Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 673
  • 746
# 345
меря го 12см,много са меки и разтегливи Peace Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 346
за тези http://silviam.snimka.bg/other/next-mother-care-amp.410963.14193055
Виж целия пост
# 347
тези не си спомням от кьде сьм ги купувала.... ако не се льжа от гьрция  newsm78
до 22 снимка са от некст.
Виж целия пост
# 348
тези не си спомням от кьде сьм ги купувала.... ако не се льжа от гьрция  newsm78
до 22 снимка са от некст.



Здравей много хубави неща даже си харесах няколко.Интересуваме червените ботуши станат ли за локви и дъждовно време.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 349
мисля, че са точно за дьждовно време. мислех да порьчвам и гумени ботуши, но сега няма смисьл.

сега ги разгледах по подробно- отпред на прьстите са гумени, после има лачено и нагоре са от промазана материя.
Виж целия пост
# 350
мисля, че са точно за дьждовно време. мислех да порьчвам и гумени ботуши, но сега няма смисьл.


Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 351
мисля, че са точно за дьждовно време. мислех да порьчвам и гумени ботуши, но сега няма смисьл.

сега ги разгледах по подробно- отпред на прьстите са гумени, после има лачено и нагоре са от промазана материя.

Ботушките ми изглеждат доста широки горе......така ли е наистина или стоят по крака? И тези другите зелените (също от "Некст") дали стават за кишаво време или само за сух студ  Rolling Eyes

П.П. Кой номер са ботушите?
Виж целия пост
# 352
червените са отстрани с лепенка, която може да се коригира, но не много. като ги мерих на дьщеря ми сложих дьнките в тях.

зелените не стават за мокро време. от плат са, а и отстрани се дьржат на двете врьзки. тоест, няма материя или шев между врьзките. изглеждат много топли, но са за сух студ.

номерата са 10.
Виж целия пост
# 353
silvi@ , може ли да ми премериш стелката на тези ботушки http://silviam.snimka.bg/other/next-mother-care-amp.410963.14192946 ?  Много хубави неща си получила  Peace
Виж целия пост
# 354
19,5 см. е стелката.
Виж целия пост
# 355
Здравеите момичета !
Някой пазарувал ли е от тук www.tkmaxx.com ? Имат страхоооотни чанти ! От UK е саитат. Crazy
Виж целия пост
# 356
Преди малко една приятелка ми даде линк към репортаж на Нова телевизия за една от фирмите, които превозват багаж от Англия до България.
Човекът е завлякъл доста българи. Добре, че контакта ми с него беше за кратко. Търсих кой да ми получава нещата докато познатите ми са в България. Достраша ме да му се доверя, тъй като разбрах, че е познат на емпреса. А с тях си имах проблеми.
След всичко, което се случи се научих на нещо много важно: по-добре по-скъпо, но сигурно и с препоръки.

Ако цената е безумно ниска и ви го предлага непознат  - внимавайте да не е измама.


На който му се чете да види това:

http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=32760
Виж целия пост
# 357
Ето малко снимки от последната ми поръчка ч/з Almuz.Извинявайте за качеството на снимките,но си изпуснах фотоапарата и в момента снима така.Дрехите са за 3-4г,шапката и ръкавиците са ми объркали номера и са ми пратили по-малък размер.Така,че другата седмица ще ги изпратя обратно за замяна. http://sansil.snimka.bg/other/pokupki-uk.382765.14200213
Виж целия пост
# 358
sansil  много ми харесват нещата. Спряла съм се точно на тези долнища ,може ли да ми ги измериш на дължина.
 И има един въпрос - до къде  се доставя стоката ,до офис на Еконт или до вкъщи,или аз си избирам?  Интересуваме колко горе долу излиза доставката от куриера и ако е до офиса плаща ли се? Въпроса ми е продиктуван от това изречение -  "Стоките, поръчани от Вас, се доставят до офиса на  фирма Еконт във Вашия град."
Виж целия пост
# 359
Получих чрез Алмуз ето тези сандали http://www.clarks.co.uk/find/OnSale-is-onsale/product-is-20325603, чудесни са , но са малки за съпруга ми.Случайно да сте опитвали, замяна на артикули, да ме посъветвате как ?В сайта на Кларкс са описани възможности за връщане в 28 дн.срок, но за замяна не открих.Може би пък трябва отново да се обърна към Алмуз.....


Ето малко снимки от последната ми поръчка ч/з Almuz.Извинявайте за качеството на снимките,но си изпуснах фотоапарата и в момента снима така.Дрехите са за 3-4г,шапката и ръкавиците са ми объркали номера и са ми пратили по-малък размер.Така,че другата седмица ще ги изпратя обратно за замяна. http://sansil.snimka.bg/other/pokupki-uk.382765.14200213
з......

Сега забелязах- как ще направиш замяната, при кой ще ги върнеш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия