Монтанското дете

  • 32 092
  • 747
# 255
Добро утро момичета  kaffeetrmker_2
Не пиша просто защото при нас няма нищо ново имаме си вече 7 зъбчета но все зъб излиза с хрема и вече ми писва но какво да се прави. Аз от 6.11 се връщам на работа та поне зимата няма да издивея в нас.
Виж целия пост
# 256
 tanq_mt , трудно ли ви избиват зъбките? Ние си имаме вече два. Беше голямо мрънкане.
 Като се върнеш на работа кой ще гледа малката?

 Бързо оздровяване на всички болни дечица Hug
Виж целия пост
# 257
 Peace И при нас нищо ново и интересно ,Мари ходи на градина ,а с Иван -калпазан  Wink  се шляем насам -натам.Чакам  1-ви октомври да стане да отидем малко на почивка че съм се узорила Blush за 10 дни на Сандански с децата и бабка...
Бързо оздравяване на всички болни дечица  Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 259
Мммммммм благодаря Станиславче. Hug
Виж целия пост
# 260
Добър ден маи само няколко човечета си останахме да пишем в темата.
darling1981 зъбките ни избиват сравнително лесно доста мрънка и маги както и не спи когато и избива зъб но аз съм доволна че не дига температура не повръща и т.н, а като се върна на работа ще е гледа жена в нас а от 1.04 мисля да е пускам на ясла.
Виж целия пост
# 261
Здравейте и от мен.Аз съм си в Монтана,а от понеделник започвам курс за ноктопластика.Сега съм в процес на търсене на работа и мисля че много бързо ще си намеря и то с работно време подходящо за мен.tanq_mt от къде купуваш тези красиви рокли на твоите кукли че на края на месеца сме на сватба а на Криси  и е малка тази която имаме.А се очертава и на още една сватба да идеме и така или иначе ще ни е нужна нова.
Бързо оздравяване на всички болни,и по често включване в темата от всички.
Виж целия пост
# 262
Добро утро момичета  Hug
Хайде на вкусното кафенце  Simple Smile

Виж целия пост
# 263
Добро утро и от мен момичета!  food010
Виж целия пост
# 264
Добро утро и от мен.
mih06,благодаря за кафенцето.  Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Привет дами   bouquet  bouquet  bouquet
Как сте?Защо не пишете?Видяхте малко   Nature Sunny  Nature Sun With Face и хукнахте  по  1swing family 1stroller  Wink
Някой да знае нещо за Вики?Как е?Как е бебока?
Виж целия пост
# 266
  bdbaloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СВЕТЛИН  на К@ми! bdbaloni Да е жив и здрав,много щастлив,безгрижно детство изпълнено с много смях за радост на всички вкъщи!  baloni newsm38  party002
Виж целия пост
# 267
                  Честит рожден ден на Светлин!!!
Пожелаваме му да расте здраво,весело и щастливо дете!!!


   
Виж целия пост
# 268
                  Честит рожден ден на Светлин!!!
Пожелаваме му да расте здраво,весело и щастливо дете!!!


   
Виж целия пост
# 269
Честит рожден ден на Светлин и от мен.Да расте здрав и усмихнат.  happy bd

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия