Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 20

  • 30 000
  • 796
Нека тази тема е изпълнена само с радост и положителни емоции.Нека тестовете с две чертички не спират да валят !Нека Бог и Майка Богородица бдят над нас и ни закрилят!Пожелавам от все сърце успех на всички !Нека да е на късмет ! Laughing
Моля модератор да добави линковете от старите теми и да закове тази.

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-19
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-18
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9
Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5
Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1
Виж целия пост
# 1
 Whistling
И да добавя: само положителни тестове!!! Много усмивки и щастливи семейства!
Виж целия пост
# 2
Да се запиша и аз, тази темичка - да ни е на късмет
Маринекс Hug
Виж целия пост
# 3
marinex ЧЕСТИТО!  newsm44 newsm44 newsm44 Страшно много се радвам за теб! Лека и безпоблемна бременност до кроя ти пожелавам  newsm10
Нека да ни е честита новата темичка и дано се изпълни с мнооого  preggo newsm30 newsm32
Виж целия пост
# 4
Маринекс, честито, миличка. През цялото време имах чувството, че ще успееш. Пожелавам ти страхотни и леки девет месеца до срещата с малкото чудо!!!
Виж целия пост
# 5
МАРИНЕХ ЧЕСТИТО желая ти едни прекрасни 9 месеца !  Здравейти искам  да ви кажа какво ми се случи днес ходих да пусна хормони и да започвам стимулация но всичко рухна защото fsh ми е 12. 81 при реф. стойности 12.51  сега доки ми изписа прималут нор .  Мислите ли че ще ми помогне ?  Направо ми идва да умра . Мисля че въобще няма да може да направя този 3 опит.
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз в новата темичка, няма начин да не е пълна само с положителни тестчета, щом има такава орисница  Hug  newsm51
Виж целия пост
# 7
Маринекс,благодаря за темата,страхотен човек си ,дано имаме късмет всички в тази тема. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Маринексче   bouquet Hug

Санди,имам спомени за теб,че за много кратък период от време направи първи,втори и сега вече гледаш към трети опит.
Дай-малко спокойствие на яйчниците,по принцип ФСХ е нормално да е завишен след като скоро е имало стимулация,успокой се,всичко ще е наред но нека почине организма и поне до есента изчакай,не е далече,ей сега ще се изнижът двата месеца и ще дойде септември. Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 9
Пожелавам на всички бъдещи майки много късмет, усмивки и сбъднати мечти.
Трябва да имаме ВЯРА.
Навсички мноооооого  Hug
Виж целия пост
# 10
И аз се включвам в темата, днес ми е третият ден от стимулацията.Успех на всички, дано скоро да видим двете чертички.
Виж целия пост
# 11
Записвам се в новата тема, за да пожелая положителните тестове да не спират да валят оттук-нататък. Успех, момичета! Всички заслужаваме да бъдем щастливи.
Виж целия пост
# 12
Мила Маринекс, прекрасна и дългоочаквана е тази новина!  Hug Heart Eyes Желая ти лека и спокойна бременност, дано твоя късмет е от заразните и в тази тема да има много положителни тестове!
Виж целия пост
# 13
Много усмивки да има в новата тема и вълшебното списъче да се пълни с бременни коремчета. Късмет момичета.  Praynig
Виж целия пост
# 14
МАРИНЕКС, благодаря ти от сърце. Ти направи моето лято щастливо! Сега за да ти върна жеста от тук нататък ще пия винаги едно за мен и едно за теб  Joy Да не кажеш сега пак че съм гадна - я виж ква жертва жертвам

Записвам се и аз в темата скоро да прихвана от тези вируси бременни, че в противен случай ме очаква алкохолно натравяне след по-горното тържествено обещание  Crazy
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия