Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
-
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
-
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
-
Как да прехвърляте снимки върху торти?
-
Как може да се подобри структурата на библиотеката за торти?
и от мен




: . Защото четях всичко
Аз категорично заявявам, че не се възприемам за "майстор", имам още много торти да направя преди да преполовя пътя до тази титла, но от близо две години чета непрекъснато, следя темата и си "водя записки". Това е причината, че съм компетентна по някои въпроси! Мечтица специално към тебе - ако четеше постовете, а не само да влизаш и да си задаваш въпросите и после да дебнеш отговорите, може би щеше да добиеш бегла представа кой как пише, как се изразява и щеше да забелязваш поставяните емотикони.... Но предполагам, че сега ще приемеш, че и аз те "хапя", за това ще побързам да кажа, че никой не те хапе, никой не те гони, никой не ти забранява да пишеш каквото й да било, но да очакваш съвсем на готово да ти се сервира информацията ... Не мисля, че някое момиче ще го направи доброволно.


Да знаеш,че ще взема да си поръчам една торта при теб,ама такава шантава 

всичките са един път, ама тоз с погледа, усмивката и ребрата е номер 1 
)
/майтапя се, пожелавам ти всичко да е наред
Я кажи, що нов кандидат зет бе, онзи сгази лука ли?