Дуфастон

  • 13 630
  • 57
# 30
Чакам и този месец да видя дали ще има ову и ако няма отивам на лекар да я питам какво става. Ако продължава да ме мотае я сменям. Да ние правим опити за бебе но вече взех доста да се отчайвам  Cry миналия м нямах ову   Sad А всички около мен вече забременяха а на мен ми е тежко и гадно че само аз немога още. Tired
Виж целия пост
# 31
А лекарката като видя резултатите че прогестерона е нисък и веднага назначи дуфастон не е ставало въпрос кога ми е овуто пък и аз незнам. Просто каза от 2рия месец на дуфастона да правя тестове за ову от 12 ден когато започвам хапчетата. dontknow
Виж целия пост
# 32
Неведнъж сме писали,че лекар,който те праща да мериш БТ и да правиш тестове за О вкъщи, е категорично за смяна.
Виж целия пост
# 33
Моята лекарка също ми назначи мерене на БТ и тестове за овулация, както и Дуфастон след като видя хормоналните ми изследвания. Но не сме следели О с ултразвук.... и все пак се води за добър специалист!  newsm78
Виж целия пост
# 34
А кой я води за специалист?В една специализирана клиника надали някой ще подходи по този начин.Не знам защо повечето хора тотално се стресират от думата "клиника".Всъщност там просто ще ти се обърне компетентно внимание.
Виж целия пост
# 35
Чакам и този месец да видя дали ще има ову и ако няма отивам на лекар да я питам какво става. Ако продължава да ме мотае я сменям. Да ние правим опити за бебе но вече взех доста да се отчайвам  Cry миналия м нямах ову   Sad А всички около мен вече забременяха а на мен ми е тежко и гадно че само аз немога още. Tired
Е как аджеба ще имаш Овулация, като Дуфастона я подтиска, нали за това всички момичета ти препоръчаха да си смениш лекарката или поне да искаш второ мнение.
Чакай ти още, ама да не те отчайвам, може и този месец да не я дочакаш Овулацията.
Просто не мога да си го обясня, кой лекар ти изписва дуфастон от 12 ден и те кара заедно със започването му да следиш и кога ще ти е овулацията. ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 36
Момичета колко месеца  пихте това лекарство.
Моя док каза 3-4 до 6, но аз имам ужасен косопад, мисля , че е от Дуфастона и мисля да спра да го пия
 newsm78
Вземах го 3 месеца за обилна менструация, нещата се нормализираха , но май ще остана без коса Sick
Виж целия пост
# 37
И аз съм пила Дуфастон, но косопад не съм имала. Иначе сега през есента ми се получава косопад. Също и през пролетта и мисля, че е нормално.
Виж целия пост
# 38
Момичета днес е 17 ден от цикъла ми. От 11 ден правя фоликулометрия, тогава имах 16 мм фоликул. Док ми каза да отида на 16-я ден да видим дали се  епукнал, но вчера е върна за 18-я ден, за да е по-сигурен, тогава ще ме прегледа. От друг доктор имам изписан ДУФАСТОН от 16 до 25 ден, но ето вече е 17-я ден, а аз не искам да го започна преди Док да каже че със сигурност има пукнат фоликул. Вие какво мислите- дали да го почна днес или да изчакам до утре след като мине прегледа?  newsm78 Това ще е 2-ри месец, в който взимам ДУФАСТОН!   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 39
bebe26, изчакай си прегледа и след това почвай с Дуфастона. Желая ти успех!
Виж целия пост
# 40
Пак повдигам темата за Дуфастона- пия го вече втори месец, и точно 1=2 дена преди да свърша хапчетата, започват едни боцкания от време на време ниско долу. Някой наблюдавал ли е това при приема на Дуфастон?  newsm78
Виж целия пост
# 41
Не съм наблюдавала такова нещо от дуфастона. Със сигурност и при теб това боцкане не е пряко от лекарството.
Виж целия пост
# 42
Здравейте,момичета.Не мога да се свържа с моя гинеколог и ще съм ви много благодарна,ако можете да ми отговорите.От 2 месеца пия Дуфастон за регулиране на цикъла-по схема 11-25 ден.Този месец не започнах да го пия на 11-и ден,защото се разболях и пия антибиотик и сумати други хапчета.Въпросът ми е може ли този месец да започна да го пия на 15-и ден(когато приключвам с антибиотика) или изобщо да не го пия?Мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 43
Аз досега като съм приемала Дуфастон винаги са ми го изписвали от 15-я ден на М-то. Никога не съм го пила от 11-тия. Защо мислиш, че като си болна не можеш да пиеш и Дуфастон? Можеш рабира се.
Виж целия пост
# 44
На мен също ми изписаха от 11 ден за 15 дни!  #Crazy Незнам по каква причина ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия