Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 64 403
  • 761
# 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НАНСЕ  bouquet

ВИЛИ, И НА ТЕБ ЧЕСТИТО Hug

Гого се оправя с игрите на компютъра доста добре, даже с ралитата е по-добър от брат си. Лошото е, че само се разправяме в нас - ако не контролирам времето, няма да станат цял ден. Карат се кой да играе. Лудница. Навремето Радо не можеше да се оправя с мишката до към 4-5 годишна възраст, а сега това малкото е станало хакер направо. Гледа и попива ooooh!
Виж целия пост
# 271
За много години, момичета!  lovekiss

Вилиииии
, честито! Желая щастие и разбирателство на четиричленното ви семейство! Много се радвам, че всичко е минало добре! Да честитиш и на Ицко титлата "Батко"! Hug

Светла, Таня, радвам се да ви видя отново! Simple Smile

Нансен, честит Рожден ден!  bouquet

Васил вече го наричат "компютърното маниаче" Grinning И аз контролирам времето, но с таймер, защото Васил не може да се налага на машинката, а я слуша Mr. Green. Понеже дядо Коледа ми донесе нов компютър, дадох на децата стария, та горе-долу успяваме да се дореждаме всички ooooh!
От четвъртък ще го водя на логопед. Това е новото...  Wink
Поздрави на всички юнчета!
Виж целия пост
# 272
Здрасти, мацки! За много години, да сте живи и здрави!

Вили, честито! Да ви е жив и здрав малкия Самуил, много късмет да има в живота и много радост да ви носи! Радвам се, че сте добре! Пусни някоя снимчица да видим двете братчета.

Нана, Честит Рожден Ден! Да си здрава, щастлива и обичана! Весело изкарване на празника и много усмивки!

Таня, честита бременност! Лека и безпроблемна!

Мама Светла, стискам палци всичко да е наред!

Бет, период е, според мен. Случва се и при спокойните деца (пример моето). Стискай зъби, ще мине.

За висенето пред компа – ами става неизбежно в един момент, в такова време живеят децата ни. Еммата си седи, играе, пуска си сама всичко, самообучила се е... Не смятам, че е много правилно и не толерирам безконтролното висене, но понякога се случва.

Други дертове ме тресат мен. Еммата расте много устата, че и умна на всичкото отгоре (пупу на мама). Не цепи басма на никого, отговаря, налага си мнението. Затапва, ако нещо казано не й хареса и го прави толкова хитро, че понякога ме оставя безмълвна, стоя и се дивя откъде й е дошло на акъла... Страшни лафове пуска.
Не мога да опиша с думи, пускам последните й две изцепки.
Миналата седмица разказваше на гостите ми как се прави секс, а на следващия ден изцепи „тате, ти си отивай на Пловдив, мама да си ходи в Балкана, а аз ще си стоя в София”...
Виж целия пост
# 273
...Други дертове ме тресат мен. Еммата расте много устата, че и умна на всичкото отгоре (пупу на мама). Не цепи басма на никого, отговаря, налага си мнението. Затапва, ако нещо казано не й хареса и го прави толкова хитро, че понякога ме оставя безмълвна, стоя и се дивя откъде й е дошло на акъла...
Хе хе, е ти какво очакваш с толкова емоционална майка  Grinning
Да ви е жива и здрава  Heart Eyes
Все пак мисля, че можеше да изчака още някоя годинка преди да ви гони от София  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 274
Момичета, каква е навалица в априлския форум на новите бъдещи майчета Crazy нашата групичка е далеч по-компактна, а там нито имам време да прочета кой какво казва, нито да опозная хората ooooh!
Да кажа за компютъра - съвсем тенденциозно Марк го ограничаваме да не седи на компютъра - има време да се научи и бързо ще вдене. По същия начин гледам да не прекалява с телевизора и с детските, ако гледа TV, всички заедно гледаме Discovery Simple Smile) Малко е старомодно, но предпочитам да играем заедно с пъзел или строител
Ето и една снимкa на Марк, макар и от лятото:
Виж целия пост
# 275
Дени, голям сладур е Марк, истинско слънчице Hug
Виж целия пост
# 276
моми4ета, може да не ме помните....но аз ви помня по4ти вси4ки Hug....
искам да питам има ли някой новини от Jungle, мацката, която се премести от Щатите в Хаити....писала ли е скоро при вас...гледам репортаж 3а земетресението там...дано вси4ко да е наред при нея....
Виж целия пост
# 277
Amei-че, помня те, разбира се  Hug Jungle е в Хавай, не в Хаити  Wink
Виж целия пост
# 278
Amei-че, помня те, разбира се  Hug Jungle е в Хавай, не в Хаити  Wink

уф, да.....мерси, Ели  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
Къде се изпокрихте?  newsm78

Я бързо всички на отчет!  Laughing
Виж целия пост
# 280
Вили, честито и от мен! Пожелавам на малкия Сами много здраве, щастие и късмет!

Флора нещо се разболява. Снощи я болеше ухото, кашля и има хрема.
Виж целия пост
# 281
И аз съм тук. Много ми е тегаво нещо. От днес май съм на диета, попреглеждам форума да се спра на някоя лесно изпълнима диетка, че хич не мога да гладувам Rolling Eyes Обаче вчера като се теглих и не можах да повярвам колко ми показва кантара, ужас направо Embarassed
Лошото е, че нямам време за фитнес, а нещо нямам воля в къщи да се занимавам.
Аз май повече се оплаках  Laughing
Иначе всеки ден водя Дари на някакво занимание, през ден редуваме балета с народни танци. Тя много обича да танцува, само като чуе музика и почва да се кълчоти.  Grinning Май това е при нас.
Поздрави и целувки от мен.
Виж целия пост
# 282
Ух, и аз да се оплача понеделнишки. Снощи ужким бяхме резервирали за Океания в Гърция, и днес се оказва, че нямало места. Предлагат други дати, ама аз за тях трябва да взимам отпуск, а не ми дават. Така ме е яд, че...
Виж целия пост
# 283
Нана, задължително в Океания ли искате? В Симантро били ли сте? Хвърли му едно око ако решиш, на мен ми допада  Hug
Виж целия пост
# 284
Сети, не, не е задължително, обаче офертата беше уникална.

Не ми е ясно само как 2 дни след обявяването й няма нито едно свободно място  newsm78

Народа ли е забогатял, кьорреклама от хотела ли си правят  newsm78

А Симантро още не са си дали офертите, т.е. можеш да резервираш, обаче няма преференциални условия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия