Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
-
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
-
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
-
Как да прехвърляте снимки върху торти?
-
Как може да се подобри структурата на библиотеката за торти?

абе от всичко си има
. 
, перушина похвърчала, даже на свои и чужди сте успели да се разделите- изобщо веселба
. Хубаво, че ви заварвам в мир и любов
Кудкудяк!!! 
. Що ли имам спомен, че си правила торта за тоз' Юли , я бързо си признавай дали си участвала в прцеса на ухажване
Та, сега ми звънна момчето да благодари, или поне така ми се стори на мене, защото така цвилеше и квичеше а и тия около него - и те.... та не разбрах какво точно ми каза..... Ще видим утре снимковия мат`риал. 

,за 3 часа се разтопи тревата и камъчетата и покритието се разцепи от едната страна , оставих я да я предадат на рожденника и тръгнах към летището .По принцип езерце правя с гумени бонбонки и съвсем малко желатин 



. Рибарската торта на живо е много по хубава...ще е първата,която ще ми е жал да разрежа
.
, че ми е поръчка. Извади ми се душата с тези цървули, ама се заинатих и ги направих. Тортата е за момиче, което се завръща в Бг, поръчителят е местният ни ансамбъл по народни танци, в който тя участва...затова и цървулите.
, ама много съм щастлива, че ми се получи...хип-хип ура
.
?
а за рибарската, нямам думи, невероятна е, цялата, всички детайли, просто уникална