Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE

  • 35 170
  • 886
# 165
Пробвах да намаля снимките, но не се получава както трябва. Вместо снимка ми излиза празно квадратче. Confused
Извинете ме. Embarassed
Облаче и според мен Ранди прилича на Майкъл най-много от всичките му братя. Ранди е роден точно след Майкъл. А Джанет най-много прилича на Майкъл от неговите сестри.
Виж целия пост
# 166
Пъ.съ.Пак ще помоля за превод на това интервю. http://thesportsinterview.com/mjackson.html

За съжаление нямам време да го преведа, дано се намери някой. Искам обаче да кажа, че интервюто ми хареса много. С такава любов говори за Майкъл...

Именно!  Peace Знам,че е дълго и отнема време,но не е казано за днес или утре  Embarassed
Виж целия пост
# 167
На мен лично ми е трудно да го преведа както трябва, има си изрази, които не ги разбирам.Мен ще ме е срам да пусна превод с неточности, затова не се наемам  Laughing . Иначе е много добро!
Виж целия пост
# 168
Хората съвсем луднаха. Кое е истина един Бог знае. Аз лично не вярвам нито Евън, нито Омер да са му деца. Дори не ми приличат на него. Не знам кой се изказа по-напред в темата - сега остава и някоя дъщеря да му препишат и ..  Joy

Между другото kiara не съм я виждала отдавна. Ако чете все още темата, нека драсва по някой ред.  Praynig

дигизираният май е Майкъл: http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00158/Omer_Bhatti_and_Mic_158622c.jpg Като гледам картинките, ходи ли са на екскурзия =?
Виж целия пост
# 169
Хората съвсем луднаха. ...

Да живее ДНК-то!  Party Благодарение на него всяка истина или лъжа може да бъде опровергана.

Омер и на мен не ми прилича на Майкъл, но Евън страшно много. Очите, веждите, усмивката...

Виж целия пост
# 170
http://www.soft-press.com/srchead.html?com=viewall&viewbook=741
 Аз ще чакам с нетърпение!
Виж целия пост
# 171
Прилича, прилича.. ама на снимки друдно може да се каже. На тази последната на Евън, има някаква прилика, но вижте тази примерно нищо общо с Майкъл. http://www.dyfuse.com/files/images/evan%20ross.rumor%20willia.preview.jpg

На тази снимка пък Омер прилича на Майкъл в бузите малко, но пък на други хич не прилича: http://static.vg.no/uploaded/image/bilderigg/2006/07/14/1152886996250_969.jpg

Аз друго забравих да кажа като се обсъждаше още за нарастналия интерес към албумите му след смъртта му. Мен по-скоро ми е кофти, отколкото да се радвам защото му се купуват албумите. Че е "краля на продажбите" или как го бяха нарекли.. света щял да излезе от финансовата криза, благодарение на него.. Ами къде бяха тези хора, защо не си купиха албумите му преди смъртта му. Той от 10 години не знае хората харесват ли го, не го ли харесват. Колко статии имаше, че албума му Непобедим едва едва се бил продал. И Майкъл като се изнанадал, че толкова хора са пожелали на отидат на концертите му в О2. Както каза една потребителка по-рано, късно се сещаме да отдадем почит на тези, които заслужават.  Sad
Виж целия пост
# 172
Фльор, напълно съм съгласна...защо трябва да стане най лошото, за да оценим някой?!  Sad
Аз обаче все пак не мога да кажа, че не се радвам на рекордните продажби...Нека!! То пък по добре ли щеше да бъде всичко да отмине така, между другото. Макар и късно... 
Виж целия пост
# 173
И на мен Омер не ми прилича на Майкъл. По-скоро не ми прилича на Майкъл преди преди операциите и избелването. Същото е и с Бланкет. Той прилича на Майкъл след операциите и избелването. Whistling
Но...има нещо странно около него. Rolling Eyes
Вижте тази снимка на целия клан Джаксън.
До Майкъл са застанали Парис, Принс, Бланкет и Омер. Омер държи Бланкет в ръце.
http://www.bilder-hochladen.net/files/big/9sxd-1u.jpg
Виж целия пост
# 174
Боби, благодаря за снимката.  Heart Eyes Защо не се регистрираш?
Виж целия пост
# 175
Ами може майката на Омер да е сурогатната майка на Бланкет и затова двете деца да си приличат ...  newsm78  Офф, вече се филмираме жестоко  Stop.
Благодаря ти много!   Flutter
Виж целия пост
# 176
Ами може майката на Омер да е сурогатната майка на Бланкет и затова двете деца да си приличат ...  newsm78  Офф, вече се филмираме жестоко  Stop.


Не само се филмираме,но и правим това,което Майкъл най-много мразеше - ровим се. Вкрайна сметка това си е било негов личен живот и щом не е сметнал за нужно да го оповестява, то няма какво да се коментира.  Peace

MJ, удоволствието беше мое!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
Фльор,точно това имах предвид.Естествено,че е получил обич и то огромна от феновете си.Признание...да не пускам списъка с получените награди/и колко още е можел да получи/ - получил го е.Но ако можеше да види какво се случва сега през последния месец,никога нямаше да се затвори толкова.Като си помисля,че от '93-та насам няма случай ,в който да не са го питали за обвинението и споразумението,което естествено е да доведе и до несигурност и да смята,че това е основния  начин,по който се гледа на него.И как цялата тази несигурност да му даде сили?
Голям експерт се извъдих,все едно съм живяла през цялото време с него  Embarassed Аз съм една от многото,които имат вина затова.Може би и затова последните дни приемам нещата така зле.Днес не съм си пуснала нито една негова песен  Sad

Колкото до Омер не мисля,че не би признал свое дете,още повече като се знае колко много е искал да има деца  Rolling Eyes
За друго незнам ,но определено е добър танцьор и то много  Peace
Omer Bhatti
Dance


Облаче то и аз съм я копирала - важното е да се разпространи - кой както може и дано се получи това,което искаме  Peace
Виж целия пост
# 178
    Както пише в статията, която пуснах по-нагоре, ще бъде направен ДНК- тест на Омар. Надявам се тогава, когато резултатът стане ясен, "ровенето" да спре, макар че се съмнявам.
Виж целия пост
# 179
Офф, вече се филмираме жестоко  Stop.

Съгласна  Joy


Боже, какво семейство  Shocked Но май някои от братятя ги няма.  newsm78 Аз ако имах такова семейство сигурно щеше да е половината жители на града. *chuckle*
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия