Из курорти и чукари, дружно четата ни шари! Идвайте, другари! - 18 част

  • 24 702
  • 442
# 150
ето следобедно кафенце на такова място кво ще кажете  Laughing

Виж целия пост
# 151
Дудинка,
това е не е турско, защото там се яде доста повече
не е гръцко, защото е прекалено иизлъскано
не е бг, защото тук е невъзможно да се види подобно нещо
 Joy

който има нещо предвид, да каже къде може да е.
Виж целия пост
# 152
Тогава като бонус към кафенцето, да ви покажа и моя предишен аватар

                             


Сигурна съм, че ще познаете от къде е  Wink
Виж целия пост
# 153
На нещо фррренско ми мирише, има кроасанчета  Laughing Всъщност това за разпознаване ли е или само за консумиране  hahaha
kloi, пожелавам ти бившия ти аватар да стане санторинска реалност и да се сдобиеш с подобен имот  Crazy
Виж целия пост
# 154
Ей кадето и ще да е само да съм там.
На мен ми прилича на Гърция
Виж целия пост
# 155
На нещо фррренско ми мирише, има кроасанчета  Laughing Всъщност това за разпознаване ли е или само за консумиране  hahaha
kloi, пожелавам ти бившия ти аватар да стане санторинска реалност и да се сдобиеш с подобен имот  Crazy

 Hug Чул те Господ  Wink

Ще има ли жокер за кафенцето? И на мен ми прилича на Гърция.
Виж целия пост
# 156
И на мен ми се струва прекалено изискано за Гърция...
По-скоро френската Ривиера или Италия newsm78
Виж целия пост
# 157
Ааааааа, моля, моля, за Гърция ей сега ще спорим  Naughty  http://www.dbr.gr/

Виж целия пост
# 158
На нещо фррренско ми мирише, има кроасанчета  Laughing Всъщност това за разпознаване ли е или само за консумиране  hahaha
kloi, пожелавам ти бившия ти аватар да стане санторинска реалност и да се сдобиеш с подобен имот  Crazy

за моето послание ли питаш, ми почерпих ви едно следобедно кафенце,
да не заспивате и да не забравяте темата,
а стария аватар на kloi е супер  Peace
Виж целия пост
# 159
На нещо фррренско ми мирише, има кроасанчета  Laughing Всъщност това за разпознаване ли е или само за консумиране  hahaha
kloi, пожелавам ти бившия ти аватар да стане санторинска реалност и да се сдобиеш с подобен имот  Crazy

за моето послание ли питаш, ми почерпих ви едно следобедно кафенце,
да не заспивате и да не забравяте темата,
а стария аватар на kloi е супер  Peace
За твоето да, с кроасанчетата  Laughing  Сега го издири къде е  и ни кажи, щото виж какви спорове се заформиха  Joy
Виж целия пост
# 160
Не е това.  Naughty
Виж целия пост
# 161
На нещо фррренско ми мирише, има кроасанчета  Laughing Всъщност това за разпознаване ли е или само за консумиране  hahaha
kloi, пожелавам ти бившия ти аватар да стане санторинска реалност и да се сдобиеш с подобен имот  Crazy

за моето послание ли питаш, ми почерпих ви едно следобедно кафенце,
да не заспивате и да не забравяте темата,
а стария аватар на kloi е супер  Peace
За твоето да, с кроасанчетата  Laughing  Сега го издири къде е  и ни кажи, щото виж какви спорове се заформиха  Joy
ми от фейсбука е снимката
ама аз реших по едно виртуално кафенце с кроасанче,
дори не съм ги номерирала пък вие вече ги издирвате  newsm53
Виж целия пост
# 162
а обсерватория ли е въобще
Виж целия пост
# 163
№ 33
Като сме започнали със закуските на плажа, аз да ви попитам къде е този известен ски курорт?  Laughing

планината Парнас и едноименния курорт, Гърция


Виж целия пост
# 164
Да.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия