Перник-19

  • 17 667
  • 301
# 195
Ела ако искаш и ти в неделя зад гимназията.
Някои друг желаещ има ли?
Езиковата ли? Към колко ходите там?
Виж целия пост
# 196
Ела ако искаш и ти в неделя зад гимназията.
Някои друг желаещ има ли?
Езиковата ли? Към колко ходите там?
Не.

Ей, Лиске, защо не сте се обадили Naughty
Аз сутринта бях в градинката зад Гимназията. Там много ми храесва - има люлки, малка пързалка и страхотен огромен пясъчник, такъв няма друг в Перник. Ако искате можем и една срещичка там да си чукнем  Wink.
За къде става въпрос ,че за там дето аз се сетих то това училище не е гимназия маи.Зад пощата ли в центъра??(и зад ОББ)иЛИ това беше маи 1 гимназия?
Виж целия пост
# 197
Точно там  Wink. То аз друго училище на което да казват "Гимназията" не знам  Rolling Eyes.
А след малко отиваме на градския плаж
Виж целия пост
# 198
Здравейте! Вчера ходихме в Токуда на безплатните прегледи.  За тези с малки бебета, които не знаят да кажа, че всяка последна събота на месеца в Токуда правят безплатни профилактични прегледи на бебета до 6 месеца. Беше доста набързо според мен. А относно захранването там лекарката е по съвсем различна схема от нашето педи. Каза ми, че преди месните пюрета, (които педи каза да почвам) трябва да въведа безглутенова каша и жълтък. А глутена чак в 10 месец.
Виж целия пост
# 199
Айде и на вас да ви поплача малко вчерашния плаж беше истинско разочарование. Водата ледена, дори и в детските басейни . Щом Михаела, която обожава водата и по-принцип едвам я вадя след първото потапяне на крачетата не искаше да се доближи до басейна, а после обясняваше, че "Бисейна ош", можете да си представите какъв студ е било. Бяхме се нагласили за днес да ходим на Рударци, обаче гадното време ни прецака якооооо .
 Такааа, оплаках ви се. Лиске, сори ако си ме чакала, но изобщо не сме излизали, а довечера сме на гости при свекърите в Даскалово
Виж целия пост
# 200
Лиске, сори ако си ме чакала, но изобщо не сме излизали, а довечера сме на гости при свекърите в Даскалово
И аз не можах да отида,.Галя се събуди късно и после на пазар и се прибрахме,.Тази седмица може да се видим.
Виж целия пост
# 201
Добро утро на всички  food010
Лека и успешна седмица на всички  bouquet

А сетих се да ви попитам нещо- имате ли представа как става записването в ДАЙ за психотест за кат.С?
Виж целия пост
# 202
Ох аз не пиша,че са ме налегнали ясленски вълнения и притеснения. Ходих до поредната ясла в която ми обясниха,че не могат да ми вземат детето от февруари. Вече се замислям сериозно за някоя жена ,която би се съгласила да ми го гледа за 250лв на месец....
Виж целия пост
# 203
Хайде да ви покажа как малкия щурак вече нищо не го спира и се катери навсякъде.
http://vbox7.com/play:26a65254

А тук с новата си четка за зъбки вече самичък си ги мие.
http://vbox7.com/play:efcd20cc
Виж целия пост
# 204
хихиххии - много е сладък  Hands Clap
Виж целия пост
# 205
Ей,невероятен сладур е  Hug
Виж целия пост
# 206
Ох аз не пиша,че са ме налегнали ясленски вълнения и притеснения. Ходих до поредната ясла в която ми обясниха,че не могат да ми вземат детето от февруари. Вече се замислям сериозно за някоя жена ,която би се съгласила да ми го гледа за 250лв на месец....

Знам, че преди само в яслата на Пашов приемаха по всяко време на годината. Сега не знам как е.
А днес беше нашият първи ден в яслата. И бях обещала да разкажа как е минало. Тук писах всичко подробно. Очаквах да е много, много по-зле.
Виж целия пост
# 207
Ей,невероятен сладур е  Hug
Виж целия пост
# 208
Ох аз не пиша,че са ме налегнали ясленски вълнения и притеснения. Ходих до поредната ясла в която ми обясниха,че не могат да ми вземат детето от февруари. Вече се замислям сериозно за някоя жена ,която би се съгласила да ми го гледа за 250лв на месец....
na Krisko mamata, колко е голямо твоето детенце?
Oх, и аз съм подала на 3 места молби за ясла, но и на мене не ми се ще от сега, от септември да го давам - мисля, че е твърде малък - 1.9 м. Искаше ми се да е след Нова година. А става ли да се плаща таксата /за да се пази място/, без да ходи, пък ще го пусна след 3-4 месеца? newsm78 И аз много го мисля и вече не знам как да го направя... но определено нямам пари за гледачка. Tired

Виж целия пост
# 209
Ох аз не пиша,че са ме налегнали ясленски вълнения и притеснения. Ходих до поредната ясла в която ми обясниха,че не могат да ми вземат детето от февруари. Вече се замислям сериозно за някоя жена ,която би се съгласила да ми го гледа за 250лв на месец....
na Krisko mamata, колко е голямо твоето детенце?
Oх, и аз съм подала на 3 места молби за ясла, но и на мене не ми се ще от сега, от септември да го давам - мисля, че е твърде малък - 1.9 м. Искаше ми се да е след Нова година. А става ли да се плаща таксата /за да се пази място/, без да ходи, пък ще го пусна след 3-4 месеца? newsm78 И аз много го мисля и вече не знам как да го направя... но определено нямам пари за гледачка. Tired


моето сега е на 7м, но от 1г трябва да го дам - много по-малък е от твоето. никъде директорките не са съгласни да пазят място срещу заплащане - поне където съм питала ми казаха - не, а от средата на годината - февруари - мен категорично ме отрязват навсякъде. почвало се от септември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия