Женски цигари

  • 41 245
  • 64
# 60
От скоро преминах на оранжев Pall Mall slims.
Mъжът ми пуши Kent HD.
Виж целия пост
# 61
Аз пуша  от 10 години,червеноMarlboro,като видя мъж да пуши клечки не се сдържам да направя забележка...иначе ми харесва как изглеждат тъниките в женска ръка,ама са ми много леки.
Виж целия пост
# 62
приятелят ми пуши черно виктори слимс и изглежда много секси
Виж целия пост
# 63
приятелят ми пуши черно виктори слимс и изглежда много секси

Това ми бяха любимите цигари, а мъжът ми пушеше бяло виктори слимс. Ама вече не пушим Mr. Green
Виж целия пост
# 64
много мои приятели пушат тънки цигари и какво от това?аз лично предпочитам нормалните като ги даржа тия кле4ки все едно не пуша наистина.Преди пушех виктори silver но нещо го развалига все едно пуша хартия мн са ми странни вече.ония ден от любопитсво си взех merilyn  с ванилия ама де да знам нещо не си паснахме.още търся перфектнта марка за мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия