Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 676
  • 746
# 285
момичета тези обувки по таблицата не се ориентирам  трябва ми 35 н-р
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001 … _72258_1067165_-1  - обувките
Виж целия пост
# 286
Добро утро момичета!
Вчера пуснах запитване до Алмуз дали биха приели поръчка от http://www.matalan.co.uk и ето какво са ми отговорили:
Здравейте, Милена!
 
Наскоро имахме подобно запитване. Разгледахме сайта. Наистина предлагат чудесни неща, но за съжаление прекалено увеличихме броят на сайтовете. Не е изключено в бъдеще да изпълним поръчки и от този сайт, но в момента се налага да се ограничим в рамките на вече поетите сайтове.

 Femmytrade приемат поръчки от този сайт,доставката до англ.адрес е 3.95 паунда,виждам,че си от Варна и може да си спестиш куриера.Аз съм си харесала 1-2 неща и ако решиш да поръчваш,ако е удобно да ме включиш,да си поделим доставката.

И аз съм си харесала 2-3 неща така-че,коѝто реши да поръчва ако може да ме включи.


Аз смятам да поръчам от този сайт през фемитрейд.Ако някой иска на лс.От Варна съм


Виж целия пост
# 287
Didka_b ако пазаруваш дрешки на Некст сте за 3-4 Peace
Мони е 104 см и някои неща са и големички дори Simple Smile
Чорапките на Некст са на размери годинки или номер на крачето-напр. 6-8,5 ? newsm78
Виж целия пост
# 288
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/
Интересни и красиви нещица има,а колко е доставката newsm78
ice ще те пляскам вече,стига с тези сайтове,че съм много слабохарактерна и не мога да устоявам на изкушения Mr. Green

е, това не трябваше да го виждам пък ooooh!
Една  мнооого любима  марки ми е  Blush И наистина са поне 5 пъти по-добри от Некст.Май ще предпочета да поръчам по-малко неща, но от тях... почвам да мисля  Laughing
Ice,мерси че сподели  Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Някой може ли да ми каже в ибей как да си попълня адресът на Емпреса? Този в Англия. И след това къде въобще се попълва моя адрес, нещо не мога да схвана. И след като съм спечелила трябва ли да им пиша с линк на пощата какво е, кога е спечелено и тн? Помощ.

ПП: От София съм.
Виж целия пост
# 290
хомеопатичните хапчета за зъбоникнене ми трябват колкото се може по-бързо. За това.

Аз си взех от Amazon това http://www.amazon.co.uk/Teetha-Nelsons-Natural-Teething-granules … 115536&sr=8-1
Първо го пробвах и после си го поръчах. Доволна съм. Наистина върши работа и не е скъпо. Peace

Еми точно тях искам да поръчам, но ги видях в сайта на Мадъркеър.
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета  Hug Скоро не съм се включвала.....НО да покажа малко  снимчици от последните поръчки които получих : ТУК http://ioni1.snimka.bg/hobby/next.360515.14172101
Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета  Hug Скоро не съм се включвала.....НО да покажа малко  снимчици от последните поръчки които получих : ТУК http://ioni1.snimka.bg/hobby/next.360515.14172101
Добре си напазарувала Crazy
От къде са обувките на Пума и сандалите с камъните-надявам се не греша,че са дамски Rolling Eyes
Чудесни придобивки-носете си ги със здраве Peace
Виж целия пост
# 293
Някой може ли да ми каже в ибей как да си попълня адресът на Емпреса? Този в Англия. И след това къде въобще се попълва моя адрес, нещо не мога да схвана. И след като съм спечелила трябва ли да им пиша с линк на пощата какво е, кога е спечелено и тн? Помощ.

ПП: От София съм.
Ето сайта им http://www.empresa.forumi-bg.com/.
Там ще видиш как да попълниш адреса им.
Като за пръв път използваш услугите,
напиши им имената си и града.
Не е нужно да пишеш какво си спечелила,а само бройката.
Виж целия пост
# 294


Значи трябва на първото да е моя адрес, а второто е този на Емпреса така ли? И само да им пиша какво трябва да получа? A заплащането кога се осъществява?
Виж целия пост
# 295


Значи трябва на първото да е моя адрес, а второто е този на Емпреса така ли? И само да им пиша какво трябва да получа? A заплащането кога се осъществява?
На registration address пиши пак адреса на Емпреса(нека все пак по-вещите и те да кажат) Peace
Виж целия пост
# 296
Защото пише, че така или иначе май си получаваш нещата на втория адрес, който е даден на Емпреса в случая.
Обърках се. Попълнила съм го като на примера, дано е така.
Виж целия пост
# 297
issues,може и така,както си го дала,освен,ако продавачът не е сложил
ограничение да не могат да играят други страни,освен Англия.
При този случай рег,адрес трябва да се смени с този на емпреса.
Плащаш,като си получиш нещата в София.
Виж целия пост
# 298
Здравейте момичета  Hug Скоро не съм се включвала.....НО да покажа малко  снимчици от последните поръчки които получих : ТУК http://ioni1.snimka.bg/hobby/next.360515.14172101
Добре си напазарувала Crazy
От къде са обувките на Пума и сандалите с камъните-надявам се не греша,че са дамски Rolling Eyes
Чудесни придобивки-носете си ги със здраве Peace
Matia благодаря.  Hug От Некст,но те са ми от два ,три месеца още от старата им колекция.Нещо са променили СНИМКА.БГ. и снимките които качвам сега излизат в албума преди старите,а не както преди последни в самия албум  Peace
Виж целия пост
# 299
issues,може и така,както си го дала,освен,ако продавачът не е сложил
ограничение да не могат да играят други страни,освен Англия.
При този случай рег,адрес трябва да се смени с този на емпреса.
Плащаш,като си получиш нещата в София.


Ограничение май няма, не е зададен точен критерии, сега погледнах, защото иначе изписва отдолу, но пак не видях да има точна държава. Все пак не е проблем да го направя и на двете места еднакво, нали? Имам предвид, че мога да го променям при положение, че не искам с Емпреса, ами по друг начин да ми бъде доставено. Ще видим, де. Аз още пейпала не мога да си оправя, че тая карта на ОББ ми скъса нервите  #Cussing out.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия