бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 135
Здравей, Бате Бочко! Как е Кака Бочка?  Grinning Използвам почти всичко, що е Бочко и що е на Лавена.
Използвам кремчето против подсичане не само по предназначението му, но бих предпочела то да бъде в шишенце-помпа. Твърде неприятно е, бъркайки в крема, да ти се напълнят ноктите, пък и детенцето по-трудно би могло да се обслужи само, сещаш се за какво говоря, предполагам. И именно поради тази причина последният път си купих не Бочко, а Бюбхен  Embarassed

Пожелавам на всички в Бочко - фирмата много нови и интересни продукти!
Виж целия пост
# 136
И аз съм доволна,мажа лицето
Виж целия пост
# 137
Използвам кремчето против подсичане не само по предназначението му, но бих предпочела то да бъде в шишенце-помпа. Твърде неприятно е, бъркайки в крема, да ти се напълнят ноктите

Това наистина би било супер!  Peace

Не знам дали е тук мястото, но да питам аз за отзиви от гелчето за зъби, че е назрял проблемът - има ли ефект поне временен?
Виж целия пост
# 138
Не знам дали е тук мястото, но да питам аз за отзиви от гелчето за зъби, че е назрял проблемът - има ли ефект поне временен?
честно казано не виждам голям ефект  Rolling Eyes мажа я от време на време,да не би да трябва постоянно да я мажа за да се усети някаква разлика Thinking
Виж целия пост
# 139
Ефект от гелчето за зъби е меко казано НУЛЕВ.Иначе друга тяхна козметика ползвам кремчето им против подсичане и лосиона за тяло.Те ми харесват. Peace
Виж целия пост
# 140
Ефектът от всички кремчета за венци е нулев, не само на Бочко  Grinning Аз такива неща не съм и няма да използвам. Те са за успокоение на майката, че върши нещо да облекчи детето си  Wink
Виж целия пост
# 141
Kупих миналата седмица на сина ми паста за зъби Бочко с аромат на дъвка ,много я хареса малкия  Grinning Иначе позлвам и препарата за чинии Peace
Виж целия пост
# 142
Ползвам само препарата за съдове, но съм  купила и кремчето против подсичане-  като свърша старото кремче, което ни го правиха в аптеката, ще почна това на Бочко. Иначе от препарата нямам оплакване. Peace
Виж целия пост
# 143
Не съм чела всички отзиви, но за мен Бочко е най-добрата марка бебешка козметика в България!  Peace
Виж целия пост
# 144
Ползвала съм шампоан,олио,сапун и крем.Като цяло съм доволна,само крема не ми хареса,въпреки че го хвалят.
Виж целия пост
# 145
Ползвам антибактериалния гел за ръце.Не знам дали действа,но мирише хубаво.  Joy
Виж целия пост
# 146
Здравейте, на сайта на фирма Лавена, чието производство е серията Бочко, има чат. Пробвайте да зададете въпросите си там, аз се възползвах, но май се активира само от входа на англ.
Виж целия пост
# 147
Може ли само един от т.нар. представители на Бочко да отговаря? Ако изобщо отговаря на въпроси.
Виж целия пост
# 148
Аз ползвам,кремчето,сапунчето,верото и пастата за зъбки на "Бочко"и съм доволна Peace
Виж целия пост
# 149
Мен ме интересува къде намирате верото на Бочко и с какво то е по-различно от нормален измивен препарат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия