Дано я има тая тема след 2-3 години когато го направя, за да се похваля
Дано я има тая тема след 2-3 години когато го направя, за да се похваля 
Между другото аз съм си мислила ако ни удари яко кризата, да осъществя твоята идея. Поне пари за прехрана ще има достатъчно.
Задължително е одобрение от общината на реконструкцията на имота и преминаване от жилищен в търговски,а това става след одобрение на архитектурен план,направен от архитект съответно
Вас дразни ли ви това така като мен? Толкова ли е трудно да съм редовен клиент някъде и анонимноста да се запази. Добър ден,Довиждане,как сте,приятен ден - толкова!Без да взимат детето ми зад щанда,без да знам че я болят яйчниците ,без да ме интересуват първите три години от живота на нейното дете,и всякакви подобни... 

. Имам два офиса, в нова сграда, в център,но не идеален, на главен път-вход-изход на града, втори етаж-неипотекирани, имат санитарни възли. Опитах се да ги дам под наем-става дума за смешни пари, вече писах за това. Съвсем хипотетично-какво друго мога да направя с тях?Препоръчани теми