Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 54 008
  • 767
# 195
Днес получих няколко есенни неща от Некст за малкия 2-3 год. и за каката 11год.Доставката е чрез Д.М.,отново съм доволна от тях,доставиха ми всичко и нормален срок-поръчах на 24.06 и ги получих днес PeaceЕто малко снимки,ако някой иска рамер на нещо да питаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=399963&pid=13541246
Виж целия пост
# 196
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=399963&pid=13541246
Виж целия пост
# 197
Привет,момичета  Hug Не съм се включвала доста време,но все сме нанякъде  Grinning Разгледах новата колекция на Некст,страхотна еееее,направо незнам кое да избера,толкова много неща харесах  Flutter
Виж целия пост
# 198
Моля, ако пускате обща поръчка към НЕКСТ пишете ми на ЛС да се подготвя ....
Малката ми е със страшно тънак глезен и не мога да и намеря обувки тук, та съм решила да пробвам тази на Некст...
Виж целия пост
# 199
Много са сладки , особено обувчиците. Май рядко виждам снимки напоследък.За да не е спам и  аз чакам няколко неща от Adams , от обща поръчка с едно майче тук. Peace
Виж целия пост
# 200
аз днес получих мейл от алмуз,утре поръчката ми от адамс ще е в офиса на куриера ,който избрах,утре ще покажа Grinning
Виж целия пост
# 201
Хм конкуренцията нараства Crazy
Виж целия пост
# 202
Хм конкуренцията нараства Crazy
да така е , но с нищо условията не са по-изгодни, даже напротив, ми се струва  Sad
Виж целия пост
# 203
Поне не са по-лоши условията ми се струва.
Сайтовете са малко повече.
Виж целия пост
# 204
Добре де как да видя детските артикули на H&M ooooh!Търся по страницата и нищо не откривам-аз ли съм зле или наистина няма newsm78
Виж целия пост
# 205
Да Ви попитам момчета, от половин час се опитвам да сложа нещо в кошницата от сайта на next.eu, но нито един артикул досега не е наличен. Опитах в различни секции на сайта, но сякаш всичко е свършило Shocked Някоя от Вас да се е пробвала скоро да избира?
Виж целия пост
# 206
Добре де как да видя детските артикули на H&M ooooh!Търся по страницата и нищо не откривам-аз ли съм зле или наистина няма newsm78

От началната страница на Н&M, менюто вляво и избираш Shop online. После в новозаредената страница отиваш на Kinderen. Ето това трябва да ти се отвори
http://shop.hm.com/nl/deptstart?dept=BARN&shoptype=S

Да Ви попитам момчета, от половин час се опитвам да сложа нещо в кошницата от сайта на next.eu, но нито един артикул досега не е наличен. Опитах в различни секции на сайта, но сякаш всичко е свършило Shocked Някоя от Вас да се е пробвала скоро да избира?

При мен могат да се добавят, трият и да се променят количествата. Няма проблем с избирането.

Имам мейл от Алмуз, пуснали са ми поръчката веднага след като им я изпратих в събота. Вече е потвърдена и остава да им я изпратят на лондонския адрес. Много, ама много добро впечатление имам засега от тях Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Да Ви попитам момчета, от половин час се опитвам да сложа нещо в кошницата от сайта на next.eu, но нито един артикул досега не е наличен. Опитах в различни секции на сайта, но сякаш всичко е свършило Shocked Някоя от Вас да се е пробвала скоро да избира?

При мен могат да се добавят, трият и да се променят количествата. Няма проблем с избирането.

Аз не обясних както трябва- мога да добавям, но всеки артикул, който избирам изписва, че вече не е наличен за продажба....предполагам, че някой неща може да  са свършили, но това е за абсолютно всички стоки, затова се учудих newsm78
Виж целия пост
# 208
Аз не обясних както трябва- мога да добавям, но всеки артикул, който избирам изписва, че вече не е наличен за продажба....предполагам, че някой неща може да  са свършили, но това е за абсолютно всички стоки, затова се учудих newsm78

Странно, сега пробвах да добавя няколко артикула от детската и спортната секция, всичко беше налично. newsm78
Виж целия пост
# 209
Да Ви попитам момчета, от половин час се опитвам да сложа нещо в кошницата от сайта на next.eu, но нито един артикул досега не е наличен. Опитах в различни секции на сайта, но сякаш всичко е свършило Shocked Някоя от Вас да се е пробвала скоро да избира?
Пробвай в http://www.next.co.uk/   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия