Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 676
  • 746
# 300


Значи трябва на първото да е моя адрес, а второто е този на Емпреса така ли? И само да им пиша какво трябва да получа? A заплащането кога се осъществява?

Във форума има голяма тема за ибей - всичко е обяснено  Peace
Виж целия пост
# 301
issues,може и така,както си го дала,освен,ако продавачът не е сложил
ограничение да не могат да играят други страни,освен Англия.
При този случай рег,адрес трябва да се смени с този на емпреса.
Плащаш,като си получиш нещата в София.


Ограничение май няма, не е зададен точен критерии, сега погледнах, защото иначе изписва отдолу, но пак не видях да има точна държава. Все пак не е проблем да го направя и на двете места еднакво, нали? Имам предвид, че мога да го променям при положение, че не искам с Емпреса, ами по друг начин да ми бъде доставено. Ще видим, де. Аз още пейпала не мога да си оправя, че тая карта на ОББ ми скъса нервите  #Cussing out.
Най-добре се свържи с продавача. Напиши му на кой адрес искаш да получиш нещата. А и го попитай дали не доставя до бг? Също и за цената на доставката попитай предварително. Има такива тарикати, който ти удвояват и утрояват доставката. Другото, което е при самото плащане с пайпал,  пак можеш да смениш адреса. Но най-добре е да му изпратиш съобщение.
Виж целия пост
# 302
При налична тема за ибей 2 страници спам...
Виж целия пост
# 303
отказах порьчката от дм! и в тази врьзка искам да предложа, когато се пуска новата тема, да има анкета- от кой фирми сме доволни/ недоволни.
няколко момичета ми писаха на лични за проблемите, които са имали с дм, други писаха в темата. мисля си, ако повечето сме недоволни, би било добре тези, които порьчват за прьв пьт да знаят!
Виж целия пост
# 304
Didka_b ако пазаруваш дрешки на Некст сте за 3-4 Peace
Мони е 104 см и някои неща са и големички дори Simple Smile
Чорапките на Некст са на размери годинки или номер на крачето-напр. 6-8,5 ? newsm78

Мерси за уточнението, че аз се бях хвърлила на размери 4-5 годинки Peace

само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/

и аз се влюбих в този сайт Rolling Eyes - досега го разглеждах и си харесах поне сто неща Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Didka_b ако пазаруваш дрешки на Некст сте за 3-4 Peace
Мони е 104 см и някои неща са и големички дори Simple Smile
Чорапките на Некст са на размери годинки или номер на крачето-напр. 6-8,5 ? newsm78

Мерси за уточнението, че аз се бях хвърлила на размери 4-5 годинки Peace

само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/

и аз се влюбих в този сайт Rolling Eyes - досега го разглеждах и си харесах поне сто неща Simple Smile
да, пипате ли ме когато ходя до Англия, първият магазин в който влизам е този и цял ден си пълня кошницата........... Crazy и на края на касата ми става лошо. А когато пазаруваш в самият магазан отделно на касата ти дамат разни подаръчета, на мен последният път ми дадоха цял комплект тестели от по 5 мл. на Клиник с чантичка. Въобще бях много очарована  Blush
Към края на месеца ще правя поръчка и ще пиша в темата така, че който иска може да се включи и ще си поделим разходите за доставката  Peace
Виж целия пост
# 306
Здравейте момичета Hugнякой знае ли за колко време горе долу идва поръчката от този сайт www.debenhams.com
Виж целия пост
# 307
Към края на месеца ще правя поръчка и ще пиша в темата така, че който иска може да се включи и ще си поделим разходите за доставката  Peace

Аз се нареждам за общата. И аз харесах доста парцалки за мен и за дребен, така че ще изчакам. Точно тогава ме устройва, ако не ми мине котка път или ако не ми изпразни картата я същата котка, а палавите ми ръчички.
Виж целия пост
# 308
Цитат
Към края на месеца ще правя поръчка и ще пиша в темата така, че който иска може да се включи и ще си поделим разходите за доставката 


