Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE

  • 35 171
  • 886
# 180
Верно вече много се разровихме в личния му живот, заприличахме на жълт вестник Simple Smile...а не това е най-важното. Дали е имал други деца или не - само той си знае, какво ни бърка нас? Това не го прави повече или по-малко обичан, ценен, гениален, нали? Peace
И на мен ми е мъчно, че чак след смъртта му дойдоха тия рекорди за продадени албуми и прочие...  Confused Майкъл заслужаваше да усети цялата тази слава приживе... надявам се по някакъв начин обаче сега да може да усети цялата наша любов... Heart Eyes
Виж целия пост
# 181
Фльорик Heart Eyes аз го казах това за финансовата криза, ама като черен хумор, както и за продажбите ей......не исках да чупи рекорди умрял, той си ги счупи всичките жив. И все пак, 10 000 копия седмично са се продавали седмица преди да умре - ми не е малко ( само в Америка)....

аз пък смятам, че той се затвори за медиите, не за феновете - то пък не остана смотан журналист, дето да не го питаше само за това педофил ли е, или не е - ми според мен това е основното нещо, сринало човека Майкъл - това е най - непреодолимото му изпитание и ние не знам дали имаше как да сме до него за съжаление.
Наистина - тук си говорим много последните теми, но това е нещото, след което Майкъл угасна...край, тогава според мен го изгубихме, света го изгуби - света го уби, обвиненията го убиха............само да гледа човек снимки негови от преди и от след обвиненията и няма какво повече да си говорим.
Само едно ще кажа, ние може ( света) да е косвено виновен, но двете семейства, които го обвиниха..............тук вече мога да стана зла и ще спра с пожеланията за тях.....
Виж целия пост
# 182
Зад тия две семейства стоят и съветници, както и адвокати.  Карма, карма ...  baby_neutral
Виж целия пост
# 183
туй журналистите са страшна работа значи!  Joy  Толкова ли на един не му хрумна да го пита "записваш ли песни" , "да очакваме ли нещо" ... умрели животни. То да кажеш да им плащат много - не (с известни изключения) ама то мен щеше да ме е срам да му задавам въпроси, дето 1000 човека преди мен са му ги задавали, ако бях журналист.
Иначе не бях виждала Омер - наистина е много добър танцьор!  Shocked ама то с такъв учител, има ли нужда да се съмняваме
Вижте какво пише на сайта си : http://www.obeegalaxy.com/ 
Виж целия пост
# 184
обаче са бая фамилия, мани.........дали си помнят имената Rolling Eyes
на мен скоро ми говориха за моята фамилия до 9-то коляно - ми аз не ги помня и познавам 50 % от тях......а сме 1/3 от тази на Майкъл ooooh!
не ми се отваря сайта, какво пише Rolling Eyes
Виж целия пост
# 185
This  site is down, due to lack of respect from international media and tabloids.

Prejudice is ignorance

Този сайт не работи, поради липсата на уважение от международните медии и вестници.

Вредата е невежество. (нещо такова)
Виж целия пост
# 186
...Иначе не бях виждала Омер - наистина е много добър танцьор!  Shocked ама то с такъв учител, има ли нужда да се съмняваме
Хората твърдят,че идва от гените,ти сега учител  Simple Smile Добър е наистина  Flutter
И евала за сайта на момчето  Peace

Момичета,стана ли ясно последно и за 3-те града от къде могат да се вземат балони?Пак да питам искате ли да съберем в един пост,за да се знае.За Варна намерих няколко местенца,за София последно тази жена ли ще дойде на място?За Пловдив май никой нищо не е споменал  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 187
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs167.snc1/6248_231 … 595_1987800_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs187.snc1/6248_231 … 584_3199303_n.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs187.snc1/6248_231 … 587_3875002_n.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs187.snc1/6248_231 … 590_6384732_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs187.snc1/6248_231 … 592_5959280_n.jpg

Виж целия пост
# 188
Хората твърдят,че идва от гените,ти сега учител  Simple Smile Добър е наистина  Flutter
И евала за сайта на момчето  Peace

Ами аз искам да избягвам да коментирам това дали му е син или не. Казах го заради това, че в клипчето имитираше една от стъпките на Майкъл. А няма начин от някого другиго да я е научил тази стъпка.  Peace

Цитата на български мисля, че е "Предразсъдъкът е невежество" (не "вреда") Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Фльор, точно така!Извинявам се.
Виж целия пост
# 190
Ами не знам, ако искате да попитам колко ще ни струват 100 балона надути с хелий да ни донесат и да ги надпишат с маркер например, да ги капарирам и там на място да ги платим и те да са от нас - от форума.
Какво ще кажете?

ЗНАЧИ МОМИЧЕТО МИ ПРЕДЛОЖИ 100 БАЛОНА ЗА 140 ЛВ - НАДУТИ ДА НИ ГИ ДОНЕСЕ ТАМ.
КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ - ГОВОРЯ ЗА СОФИЯ Rolling Eyes
ТОЕСТ БАЛОНА ИЗЛИЗА ПО 1.40 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
Moon Walk, няма ли да излезе много скъпо? Балон с хелий е 2 лева (май), 100 балона... 200 лева?! Да кажем някаква отстъпка, ако направят 10-20 лева ама...
Виж целия пост
# 192
АМИ МОЖЕ И 50 БАЛОНА
п.с - те са си огромно нещо 50 балона, така да знаете Rolling Eyes
Виж целия пост
# 193
Moon Walk , ами ако дойдат 20 човека, значи ли,че останалите да речем 80 балона трябва да се платят от тях? newsm78 Няма ли начин да се намери някой, който по принцип си продава такива и да дойде в събота да ги продава там?
Виж целия пост
# 194
Moon Walk , ами ако дойдат 20 човека, значи ли,че останалите да речем 80 балона трябва да се платят от тях? newsm78
не те разбрах, кои останали 80 балона Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия