 … 336_1364639_n.jpg


Бауш § Ломб
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs783.ash1/167320_16 … 719_6005438_n.jpg

Виж целия пост
# 620
мими23, всъщност сега като погледнах, имах Адор Три, добре че си надписвам снимките. )
И...честно казано като комфорт на окото...хич ги нямаше. Повече от 1-2ч не можех да ги нося, за това и сега се замислих за Фреш Лук.
На Бош и Ломб не мога да си купя, имат само до -6.00диоптъра.
Така че аз съм ограничена и от тази гледна точка.
Виж целия пост
# 621
мими23, всъщност сега като погледнах, имах Адор Три, добре че си надписвам снимките. )
И...честно казано като комфорт на окото...хич ги нямаше. Повече от 1-2ч не можех да ги нося, за това и сега се замислих за Фреш Лук.
На Бош и Ломб не мога да си купя, имат само до -6.00диоптъра.
Така че аз съм ограничена и от тази гледна точка.

И аз  имам  и от другите вариянти на Адоре,но съм ги слагала само за проба и не ми харесаха...Би са най сполучливи и на мен са ми много комфортни.При мен Фреш Лук са по неудобни,мъгляви и изсъхват бързо...но си е до око,докато не пробваш не можеш да разбереш Peace
Виж целия пост
# 622
БЛОНДИ да те питам тогава каква е цената на едната леща и за какъв период от време се носят?

iv.elina   цена по каталог 24.80 лв. тоест най-много толкова могат да струват; а иначе вървят между 15 и 22 лв според това дали са в някаква промоция; промопакет и други

http://www.jvi-consult.com/userfiles/file/Lens_Catalogue_2009.pdf каталог

Дъщеря ми си ги поръча от ebay за 26-27 евро 6 броя. В Амазон бяха подобни цените. Не знам колко е доставката до България (за нея е безплатна), но все си мисля, че няма да стигне до 24,80 като от посочения каталог. Днес ми се похвали, че ги е получила, но ще ги пробва след около 2 седмици, че сегашните ѝ още са добри.
Виж целия пост
# 623
мими23, тогава ще пробвам с Би серията им. ) дано е по-успешна от 3та. )
Чудя се и за тъмната която е, но май ще я пропусна. )
Виж целия пост
# 624
Успях да си издиря само една снимка с лещите на Адор Tri Line, цвета е Grey, а както виждате на окото ми стоят зелени.
За съжаление другите снимки са някъде изчезнали.

снимката
Виж целия пост
# 625
Момичета а като се лети със самолет лещите трябва ли да се махат или не пречи на окото? Казаха ми че от голямата височина и налягането при носенето на лещи се увреждала ретината и влажността била мн ниска което пак се отразявало  newsm78
Виж целия пост
# 626
Здравейте и от мен. )
Дали може да ми дадете инфо за цветните лещи FreshLook® Colors?
Гледам, че имат такива с диоптър до -8.00, което мен идеално ме устройва, но преди години, когато питах и исках да си купя такива, ми казаха, че имат само до -6.00
Ето тук ги гледам, в момента имат промоция.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … freshlook/48.html

Харесала съм зеленият цвят и сивия.
Ако някой има снимка с такива, ще се радвам да ми покаже.

Преди 3г си купих от цветните лещи на Адор Би, отново сиво. Но...когато ги взех, се оказа че цвета е по-скоро зелен и отвора за зеницата беше доста голям и се виждаше голяма част и от моят цвят.
http://www.lens.bg/page/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1% … %87%D0%B8/55.html



Адоре Би приличат на Фреш Лук...отвора е еднакво голям.Но като качество Адоре са много по добри и с много по естествен резултат.
От Фреш Лук имах Стерлинг Силвър,които са сиво-сини.
Най си харесвам лещите на Бауш § Ломб,замислям да си ги взема в повече цветове...нося ги вече 2 години.Имам даже едни чисто нови неотваряни на Фреш Лук които дори нямам намерение да ползвам.

Адоре Би
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs274.snc4/40045_128 … 745_5323884_n.jpg


Фреш Лук
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs356.snc3/29422_103 … 336_1364639_n.jpg


Бауш § Ломб
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs783.ash1/167320_16 … 719_6005438_n.jpg




wow тези на Адоре Би седят страхотно, аз сега ползвам на Адоре - bi hazel, те са светло кафяви и седят много естествено... да т питам, колко време чака за да ти доставят лещите на Адоре? аз чаках месец и половина  newsm78
Виж целия пост
# 627
Момичета а като се лети със самолет лещите трябва ли да се махат или не пречи на окото? Казаха ми че от голямата височина и налягането при носенето на лещи се увреждала ретината и влажността била мн ниска което пак се отразявало  newsm78
Не съм имала проблем да си летя с лещите.
Виж целия пост
# 628
Моля Ви препоръчайте ми цветни лещи без диоптър,от марка,която не дразни очите с най-голямо водно съдържание може би.Преди 2 години ми донесоха от чужбина,не им помня марката,но много некомфортно се чуствах с тях и неможех да ги нося за повече от час.Мисля да си взема като начало някакви с по малък срок на годност за да видя как ще са.
Виж целия пост
# 629
Преди 3 години си поръчах лещи с диоптър 1,2(не виждам надалече,не знам плюс или минус се води това) и със син цвят(аз съм със зелени очи),когато пробвах във оптиката безцветни беше добре,но когато ги взех вече поръчаните от мен, не можах да свикна и на другият ден ги върнах.Мислите ли,че има значение ,че са били цветни и с диоптър и затова е станало така.Сега нося очила,но вече искам промяна и мисля пак да си поръчам лещи и да се мъча ,докато свикна.Какви  бихте ми препоръчали с вашият опит,мисля да са тримесечни,че ако не свикна,да не ме е яд за парите поне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия