Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 54 008
  • 767
# 435
Аз съм от доволните от Римини.
 Peace
Виж целия пост
# 436
я споделете и за колко време ви дойдоха нещата с ДМ?
Виж целия пост
# 437
В M&S има намалени неща,аз се влюбих ето в това

http://www.marksandspencer.com/gp/product/B001UP5LU8/ref=pd_sbs_ … cwviv%5F2%5Fimage

дано да ни стане Simple Smile
Виж целия пост
# 438
От ДМ - няколко поръчки ги чаках повече от месец  Crossing Arms накрая ми дойдоха 1/3 от нещата.
Преди месец направих първата си поръчка от Римини, седмица по-късно още една - ами все още нямам нищо и много взех да се изнервям, понеже лятото свърши ... И накрая ще се откажа от всякакви подобни поръчки и палим колата и до Аутлета във Виена, напазаруваме за сезона за тримата и така. Миналото лято ходихме - ей, голям кеф. Огромно нещо, адски много магазини, хубави цени. И най-вече, че виждаш и мериш нещата ...  Crazy
Виж целия пост
# 439
я споделете и за колко време ви дойдоха нещата с ДМ?

поръчката ми от 26.06 от Адидас дойде с курса на Емпреса от 08.07
Междувременно бях уведомена с два имейла, потвърждаване, че са поръчали и дата на отпътуване от Англия  Peace
Виж целия пост
# 440
Момичета, кажете моля ви какво значи това (цитат от сайта на Римини) :На този етап Ви предлагаме възможност да пазарувате от всички останали категории (извън бебета и деца до 10 год.) в сайта на NEXT.
Значи ли това, че не приемат поръчка от детските колекции?
Виж целия пост
# 441
 Party получих си днес нещата от промоцията на Адамс - второто е безплатно, благодарение на една съфорумка  newsm51
Този път всичко е по мярка, да се неначудя . Снимките при качването са се поразбъркали. Обувките поръчах номер 8 и 9, гуменките са 12, а епичният каскет 7-10 години
http://www.hrrisss.snimka.bg/album.php?album_id=381690&pid=13719358
Виж целия пост
# 442
Party получих си днес нещата от промоцията на Адамс - второто е безплатно, благодарение на една съфорумка  newsm51
Този път всичко е по мярка, да се неначудя . Снимките при качването са се поразбъркали. Обувките поръчах номер 8 и 9, гуменките са 12, а епичният каскет 7-10 години
http://www.hrrisss.snimka.bg/album.php?album_id=381690&pid=13719358
Много са хубави, към Емпреса ли ги пратихте?
Този каскет от кога го дебна, колкото пъти пускам поръчка, все го няма Confused
Виж целия пост
# 443
да с Емпреса, каскета май е изчерпан вече  Sad , нищо пак ще пуснат нещо подобно  Hug
Виж целия пост
# 444
да с Емпреса, каскета май е изчерпан вече  Sad , нищо пак ще пуснат нещо подобно  Hug
Браво, че са пристигнали. На мен два пакета от АМАЗОН ми загубиха. От сайта пишат, че трябва да са пристигнали на адреса, защото ако са върнати те ще знаят за това. Сега пак ще проверяват какво се е случило Cry Но пък комуникацията е никаква с Емпресата, та в общи линии съм много разочарована. Поръчките ми са от първите дни на юли.  ooooh!
Виж целия пост
# 445
да с Емпреса, каскета май е изчерпан вече  Sad , нищо пак ще пуснат нещо подобно  Hug
Браво, че са пристигнали. На мен два пакета от АМАЗОН ми загубиха. От сайта пишат, че трябва да са пристигнали на адреса, защото ако са върнати те ще знаят за това. Сега пак ще проверяват какво се е случило Cry Но пък комуникацията е никаква с Емпресата, та в общи линии съм много разочарована. Поръчките ми са от първите дни на юли.  ooooh!
Shocked , дано се промени нещо. Сега ,като чета това ,се благодаря на късмета ни.Тази, ако не се лъжа бе от края на юни.
Виж целия пост
# 446
В Марк и Спенсър почнаха летните намаления, а аз не можах да платя поръчката си. Страшно съм благодарна на една приятелка, че успя да я пусне към обяд.
За няколко часа изчезнаха 1/3 от нещата. Докато Спортсдайрект не си изтеглят парите не мога да си ползвам картата. Бях взела картата на баща ми, но не можах да платя с нея. В Марк и Спенсър не приеха Визата на ПИБ.
Виж целия пост
# 447
В Марк и Спенсър не приеха Визата на ПИБ.
ее, как така, много жалко?! Дадоха ли някакво обяснение? Виза Електрон или ВИЗА-та, всъщност?
а от Спортсдайрект веднага ли теглят (блокират) общата сума или след 2-3 дни? Искам да попитам дали, ако няма достатъчна наличност към момента във Виза-та Електрон ще мине поръчката?  newsm78 Поръчвала съм с американски сайтове и минава, а на другия ден си я захранвам.  Peace
Виж целия пост
# 448
аз да кажа за впечатленията ми от посредниците. две порьчки от дм, комуникация нулева, аз ги тьрся по мейл и тел. многократно, отговор само един на мейл, а тел. им два дни беше изключен.
две порьчки от алмуз, веднага получих мейл, а за второта ми звьняха и по тел. две мин. след като пуснах порьчката.

за сега ще порьчвам с алмуз  Peace

от четирите порьчки още нищо не сьм получила  Mr. Green
Виж целия пост
# 449
Да попитам ако някои поръчва от Некст и е от Варна да ми пише на лични да се комбинираме...имам само две - три неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия