Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 673
  • 746
# 330
момичета,от маркс и спенсър някоя ще пуска ли  Rolling Eyes едни чорапогащници само харесах Praynig Praynig Praynig

В момента имат безплатна доставка. Но не помня дали имаше минимум - вчера са ми изпратили имейл.
Stryper , би ли проверила моля те до кога имат безплатна доставка?
desimiu, аз мисля да поръчвам другата седмица

Free standard UK delivery on your next online order - ще свърши на 18-ти. Кода за безплатна доставка е FREEDL30
Виж целия пост
# 331
Здравейте момичета Hugнякой знае ли за колко време горе долу идва поръчката от този сайт www.debenhams.com

Вчера направих една пробна поръчка от там и днес статуса е Despatched
Пише доставка до 5 дена. Дано да приключи успешно  Grinning

С каква карта поръча?
Виж целия пост
# 332
предварително се извинявам,ако е коментирано, но пазарувал ли е някой дамски обувки оттук:
http://piperlime.gap.com/browse/categorySearch.do?cid=19850
дава като най-малък номер 4, а по таблицата (на 1стр. на темата) моя номер №36 отговаря на 3 1/2 . въпросът ми е дали си отговарят на номерата, ако някой е пазарувал оттам.  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 333
Здравейте момичета Hugнякой знае ли за колко време горе долу идва поръчката от този сайт www.debenhams.com
Вчера направих една пробна поръчка от там и днес статуса е Despatched
Пише доставка до 5 дена. Дано да приключи успешно  Grinning
С каква карта поръча?

С Американ експрес
Виж целия пост
# 334
Здравейте момичета Hugнякой знае ли за колко време горе долу идва поръчката от този сайт www.debenhams.com
Вчера направих една пробна поръчка от там и днес статуса е Despatched
Пише доставка до 5 дена. Дано да приключи успешно  Grinning
С каква карта поръча?

С Американ експрес
суперррр,почвам и аз
Виж целия пост
# 335
предварително се извинявам,ако е коментирано, но пазарувал ли е някой дамски обувки оттук:
http://piperlime.gap.com/browse/categorySearch.do?cid=19850
дава като най-малък номер 4, а по таблицата (на 1стр. на темата) моя номер №36 отговаря на 3 1/2 . въпросът ми е дали си отговарят на номерата, ако някой е пазарувал оттам.  Praynig  bouquet

Това е в щатите  Wink
Иначе в този магазин има доста марки и е по-добре да провериш как върви номерацията на конкретната марка. На Кларк със сигурност 36 е 3.1/2(проверено лично  Wink) , но някои нямат половинки и тогава 3 се води за 36, а 4 за 37.
Виж целия пост
# 336
Жалко, че този сайт доставя само до Щатите. Има хубави неща
Виж целия пост
# 337
някой да е поръчвал самостоятелно към МандМ дайрект да ми пише на ЛС да питам нещо, че ми отказаха поръчка
Виж целия пост
# 338
похвал  Sunglasses
днес ги получих, харесват ми всички, само пьрвите балеринки си мислех, че са за на вьн, а те се оказаха с меки подметки.

п.п.- до 22 снимка са нещата, от днес.
Виж целия пост
# 339
похвал  Sunglasses
днес ги получих, харесват ми всички, само пьрвите балеринки си мислех, че са за на вьн, а те се оказаха с меки подметки.

п.п.- до 22 снимка са нещата, от днес.
имам въпрос - от куде си си поръчала Laughing бежавите пухини чехлички Thinking
Виж целия пост
# 340
заповядай!
Виж целия пост
# 341


 Grinning здравеите! и моята поръчка от 01.08 през алмуз е тук! Whistling много съм доволна,липсваха само сивите ботушки,но се надяваме и те да пристигнат със следващата пратка.кецките са 6 номер ,чорапогащниците 12-18,а бикините 1,5-2г
ако някои се интересува от размери -да пише Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Честит празник на всички!Дева Мария да пази вас и децата ви! Praynig
silvi@ тези адидаски за голям човек ли са и откъде си ги поръчала?Desimiu може ли да ми измериш стъпалото на чорапките?Благодаря ви предварително! Heart Eyes
Виж целия пост
# 343
похвал  Sunglasses
днес ги получих, харесват ми всички, само пьрвите балеринки си мислех, че са за на вьн, а те се оказаха с меки подметки.

п.п.- до 22 снимка са нещата, от днес.
Може ли линк на ботичките
Виж целия пост
# 344
адидаските са детски.... не се спомням от кьде са  Confused

divya, за кой точно питаш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия