Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 679
  • 746
# 165
divya, фемитрейд поемат ли доставката на некст   bouquet
Това пише в сайта на Фемитрейд :
29.07.2009г.




       От днес временно не работим с некст.


Дано не е задълго!!!
Виж целия пост
# 166
divya, фемитрейд поемат ли доставката на некст   bouquet
Това пише в сайта на Фемитрейд :
29.07.2009г.




       От днес временно не работим с некст.


Дано не е задълго!!!

това като да ли е на въпроса ми,
на сайта също пише, че имат организационни с Некст и се очаква към края на август да заработят отново
Виж целия пост
# 167
Ави ето снимките. Като цяло цветът е избелял малко (на снимките изглежда повече, но заради светкавицата) На допир отвън кожата не е вече мекичка, но отвътре си е като нова. Пак казвам пусках ги в пералнята, ако се перат на ръка сигурно ще се запазят повече  Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=367100&pid=14094095
Виж целия пост
# 168
Руми, thanks.
Много добре си изглеждат. Wink
Виж целия пост
# 169
Руми, thanks.
Много добре си изглеждат. Wink


Ми добре, като знам какъв тормоз отнесоха  hahaha  Как го прави Лилито не знам, но успява сама да се настъпва  Mr. Green
Виж целия пост
# 170
Руми, thanks.
Много добре си изглеждат. Wink


Ми добре, като знам какъв тормоз отнесоха  hahaha  Как го прави Лилито не знам, но успява сама да се настъпва  Mr. Green
Руми,че те са си прекрасни и след самонастъпващите процедури на Лилито Mr. Green
И аз съм поръчала,вторник ще си ги получа-нямам търпение вече Crazy
Виж целия пост
# 171
divya, фемитрейд поемат ли доставката на некст   bouquet
И аз нямам представа поръчах си само от мадекеар извинявай ако съм те подвела и сложих 3 фирми пот общ знаменател наши есенни дрехи съм поръчвала чрез алмуз и риминикидс и от 2 съм доволна горе доло са еднакви сроковете на доставка до сега поне при мен


       

Виж целия пост
# 172

Благодаря   bouquet  момичета за съветите. Ще вземем 1бр. 6 и 1 бр.  7 за д асе види точно
Виж целия пост
# 173
моите порьчки от 22, 23 и 25.07 са изпратени за бьлгария. нямам липсващ артикул  Wink
днес ще внеса сумата и нямам тьрпение да идват. порьчките са през алмьз.

а от дм все още си чакам от 03.07  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 174
здравейте момичета, следя темата отдавна, но пак имам много въпроси Simple Smile
сега за да правя поръчка работи само almuz така разбрах до тука, а някой може ли да ми каже от кой сайт е най изгодно или всичките са горе долу еднакви
и другият ми въпрос е дали някое момиче е поръчвало обувки или ботуши 43 номер и дали си отговаря номера Simple Smile благодаря ви
Виж целия пост
# 175
divya, фемитрейд поемат ли доставката на некст   bouquet
Това пише в сайта на Фемитрейд :
29.07.2009г.




       От днес временно не работим с некст.


Дано не е задълго!!!

това като да ли е на въпроса ми,
на сайта също пише, че имат организационни с Некст и се очаква към края на август да заработят отново
Аз само исках да кажа, че на този етап не приемат поръчки от Некст. В сайта им също пише, че доставката от Некст е безплатна. Явно са в процес на преговори с Некст. Дано подновят безплатните доставки   Simple Smile . Моята поръчка към тях беше изцяло от АСДА. Още не съм я получила, но ме държат в течение. Писаха, че е приета поръчката. След това, че има липсващ артикул. ще видим като пристигне.
Виж целия пост
# 176

Аз само исках да кажа, че на този етап не приемат поръчки от Некст. В сайта им също пише, че доставката от Некст е безплатна. Явно са в процес на преговори с Некст. Дано подновят безплатните доставки   Simple Smile . Моята поръчка към тях беше изцяло от АСДА. Още не съм я получила, но ме държат в течение. Писаха, че е приета поръчката. След това, че има липсващ артикул. ще видим като пристигне.
ясно , благодаря   bouquet
забърках се малко, защото на едната страница , където е описано как се формира стойността на поръчката са посочени цените на доставките на всички сайтове ,с които работят ,включително и Некст.  На друга страница пише доставката от Некст е безплатна и не мога да разбера, коя информация е по-актуалната, та ми се искаше да попитам някой, който вече е поръчвал.
Ако е безплатна , в бъдеще ще ги ползвам ,защото са единствените с офис във Варна и това ще ми спестява куриер. Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Руми ,благодаря ти много   bouquet
Наистина много добре изглеждат ботушките , на мен ми харесват . А деформират ли се ,  в смисъл изкривяват ли се когато ги поноси детето .Продавачките в магазина така обяснили сестра ми и аз затова се чудех  Rolling Eyes

И да попитам някоя мама от Бургас поръчвала ли е чрез Алмуз ? По куриер ли изпращат нещата или си ги вземате от някъде ? Защото в сайта пише ,че доставят до Бургас .
Виж целия пост
# 178
Здравей Ави,аз съм поръчвала чрез ALMUZ имат доставка до Бургас
Не съм заплащала за куриер-много съм доволна,ще приемат поръчки до 15.08
Искам да те попитам за синьото панталонче,много му се чудя-плътно ли е или много тънко,защото на мен ми трябва по плътничко
Виж целия пост
# 179
Ави ботушките са мекички, подметката е стабилна, а петичката е подплатена. Най-вероятно са имали впредвид, че на прохождащото дете крачето не е уверено и с по-твърда обувка ще му е по-лесно  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия