

,ядки,мед-още не,Хриси си умира да смуче лимон и яде по половин на ден,обожава и моркови,та сега се оглеждам за някакъв кухненски робот,че пасатора се прецака,пък да има и сокоистисквачка-да си джуркаме витамински бомби цяла зима
.Приемам предложения 
,че белите стават бързо



Тези дни ще му дам портокалче, пък дано го хареса
Много пъти като не му хареса от кухнята, и отварям пюре, и го излапва 


за всички!
Тези дни ще му дам портокалче, пък дано го хареса
Много пъти като не му хареса от кухнята, и отварям пюре, и го излапва 


за всички!

) и съм дребничка(1.60см) и ми е много кофти като се разхождаме с малчо да ме зяпат все едно.....незнам какво е станало.адски ме изнервят особенно някакви бабички като почнат да надничат в количката и започнат да си мънкат под носа,да ме обсъждат.











Ще скачам до небесата от радост ако изяде пюрето пък да не говорим за моите манджи
Ей казвам ви без нерви останах от това ядене, косата ми окапа.....Вече пети ден моята пикла нищо не яде
избирам "сладкото"заглавие 








)
само си я представям....
)
Препоръчани теми