Аз се нареждам за общата. И аз харесах доста парцалки за мен и за дребен, така че ще изчакам. Точно тогава ме устройва, ако не ми мине котка път или ако не ми изпразни картата я същата котка, а палавите ми ръчички.
Хайде и аз на опашката за обща поръчка Embarassed
 Ice - би ли споделила след като имаш дрешки от тази фирма как вървят размерите(умалени,уголемени или са си нормални) Rolling Eyes
Виж целия пост
# 309
отказах порьчката от дм! и в тази врьзка искам да предложа, когато се пуска новата тема, да има анкета- от кой фирми сме доволни/ недоволни.
няколко момичета ми писаха на лични за проблемите, които са имали с дм, други писаха в темата. мисля си, ако повечето сме недоволни, би било добре тези, които порьчват за прьв пьт да знаят!

За ДМ и перипетите, които имахме с тях имаше изписани 2-3 теми. Едва ли на някого му се иска да си припомня  Laughing 

В същото време имаше и доволни техни клиенти. Така, че всичко е относително и ако се отвори пак темата ще зациклим на едно място   Stop
Виж целия пост
# 310
Цитат
Към края на месеца ще правя поръчка и ще пиша в темата така, че който иска може да се включи и ще си поделим разходите за доставката 


Аз се нареждам за общата. И аз харесах доста парцалки за мен и за дребен, така че ще изчакам. Точно тогава ме устройва, ако не ми мине котка път или ако не ми изпразни картата я същата котка, а палавите ми ръчички.
Хайде и аз на опашката за обща поръчка Embarassed
 Ice - би ли споделила след като имаш дрешки от тази фирма как вървят размерите(умалени,уголемени или са си нормални) Rolling Eyes
ами за мен са точни, тговарят си на размерите, но това не е марка дрехи, а име на магазин в който има няколко марки дрехи, и всичките са качествени. Особено обувките са 100% кожени и Италиански, но цените са им доста високи за обувските, чантите и протмонетата, но си заслужава. Аз имам едни чехли от този магазин - ами какво да ви кажа, вярно купих ги за 50 лири през 2001 год., но не се мръднали, нито кожата, нито подметката нито шевовете...... просто някои неща си заслужават паричките. Но в никакъв случай не ви убеждавам да си купите непременно от там, просто за мен това е магазин с доста качествена стока и на достъпни цени за нас (за мен).  Hug
Виж целия пост
# 311
Цитат
Цитат
Към края на месеца ще правя поръчка и ще пиша в темата така, че който иска може да се включи и ще си поделим разходите за доставката 


Аз се нареждам за общата. И аз харесах доста парцалки за мен и за дребен, така че ще изчакам. Точно тогава ме устройва, ако не ми мине котка път или ако не ми изпразни картата я същата котка, а палавите ми ръчички.
Хайде и аз на опашката за обща поръчка
 Ice - би ли споделила след като имаш дрешки от тази фирма как вървят размерите(умалени,уголемени или са си нормални)

ами за мен са точни, тговарят си на размерите, но това не е марка дрехи, а име на магазин в който има няколко марки дрехи, и всичките са качествени. Особено обувките са 100% кожени и Италиански, но цените са им доста високи за обувските, чантите и протмонетата, но си заслужава. Аз имам едни чехли от този магазин - ами какво да ви кажа, вярно купих ги за 50 лири през 2001 год., но не се мръднали, нито кожата, нито подметката нито шевовете...... просто някои неща си заслужават паричките. Но в никакъв случай не ви убеждавам да си купите непременно от там, просто за мен това е магазин с доста качествена стока и на достъпни цени за нас (за мен). 
Благодаря за инфото Ice  newsm51 , ще чакам за обща поръчка. Grinning
Виж целия пост
# 312
И аз се записвам за обща поръчка Grinning
Виж целия пост
# 313
момичета,от маркс и спенсър някоя ще пуска ли  Rolling Eyes едни чорапогащници само харесах Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 314
момичета,от маркс и спенсър някоя ще пуска ли  Rolling Eyes едни чорапогащници само харесах Praynig Praynig Praynig

В момента имат безплатна доставка. Но не помня дали имаше минимум - вчера са ми изпратили имейл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия