Женски цигари

  • 41 245
  • 64
# 45
Само на Карелия не свикнах. Отврат са ми във всяка разновидност.
Слава богу - мъже пушещи slims не познавам .
Мъжът ми ги отказа въобще.
Виж целия пост
# 46
за мен няма "мъжки" и "женски" цигари Peace изобщо не ми пука кой какви цигари пуши
Виж целия пост
# 47
И двамата с мъжа ми сме непушачи. Запалваме мнооого рядко ако сме в такава компания и на заведение.Да речем веднъж-два пъти в месеца. Не си падам по никои конкретни марки цигари, защото просто не им разбирам. Само да са леки някакви.
Виж целия пост
# 48
Пуша сини Мерилин. малко са чалгаджийски, но цената е добра, качеството бива  Simple Smile
И аз тези , повече ми харесват от Карелия
Защо чалгаджийски?
защото им правят реклама Соня Немска и Преслава.
в новия клип на Азис с Ванко 1 ги рекламират уж скрито, а си е направо явно  Rolling Eyes
не слушам никой от изброените горе, но цигарите ги пуша с кеф   Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Ъм, аз не мога да разбера - от къде на къде "женски"?
От това, че са тънки или...?
Виждала съм много мъже да пушат тънки цигари и не го намирам нито за смешно, нито за инфантилно.
Има тънки цигари, които са много леки.
Познавам мъже, които ги предпочитат точно затова...
Виж целия пост
# 50
Не мога да ги пуша тия клечки. Като ще смуча нещо, пък било то и цагара, поне да е с нормален размер Mr. Green
От дърпане на тънките чак бузите ми хлътват  Crazy

Мъж, пушещ "женски" цигари, ми е меко казано странна гледка.
Виж целия пост
# 51
Пуша розова Мерилин и не защото се рекламират от чалга певици, а просто защото ми харесват. Wink
Виж целия пост
# 52
От дърпане на тънките чак бузите ми хлътват  Crazy

А, не се оплаквай. Аз съм виждала пушачи на тънките, дето нямат нито един зъб в устата. Ела да видиш тогава за какво хлътване иде реч    Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 53
 Peaceпушех виктори-бяло, но от 6 месеца не пуша и се надявам да устоя на това си решение Peace
Виж целия пост
# 54
Е добре де мъж с тънки цигари ви е странно и смешно, а какво тогава да кажем за жена с дебели цигари примерно Боро? Това за вас би трябвало да е егати потресаващо бруталната и антиженствена гледка а? И всъщност кой е определил тънките цигари като дамски?
Виж целия пост
# 55
Позволих си да пусна отделна тема с анкета  Wink Български или вносни ?  - Peace
Ще ми бъде интересно да видя резултатите.
Благодаря  Grinning
Виж целия пост
# 56
Здравейте!
Какви цигари пушите? От тези, които се водят "женски" ли? По какво си избирате цигарите?

Искам да ви попитам какво мислите за мъже, които пушат "женски цигари"?




Пуша Карелия Ултима.
Избирам ги да са "планински въздух",т.е. не повече от 0,1.
Нищо не мисля за мъже,които пушат слимс,но се чудя на жени,които пушат стандартни.
Виж целия пост
# 57
Karelia slims....само те ми допадат.Пробвала съм какви ли не,ама нещо не си ги догаждам...
А мъже,които пушат ''женски'' цигари познавам...и да си кажа ми е много смешно,но ...... въпрос на избор
Виж целия пост
# 58
R1  - нови са тези цигари, на Давидоф са, но са страхотни, може би клас пред останалите на пазара.

И аз от скоро пуша тези и ми харесват, а цената им е като на Карелия от коята почна да ми става доста гадно на гърлото.
Виж целия пост
# 59
Oт край време с мъжа ми пушим слимс.Аз синя Карелия,тои-черното Виктори.Пък практикува една от най-мъжките професии..и к'во? Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия