Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 6

  • 49 008
  • 829
# 30
Момичета да ви кажа какво стана след като отидох да взема сингулера с тримесечната рецепта тази рецепта беше втората и така отивам аз на аптеката и ми казват че не могат да ми го дадат защото при тях са вкарани/от нои/рецепти само за 30 дни а нашите таблетки са за 28 дни трябвало ooooh! или да изчакам още 2 дена или пак при личната да ми изпише едномесечна рецепта аз изчаках два дни и тогава ги взех /през това време и дадох от сингурера които ми изпрати Семирамида за което хиляди благодарности Hug/за такива моменти и за празнични дни когато няма лични доктори на работа и няма кои да ти изпише рецепта варианти няма много или купуваш на свободно което аз не мога да си позволя да взема и аз не знам от къде 60-70лев.Исках да споделя това е от мен за сега .
Виж целия пост
# 31
Здравейте момичета,искам да ви попитам нещо важно,не знам дали при вас е така но при Гого когато се развали времето почти винаги прави пристъп Praynigи понеже започват първите симптоми искам да помогнете.В момента точно под очите има сенки който са полу лилави,при вашите дечица получавали се това и ако да с какво ги мажете.ох дано по бързо се оправи това време и да няма последствия защото планираме да го заведем в края на месеца да Сандански.Благодаря Ви предварително
Виж целия пост
# 32
Ами докторите казват че е напълно възможно когато се развали времето да има такъв ефект. Влагата веднага се отразява. И при нас е така. Пепи вече 2 седмици през ден, през два, като почне нощем да буха... лошо ми става. Отварям прозорци, мажа крачетата с едно мазило. Иначе водя го да го слушат и нищо.

А за сенките на нас ни казаха че това си е един от белезите на алергичната астма. Като тръгне да боледува все едно вякой го е бушонирал. Но с нищо не го мажа. Това не е козметичен или кожен проблем. Нищо няма да му помогне.

На нас ни записаха час при Мустаков за 21 август. Ще видим той какво ще каже.
Виж целия пост
# 33
Здравейте момичета!Днес чух за продукт на основата на Алое Вера,който подпомага лечението на астмата.Да сте изпробвали нещо такова?Това за което чух се пие утре вечер ще ми донесат каталога за да си запиша как се казва  ще ви кажа. newsm78
Виж целия пост
# 34
Привет отново,само да кажа че при нас се размина (поне засега) включихме отново кларитина и сенките изчезнаха,бяхме го спрели заради тестуването но те ще се направи около 15септември,за да включим и пулените в теста.Дрина,извиняваи но видях че си от младост можели да те попитам за един детски център Оксиния мисля че се казва имаш ли впечатления от него?
Виж целия пост
# 35
Дрина,извиняваи но видях че си от младост можели да те попитам за един детски център Оксиния мисля че се казва имаш ли впечатления от него?

Не съм водила там малкия. Мислех да го записвам на лтната детска градина, но комбинирам бабите за момента.
Ние ходим в едно друго клубче, където сме редовни посетители и се познаваме с какичките. То е в Младост 1А - В страната на чудесата.
Имам една позната, която живее близо до Оксиния. Мисля, че беше ходила. Ще я попитам и ще пиша.
Виж целия пост
# 36
Момичета да ви кажа какво стана след като отидох да взема сингулера с тримесечната рецепта тази рецепта беше втората и така отивам аз на аптеката и ми казват че не могат да ми го дадат защото при тях са вкарани/от нои/рецепти само за 30 дни а нашите таблетки са за 28 дни трябвало ooooh! или да изчакам още 2 дена или пак при личната да ми изпише едномесечна рецепта аз изчаках два дни и тогава ги взех /през това време и дадох от сингурера които ми изпрати Семирамида за което хиляди благодарности Hug/за такива моменти и за празнични дни когато няма лични доктори на работа и няма кои да ти изпише рецепта варианти няма много или купуваш на свободно което аз не мога да си позволя да взема и аз не знам от къде 60-70лев.Исках да споделя това е от мен за сега .


Това за тримесечната рецепта го знам от момента в който по аптеките са получили имейла за тази им нова наредба newsm78.Мислех че съм го споделила. SickЗа това и трябва да ни изписват сингулера за месец а не за три,защото иначе ще имаме пропуски с по 2 дни евентуално на месец.Аз имам резервна опаковка подарена от добри майчета и за да неходя всеки месец първо ще популня пропуските с резервата която имам.
Отказвайте три месечните рецепти,в ощърб на децата са ако нямате като нас резерва ooooh!
Виж целия пост
# 37
Момичета да ви кажа какво стана след като отидох да взема сингулера с тримесечната рецепта тази рецепта беше втората и така отивам аз на аптеката и ми казват че не могат да ми го дадат защото при тях са вкарани/от нои/рецепти само за 30 дни а нашите таблетки са за 28 дни трябвало ooooh! или да изчакам още 2 дена или пак при личната да ми изпише едномесечна рецепта аз изчаках два дни и тогава ги взех /през това време и дадох от сингурера които ми изпрати Семирамида за което хиляди благодарности Hug/за такива моменти и за празнични дни когато няма лични доктори на работа и няма кои да ти изпише рецепта варианти няма много или купуваш на свободно което аз не мога да си позволя да взема и аз не знам от къде 60-70лев.Исках да споделя това е от мен за сега .


Това за тримесечната рецепта го знам от момента в който по аптеките са получили имейла за тази им нова наредба newsm78.Мислех че съм го споделила. SickЗа това и трябва да ни изписват сингулера за месец а не за три,защото иначе ще имаме пропуски с по 2 дни евентуално на месец.Аз имам резервна опаковка подарена от добри майчета и за да неходя всеки месец първо ще популня пропуските с резервата която имам.
Отказвайте три месечните рецепти,в ощърб на децата са ако нямате като нас резерва ooooh!

И аз така действам... с резервна опаковка. Въпреки това лекарката каза че не е фатално да пропусне един или два дни. Но това важи за нашия случай.
Виж целия пост
# 38
Добър вечер на всички искам да ви питам за дечицата ви които са минали вече телк и има ли право маиката на здравни осигуровки които се покриват от социалните newsm78.и кои точно преценява дали детето има нужда от придружител. kyllmgИначе за нас баткото ни ще бъде първолак и ни тресе една първолашка треска Хриси за в момента е добре да не казвам голяма дума но отдавна не сме пили антибиотик за момента взема само сингулера това е от нас. bye
Виж целия пост
# 39
Вчера ми се обади по тел една позната от Бургас,и думите й бяха "ей сега ще те залея с вряла вода" #Crazy.Та обадили и се за телка,защото тя в момента го подновява на дъщеря си.Телка за деца е спрян,това са и казали.Спрян!Каза ми да неправя никакви иследвания и да невадя никакви документи докато непроверя как е при нас по места където се минава телк #2gunfire.
Някой има ли такава информация???
То се чуваше на новините проблеми с телка,проблеми с консумативите който се отпускат,но чак за спиране на телка сякаш не чух нищо.Сега незнам какво да правя,а съм посредата.Датата ми за подаване на документи е от 24 до 26,имам достатъчно време да подготвя всичко но незнам какво става вече newsm78
Виж целия пост
# 40
bg_mama как така ще закрият телка за деца,да не са го преместили? newsm78
Виж целия пост
# 41
Не не,не че е закрит!Казах ми че е замразен,спрян.Може би до изясняване на злоупотребите.Но ако наистина е така,какво става с тия който са започнали и имат някакви направления вече и т.н.(моето направление за телк например е с дата началото на август,от Добрич ме върнаха и казаха да ида с още куп документи на 24-26)В понеделник ще се обадя в Добрич,където аз трябва/ше да подам кокументите на сина ми Sick,и ще пиша какво са ми казали Thinking
Виж целия пост
# 42
Момичета бяхме си на село и майка ми каза че всички които сме минали на телк с децата и получаваме пари от социални ще трябва да минем наново през октомври независимо докога ни е решението Знаете ли нещо newsm78
Виж целия пост
# 43
 Shocked Това пък ново 20. #CrazyДавайте информация ако някой знае нещо.
Виж целия пост
# 44
dama нещата започват да се навързват!

Тези който в момента искат да подадът документи(или подновяват) ги "запират" за известно време,а тези който вече са си с телк им искат скоро подновяване.
Това е заради злоупотребите с ТЕЛК-овете,това се каза и по новините в края на седмицата(НТВ).Изписват се ненужно много консумативи(неправомерно мисля беше думата),дава се и голям % където е нужен и не е.Това го казаха като цяло за хората с телк,а ето че ще се отрази баш на децата нуждаещи се от него #Cussing out

Пак казвам аз в понеделник ще се обадя на телефона който ми дадоха от ТЕЛК-Добрич,за да ми кажат да спирам или да продължавам с документите който ми искат #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия