Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 54 008
  • 767
# 180
Ехооо. Simple Smile
Някой има ли зимни шапки на Некст ? Странно. Виждам,че размерите са или 12 - 2 г. или 3 - 5 г. Моето ще е зимата между 2 -3 . Интересно какво да поръчам..

Римини ще доставят ли след 20ти , след като излизат в отпуск ?


Нямаме шапки от тази категория, но спред мен си прецени детенцето - дали е по-голяма главичка или по-малка, както и дали ви е много бухнала косата.За най-сигурно си вземи по-голямата.
Иначе много готини са им шапките на Некст, това май е нещото от което съм най-доволна от всички работи дето вземах от тях.

Викаш, като направя 2 кукута и няма да има място под шапката, а... Joy
МДа, май ще поръчам 3 - 5.

Алмуз имат ли почивка ?
Виж целия пост
# 181
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.

Може. Аз го направих, но към друг превозвач. Всичко си беше ок.
Виж целия пост
# 182
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.

Може. Аз го направих, но към друг превозвач. Всичко си беше ок.
На мен в последния си мейл са ми писали:
The payment on the original order was declined by the bank, they do not inform as to why they have declined the payment, this is the reason we have cancelled the order.
Имах пари в картата, блокирали са си сумата. Какво искат повече не зная.
Якенцето вече ми е изчерпано и дори и с посредник не мога да го поръчам, а вече се виждах да го нося Cry
Виж целия пост
# 183
Якенцето вече ми е изчерпано и дори и с посредник не мога да го поръчам, а вече се виждах да го нося Cry

Ще се появи подобен модел. А може и да е по-хубав. Не се ядосвай. Гледай в ebay - може там да го пусне някой, на когото няма да стане.
Виж целия пост
# 184
Якенцето вече ми е изчерпано и дори и с посредник не мога да го поръчам, а вече се виждах да го нося Cry

Ще се появи подобен модел. А може и да е по-хубав. Не се ядосвай. Гледай в ebay - може там да го пусне някой, на когото няма да стане.
Благодаря ти много  bouquet
Виж целия пост
# 185
Имам пет успешни поръчки от MandMDirect,с бг карта и адреса на Емпреса.Пощата ми е в yahoo,ако това има значение (поне така каза момичето,което първо беше пуснало успешна поръчка от сайта).Дори днес имам мейл,че последната ми е изпратена също.Не зная защо няма order history в сайта,дразнещо е,наистина,но пък цялата информация я изпращат по имейла-потвърдителен имейл с подробности относно поръчката и имейл за изпратена поръчка 3-5 дни след това.До сега съм имала само една липса и тя беше отразена в отделно писмо,пуснато едновременно с това за изпратена поръчка...
Виж целия пост
# 186
Получих си нещата от АСДА  чрез Римини - от 22.06 ми е поръчката.И пак да кажа, въпреки че знаех, за пореден път се изумих колко са им уголемени дрехите, особено за бебетата.За ръст 9-12 мес спокойно може да стане на 2 годишно дете.Взех за моята приятелка от комплектите бодита за 9-12, детенцето е на годинка, никак не  е дребно, а са му мноооого големи.
Виж целия пост
# 187
Да се похваля,че от Римини са приели поръчката ми от сайта на Nike  Grinning.
Виж целия пост
# 188
Забравила съм, но Найковете не бяха ли умалени ?
Т. е. ако детето носи например 24, 8 ли взимам или 7.5. Защото съм почти убедена, че 7 не отговаря на 24.
Моля някой да каже.Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Цитат
Забравила съм, но Найковете не бяха ли умалени ?
Т. е. ако детето носи например 24, 8 ли взимам или 7.5. Защото съм почти убедена, че 7 не отговаря на 24.
Моля някой да каже.

По етикет UK 7.5,отговаря на 25,14см.
Виж целия пост
# 190
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.

Може. Аз го направих, но към друг превозвач. Всичко си беше ок.


Ще споделиш ли кой превозвач ползваш?
Виж целия пост
# 191
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.


Вече мога да си отговоря  на въпроса....вчера получих информация че имам пратка от МиМДирект в София....значи става.С дебитна БГ карта и мейл в АБВ.Поръчката ми беше от 30.06.09.
Виж целия пост
# 192
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.

Вече мога да си отговоря  на въпроса....вчера получих информация че имам пратка от МиМДирект в София....значи става.С дебитна БГ карта и мейл в АБВ.Поръчката ми беше от 30.06.09.

Как така МиМдирект в София? Аз по-натам пак ще пробвам, че не мога да се примиря Close
Виж целия пост
# 193
Искам да попитам последно разбра ли се от този сайт М&МДирект , може ли да се пазарува от тук...с БГ- карта до адреса на Емпреса в Англия.Някой получавал ли е такава поръчка?
Аз имам една блокирана сума от тях и ми казват че мейла ми  е отхвърлен.
Дайте някаква информация.

Вече мога да си отговоря  на въпроса....вчера получих информация че имам пратка от МиМДирект в София....значи става.С дебитна БГ карта и мейл в АБВ.Поръчката ми беше от 30.06.09.

Как така МиМдирект в София? Аз по-натам пак ще пробвам, че не мога да се примиря Close


Не не, грешка на езика....чрез Емпреса в София.
Извинявам се за объркването.
Виж целия пост
# 194
Здравейте. Някой знае ли номерацията на обувките на сайта на Мадъркеър на какви сантиметри отговаря? Има табличка за дрешките, но не и за обувките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия