Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 679
  • 746
# 270
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/
Интересни и красиви нещица има,а колко е доставката newsm78
ice ще те пляскам вече,стига с тези сайтове,че съм много слабохарактерна и не мога да устоявам на изкушения Mr. Green
Виж целия пост
# 271
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/
Интересни и красиви нещица има,а колко е доставката newsm78
ice ще те пляскам вече,стига с тези сайтове,че съм много слабохарактерна и не мога да устоявам на изкушения Mr. Green
и аз съм така и вкъщи вече се говори на доста по сериозен тон когато става въпрос за покупки  ooooh!
Виж целия пост
# 272
4,50 paunda Peace
Виж целия пост
# 273
да, така е но повярвайте ми че качеството си заслужава. С пъти нещата са по-хубави от Некст и......
Поне аз ще се възползвам  Peace
Виж целия пост
# 274
ice как става доставката от този сайт?
И аз харесах няколко нещица Whistling
Виж целия пост
# 275
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/
#Crazy Страхотни неща има
ХАйде ако някой от Варна иска да се комбинираме с поръчка
Виж целия пост
# 276
ice как става доставката от този сайт?
И аз харесах няколко нещица Whistling
ами поръчваш чрез фемитрейд и си плащаш и доставката , която е 4,50 лири. Аз ще правя поръчка към края на месеца, ако няко иска да се включи да пише, няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 277
момичетаа!от  H&M  и C&A  поръчвате ли дрешки ?  имаме дрешки на тези марки и са страхотни,но все са носени от приятели отвън!
а как са размерите вече всичко ни умаля.....а помня че носихме блузки 6-9м и след годинката Rolling Eyes
много ще съм благодарна за инфото!!ужасно я харесвам тая марка Rolling Eyes Heart Eyes Blush  bouquet Crazy
Виж целия пост
# 278
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/


ама от този сайт всичко ми харесва! Ам и сега?! smile3532

може ли да го добавите на първа страница при другите?!

  bouquet
Виж целия пост
# 279
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/


ама от този сайт всичко ми харесва! Ам и сега?! smile3532

може ли да го добавите на първа страница при другите?!

  bouquet
да, наистина дрехите са маркови, качеството е уникално и цените са достъпни  Whistling То е ясно че ще фалираме  Blush
Виж целия пост
# 280
момичетаа!от  H&M  и C&A  поръчвате ли дрешки ?  имаме дрешки на тези марки и са страхотни,но все са носени от приятели отвън!
а как са размерите вече всичко ни умаля.....а помня че носихме блузки 6-9м и след годинката Rolling Eyes
много ще съм благодарна за инфото!!ужасно я харесвам тая марка Rolling Eyes Heart Eyes Blush  bouquet Crazy

през фемитрейд си поръчах от H&M и чакам всеки момент да ми дойде поръчката!
Виж на първа страница фирмите посредници!

бингъл , благодаря за разяснението.
Ако нещо не успея ще се обърна за помощ!
Виж целия пост
# 281
ice
ами аз започнах да взимам размери за другото лято, освен сега за есента и зимата!

Трябва разумно да се поръчва, за да не фалираме наистина, ама пусти каествени дрехи и то на приемливи цени!
Виж целия пост
# 282
да, така е, аз сега ще пазарувам за есента и за зимата  Peace
Виж целия пост
# 283
Пак да помоля ако някой прави поръчка от M & S  да ме включи с едни бодита. Hug
Виж целия пост
# 284
Привет момичета, не знам как досега не съм видяла тази тема и красотите, които показвате, но бързо ще наваксам Simple Smile

Само моля за малко помощ относно оразмеряването на дъщеря ми -

на 4 г., висока 105 см, талия 55 см, ГО - 55см., ханш -63 см., така че ако има някое детенце с тези мерки да ми кажете какъв размер да взимам дънки, блузки и якета от Next и M&S?

Напр. това яке, мисля че би трябвало да поръчам размер 4-5 г.
http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002F70XB2/ref=dp_also … Fymal%5F1%5Fimage

Също и за обувките или ботушите - стъпалото й е 16-16,5 см. - от тези  ботуши кой номер да взема?
http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002F54892/ref=pd_sbs_ … cwviv%5F3%5Fimage

Аз ще правя поръчка към края на месеца, ако няко иска да се включи да пише, няма проблем  Peace

ice , с удоволствие ще се включа с някои неща, само кажи кога ще поръчваш Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия