Идеи за Бизнес 3

  • 97 294
  • 605
# 225
Що не влезеш през акаунта си и тогава да си говорим?
Виж целия пост
# 226
И да се покажа и да не се покажа, твоят интелектуален багаж няма да се увеличи, така, че полза нямаш.
Виж целия пост
# 227
Прав си простака си остава простак винаги. Нали ми схвана мисълта
Виж целия пост
# 228
С това изказване още повече потвърди мнението ми, за липса на интелигентност. Когато човек дава мнение по даден въпрос е добре да се запознае с нормативната база, а не да разказва случки и подхвърля мнения от чут някъде на улицата махленски разговор.
Виж целия пост
# 229
Не на улицата , нали съм чистачка, чух го в Агенция "Митници". Нарочно го изписвам цялото. За да можеш и ти да усвоиш някой неща , като начало легалното име на цитираното от теб учреждение. Май интелектуално си на по- ниско ниво от мен, щом не можа да ми схванеш мисълта.

Извинявам се че оспамих темата, но мисля че е крайно време хора, който не влизат през акаунта си не трябва да имат право да пишат
Виж целия пост
# 230
Не ти определяш правилата.
 
Добре, че има такава възможност, за да спрат някои да се изживяват на професионалисти.

Това поведение изобщо не е професионално. Ако си професионалист - икономист, ще се засрамиш от поведението си и ще се извиниш на аудиторията за неточните отговори, кито си им дала. Също ще прочетеш повече по въпроса и ще се коригираш, а няма да го удряш на спомени-през коя година какво било. Сега е 2009 и има нови закони, с които ти явно не си в час.


Виж целия пост
# 231
Gost 2, или напиши нещо по темата, или млъкни.
Виж целия пост
# 232
Тази тема ми е малко странна..... Rolling Eyes
Като тема е хубава, но като крайна цел..........трудно осъществима

За да даде някой съвет на друг какъв бизнес да направи и да е компетентен съвета, означава, че този човек има и е развил такъв успешен бизнес Naughty
Ние имаме няколко успешни бизнеса, които и в криза се развиват, но не бих споделила как може и друг да направи същото, защото има възможност да стане конкуренция.
Най-новият, които също е успешен е такъв, които имам мотивацията и финансовата изгода, да направя желаещи в бизнеса богати. Това е най-уникалния бизнес, който съм виждала.
Успех на всички търсещи Peace
Който търси винаги намира, но Гениалните неща са прости и това, което ще стане мащабно в последствие в началото е почти незабележимо. Затова бъдете с широко отворени очи и уши............ Hug

Виж целия пост
# 233
Гост 2,  защо не споделиш и твоята гледна точка, за да разберем защо не е права Титина? Защото дотук само я обиждаш, без да се обосноваваш.
Виж целия пост
# 234
Да, вярно е, че темата е малко странна, но не си мисля, че може да е по-различна.
От написаното тук никога не бива да се приема с голямо доверие, защото хората сме различни и дори и да сме добронамерени мненията тук са лична гледна точка, имаме различен опит и различни цели.
Никой няма да напише идеите, по които работи фирмата му в момента.
Има опити за привличане в разни мулти-левъл схеми. В което не виждам чак толкова лошо, това е опит, но все пак не независим бизнес.
Само да не се обиждаме, ако някой има да каже нещо различно, да се аргументира.
Виж целия пост
# 235
Тази тема ми е малко странна..... Rolling Eyes
Като тема е хубава, но като крайна цел..........трудно осъществима
За да даде някой съвет на друг какъв бизнес да направи и да е компетентен съвета, означава, че този човек има и е развил такъв успешен бизнес Naughty

Много ясно, нали темата е за бизнес идеи, а не за бизнес планове и предоставяне на бизнеси.
Все пак, всеки може да има десетки добри идеи, но да няма времето и парите да ги осъществи. Сигурно и в трите теми го написах няколко пъти - и най-добрата идея не струва нищо в ръцете на хора, които нямат бизнес модела да я осъществят. За това се иска опит, познания, контакти, проучвания, бизнес план, които струват труд, време и пари. Който има ум и нюх може да се заплени от идеята и да я осъщстви.

А иначе за личните ни бизнеси - аз не се страхувам, че някой ще ми вземе идеите - нито правя нещо тайно, нито съм измислила топлата вода. Виж, опитът от последните 5 години и тънкостите трябва да се придобият и научат. Няма тема, която да дава това. Тук можем да обменим свежи идеи, а който иска - да ги реализира. Евентуално можем да си помогнем с информация. Пък и в темата през повечето време се говори за неща, които има на пазара - магазини за дрехи, кафенета, закусвални, надомна работа, книжарници, детски центрове и т.н.

Така че, успех в успешните начинания на всеки. Също, да не ползваме темата за пробутване на мултилевъл схеми - глупаво е.  Peace
Виж целия пост
# 236
Народа си го е казал,акъла не се налива с фуния Peace
Виж целия пост
# 237
Тази тема ми е малко странна..... Rolling Eyes
Като тема е хубава, но като крайна цел..........трудно осъществима

За да даде някой съвет на друг какъв бизнес да направи и да е компетентен съвета, означава, че този човек има и е развил такъв успешен бизнес Naughty
Ние имаме няколко успешни бизнеса, които и в криза се развиват, но не бих споделила как може и друг да направи същото, защото има възможност да стане конкуренция.
Най-новият, които също е успешен е такъв, които имам мотивацията и финансовата изгода, да направя желаещи в бизнеса богати. Това е най-уникалния бизнес, който съм виждала.
Успех на всички търсещи Peace
Който търси винаги намира, но Гениалните неща са прости и това, което ще стане мащабно в последствие в началото е почти незабележимо. Затова бъдете с широко отворени очи и уши............ Hug


И какво беше това точно малка на биене в гърдите ми звучи.
Лошо няма но темата не е "ВИШ МЕ",аз мога и няма да ти кажа как за да не можеш и ти. Peace
Виж целия пост
# 238
Еееее, Бико, Бикооооо, я кажи сега колко пари са ти обувките, каква бира пиеш, кои марки дрехи носиш, че да ти завидят колкото се може повече хора.... Малеееее, т`ва тупането в гърдите не се е загубило още....  #Crazy

А на гостите ще кажа едно-не е лошо да си припомните етикецията, когато ходите на гости-А тя е-винаги се съобразявай с правилата на домакините и ги почитай!Айде, че много оспамих....
Виж целия пост
# 239
Помагайте!
Вече съм собственик на фирма,предплатих и магазин,до седмица-две ще заработи моят първи магазин:)
Малко съм изплашена,но съм много нахъсана.
Та имам въпроси хиляди!
Какви разрешителни трябв ада набавя за детски оказион?
Става въпрос за колички,легла,проходилки,активни гимнастики,сточета за хранене и коли и изобщо всичко което ви дойде на умът!
Ще продавам и запазени дрешки.
Какви разрешителни трябва да си извадя,трудова медицина,хеи?
Който каквото знае да помага,а аз ще се отчитам с бизнеса тук:)
Стискайте ми палци и ми давайте идеи за рекламата,маркетинга:-)
Моля!Имам нужда от вас  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия