Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 87

  • 40 473
  • 362
# 135
Някой да вземе да даде стъпка по стъпка този Маккуин че ми се спаружва мозъка всеки път като го видя.

bubolinkata - майстор си! Искам рецептата на крем шампанско-то и шоколадовия мус ако може естествено Simple Smile

Мацки дайте рецепта за крем като за сухи пастички.
Виж целия пост
# 136
Пепи, Pavi благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 137
Здравейте,дами!Пак сте във вихъра си JoyЛеле Ванче тортата е трепач от където и да я погледнеш  Crazybubolinkata тортите са невероятни PeaceМакуина направо не си личи,че е торта-все едно е излезнал от филмчето,а бебешката торта е много нежна.Такаааа сега въпросче:как се правят картинките от този тип newsm78
http://www.laguna-bg.com/catalog/cake-63-5.html
Виж целия пост
# 138
Абе аз обмислям идеята за един частен бизнес по-нататък, ама още ми е рано...


Аз съм с теб  Mr. Green Имам няколко идеи + твоите, ще ги реализираме и сме в играта, ама с няколко точки аванс Sunglasses  Омръзна ми да работя за някой друг, който пък и не оценява подобаващо труда ми...
Виж целия пост
# 139
Здравейте,дами!Пак сте във вихъра си JoyЛеле Ванче тортата е трепач от където и да я погледнеш  Crazybubolinkata тортите са невероятни PeaceМакуина направо не си личи,че е торта-все едно е излезнал от филмчето,а бебешката торта е много нежна.Такаааа сега въпросче:как се правят картинките от този тип newsm78
http://www.laguna-bg.com/catalog/cake-63-5.html


Айде дай кръгом назад една или две теми и ще видиш  що за птица е това!!!
Виж целия пост
# 140
Бублинка, и аз много искам рецептата за тоз крем Шампанско-прозвуча ми много шикарно  Flutter Тортите са върховни-както винаги междуврочем.

Ванчеее, маскара с маскара-срама нямаш, ей, да развращаваш така дечурлигата  Twisted Evil Не стига, че силикон в кубици , ами и плат  не ти е стигнало да и покриеш "срамотиите", пък и мокра фланелка  ooooh!
Страшна е  Hug Много са яки!Пиши им да щракнат някоя снимка и после пусни тук да обсъдим  Crazy
Виж целия пост
# 141
Пиши им да щракнат някоя снимка и после пусни тук да обсъдим  Crazy
Пак ли аз да съм начело на СПАМ-отбора..... нЕмаш грижи. Свикнах вече.

Бубулинката - Признавам си че от Маккуина и мене ме е страх. Дано не ми се наложи да го правя някога... страхотно си се справила. Но най-ми хареса бебешката торта. фигурите са невероятни. Да ти е жив и здрав малкия палавник......

Абе аз обмислям идеята за един частен бизнес по-нататък, ама още ми е рано...
Аз съм с теб  Mr. Green Имам няколко идеи + твоите, ще ги реализираме и сме в играта, ама с няколко точки аванс Sunglasses 
Без мен, така ли?????  Самички, двечките ще си играете.....      Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 142
Bubulinka, прекланям се пред таланта ти!
Виж целия пост
# 143
Абе аз обмислям идеята за един частен бизнес по-нататък, ама още ми е рано...
Аз съм с теб  Mr. Green Имам няколко идеи + твоите, ще ги реализираме и сме в играта, ама с няколко точки аванс Sunglasses 
Без мен, така ли?????  Самички, двечките ще си играете.....      Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Не бе, няма такова нещо  Naughty  Ние с Дани ще развием, пък ти ще дойдеш на готово  hahaha  Joy
Виж целия пост
# 144
Абе аз обмислям идеята за един частен бизнес по-нататък, ама още ми е рано...
Аз съм с теб  Mr. Green Имам няколко идеи + твоите, ще ги реализираме и сме в играта, ама с няколко точки аванс Sunglasses 
Без мен, така ли?????  Самички, двечките ще си играете.....      Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Не бе, няма такова нещо  Naughty  Ние с Дани ще развием, пък ти ще дойдеш на готово  hahaha  Joy

Е.....ти спама сте заформили днес  ooooh!

Шемет, до сега рових в тетрадките, ама освен чист маслен крем с жълтъци друг крем за такъв тип пасти не открих .Може и без жълтъците да се направи  newsm78
Виж целия пост
# 145
Шемет, до сега рових в тетрадките, ама освен чист маслен крем с жълтъци друг крем за такъв тип пасти не открих .Може и без жълтъците да се направи  newsm78

Давай пропорциите с жълтъците - ще го пробвам.
Виж целия пост
# 146
На 250 грама разбито масло с пудра„това вече на вкус“ слагаш 4-5 жълтъка.Малко прясно мляко преди разбиването с жълтъците около 2 с.л. Крема си е бая тежичък за лятото обаче.
Ако искаш кафеен крем, вместо млякото слагаш една кафена чашка-от малките- сварено кафе, обаче капка по капка, щото нали знаеш...
Виж целия пост
# 147
Silrai, жълътците сурови ли се слагат? Пробвала ли си вариант да ги направиш на водна баня първо и после да смесиш? Дали ще стане? newsm78
Виж целия пост
# 148
Silrai, жълътците сурови ли се слагат? Пробвала ли си вариант да ги направиш на водна баня първо и после да смесиш? Дали ще стане? newsm78

Сурови са,  Confused за това не съм го правила този крем от 10 години вече.Избягвам и торта Гараш да правя, поради същата причина, освен ако имам ама найстина пресни яйца и е посред зима.
Виж целия пост
# 149
silrai много благодаря - то при нас лято явно няма да има та нямам притеснение за яйцата. Имаме влага, но не и жега - ненормална работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия