Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 679
  • 746
# 180
de_si  Hug мерси , а откъде се вземат нещата , ?
Панталончето е за късна есен или зима , с памучна подплата , отвън е много мекичко и плътно  Peace Мога да ти го покажа ,ако искаш .Нали знаеш къде сме преди обяд , само ми пиши да го взема  Wink

Руми  Hug , може би това са имали предвид , защото попитали на колко е детенцето Rolling Eyes А Мони вече е на 1 г 6 м , зимата ще навърши 2 и отдавна вече ходи стабилно  Simple Smile Ще ги порачвам и тях , и без това като си харесам нещо не мога да заспя ,докато не го имам  Crazy Даже май ще поръчам и за мене черни такива ботушки  Blush

А някой да ми даде дължина на стелката на 5-6 и 11-12 номер на пухкавите ботушки ?
Виж целия пост
# 181
Ави ботушките са мекички, подметката е стабилна, а петичката е подплатена. Най-вероятно са имали впредвид, че на прохождащото дете крачето не е уверено и с по-твърда обувка ще му е по-лесно  Rolling Eyes
Sad А аз исках на моето прохождащо дете да взема такива. И сега какво да и взема  newsm78
Виж целия пост
# 182
Ави,ако не те затруднявам би ли ми дала размерите за шапката,че много се чудя кой размер да взема.
Виж целия пост
# 183
coridda, като се наспи малката ще измеря ,че шапката е нейната стая  Peace

sunflower79 , ако детенцето сега прохожда е по-добре да вземеш стабилни кожени ботушки ,мисля че тези модели са подходящи :
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/25/18
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/25/16
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/25/14
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/25/12
И тези на Кларкс : http://www.clarks.co.uk/find/EndUses-is-walking/Tube-is-girlsspo … oduct-is-20333444
http://www.clarks.co.uk/find/EndUses-is-walking/Tube-is-girlsspo … oduct-is-20333728
http://www.clarks.co.uk/find/EndUses-is-walking/Tube-is-girlsspo … oduct-is-20318907
Даже аз бих избрала Кларкс за прохождане , невероятни и много леки са им обувките  Peace
Виж целия пост
# 184
Ави,първият път ми ги доставиха до нас,а втория път нещата бяха по малко и си ги получих от пощата
Виж целия пост
# 185
femmitrabe пише това H&M ще бъдат без доставка до 20-ти август значи ли че е безплатна доставката
Виж целия пост
# 186
Да,безплатна е ,до адреса в Холандия т.е отпадат 4.95 евро.Аз днес пуснах поръчка и имам вече потвърждение.Очаквам втори имеил в които ще ме уведомят дали всичко което съм поръчала е налично
Виж целия пост
# 187
Ави,ако не те затруднявам би ли ми дала размерите за шапката,че много се чудя кой размер да взема.

coridda , ето размери на шапката размер 12-2 : обиколка отвътре 52 см . Мони е с обикола на главичката 47 см и й е леко голяма . Предполагам до зимата ще е точна .
Виж целия пост
# 188
Ави,ако не те затруднявам би ли ми дала размерите за шапката,че много се чудя кой размер да взема.

coridda , ето размери на шапката размер 12-2 : обиколка отвътре 52 см . Мони е с обикола на главичката 47 см и й е леко голяма . Предполагам до зимата ще е точна .

Много ти благодаря.  bouquet
Мойта дъщеря също е с обиколка на главата 47см.,значи ще й взема същия размер 12м-2г.А аз бях решила да й взема 6-12,но по-добре да й е леко голяма,за да я носим цяла зима.
Виж целия пост
# 189
Да,безплатна е ,до адреса в Холандия т.е отпадат 4.95 евро.Аз днес пуснах поръчка и имам вече потвърждение.Очаквам втори имеил в които ще ме уведомят дали всичко което съм поръчала е налично
Аз неска поръчах само едни дънки ама ми казаха че заради отпуските са с по дълък срок да знаеш
Виж целия пост
# 190
Привет от мен и отивам да чета десетина дни назад Grinning
Чакам едни нещица за пръв път чрез Алмуз,които така упорито се бориха със сайта-инат на http://www.mamasandpapas.com/ ,много са готини...Алмуз,де..е,и сайта Laughing

Добре,изчетох ви,браво,много готини неща видях Wink
Едно въпросче към J`adore-сивото якенце за какъв сезон е,с каква подплата(поларена или шушляк) и с каква дължина е,не в см,а горе-долу докъде идва на детенцето?Още се колебая м/у него и едно от M&S Thinking
 Hug
Виж целия пост
# 191
Taзи вечер получих това от Римини :


Драги Клиенти!

Добре дошли в обновената web страница на Riminikids.

От 17-ти Август 2009 г. служителите ни в отдел „Връзки с клиенти “ ще бъдат с голямо удоволствие на Ваше разположение,за да имате специално и прецизно обслужване преди,по време и след като направите Вашата поръчка.


Лек и спорен ден

riminikids.com


Виж целия пост
# 192
Добро утро! Simple Smile
Днес май аз съм най-раннобудна. Simple Smile
Да попитам за дрехите на Адамс-уголемени ли са или са с нормални размери?
Лек и спорен ден.
Виж целия пост
# 193
Здравейте,
знам, че сте коментирали за детските обувки на Кларкс и преди, но не можах да открия къде. Какво означават F, G, H..., предполагам, че означава ширина на крачето, но как точно се смята и как вървят обувките-уголемени или умалени? Имам спомени, че като че ли са уголемени?

Иначе да кажа за дрехите на Адамс-според мен са си с нормални размери, аз взимам размер 12-18м за малкия, но пък той е малко по-едър, така че би трябвало да си отговарят.
Виж целия пост
# 194
Здравейте,
знам, че сте коментирали за детските обувки на Кларкс и преди, но не можах да открия къде. Какво означават F, G, H..., предполагам, че означава ширина на крачето, но как точно се смята и как вървят обувките-уголемени или умалени? Имам спомени, че като че ли са уголемени?

Ох, и аз точно това се чудех вчера. Дано някой да обясни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия