Здравейте мами,
Има ли някой впечатления или отдиви за езиков център успех, който се намира в света троица. детето ми е на 4,5 г и ще ми бъде много удобно там да я водя на английски но разбира се най - важното е дали детето ще се адаптира /предразполагат ли ги/ , сериозно ли се отнасят  и тн.
ще бъда много благодарна ако споделите свое или чуждо мнение, защото за съжаление нищо не открих в нета.
благодаря  bouquet
Виж целия пост