

!Писна ми вече, изглежда ще се прахвърляаме в тази клиника...
!Писна ми вече, изглежда ще се прахвърляаме в тази клиника...
Не се отчайвай
Твойта педиатърка е направо за бой, как може да го остави толкова дни с диария? 
Само мрънка иска все да го държа да се качва и слиза от колата му, (купихме му за РД акулулаторна кола, голяма беля
) и каза че не е много страшно.
и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки
и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки
и от 2-3 дена пищи много силно и доста реве,като цяло е доста неспокоен.Да видим какво ще ни посъветва доки 

Плачка така, сигурно от болка милото
Бързо да се оправяте 
супер е идеята за нов колаж, че те мишките ни много пораснаха
пък се и разхубавиха 
, нали е свикнал по това време да е навън
, как ще я караме зимата не ми се мисли, вече ми свършиха идеите за забавления 
Аз давам от една седмица всеки ден по 2.5; 3 мл. Саностол, е най-вече заради злоядството, но и за подкрепяне на организма. Но мисля, че най-вече трябва да му огранича контактите, например днес го водих сутринта в един детски център, е непрестано се оглеждах някой да не е болен
.То и не става съвсем без никакво излизане...


Плачка така, сигурно от болка милото
Бързо да се оправяте 
супер е идеята за нов колаж, че те мишките ни много пораснаха
пък се и разхубавиха 
, нали е свикнал по това време да е навън
, как ще я караме зимата не ми се мисли, вече ми свършиха идеите за забавления 
Аз давам от една седмица всеки ден по 2.5; 3 мл. Саностол, е най-вече заради злоядството, но и за подкрепяне на организма. Но мисля, че най-вече трябва да му огранича контактите, например днес го водих сутринта в един детски център, е непрестано се оглеждах някой да не е болен
.То и не става съвсем без никакво излизане...

дано наистина.А относно грипа и аз мисля да му огранича контактите на малчо,пък да видим.То и без това времето е мрачно,превалява и е доста студено за разходки при нас.Доста съм наплашена.
Ако е чак толкова страшен, мислите ли, че щяха да ги оставят вкъщи тези хлапета. Жертви има, както има всяка година от всеки грип. Повечето от тях са със съвсем срината имунна система или са чакали до последния момент. Загиват от усложнения - пневмонии и разни такива. Не отиват навреме на лекар.
) какво ви говори това?
Чаша пресен сок, няколко листенца магданоз и витамините са налице. Да не говорим колко допълнителни има в Ад.мляко. Има и в пресните манджички на обед. Не се плашете от недостиг на витамини.
Да са живи и здрави! 


Препоръчани теми