бебешката козметика на Бочко

  • 42 319
  • 268
# 150
Аз си   купувам верото  от Кауфланд, но го има в Пикадили , Вис Виталис .Идея нямам какво му е по-различното Laughing
Виж целия пост
# 151
Аз също ползвам препарата за миена на бебешки съдове. И съм много доволна  Simple Smile А е и на достъпна цена.
Виж целия пост
# 152
Здравейте,

Защо трябва да отговаря само един човек от името на Лавена? Хората, които разработват и произвеждат продуктите са в Шумен, а в София ги маркетираме и продаваме - нали идеята на форума е да няма "центрове на влияние" Simple Smile Чата на сайта на Лавена по-скоро ми се струва маргинален - нали затова е този форум...

Сега ще се опитам да отговоря на повечето въпроси:

Особеното на препарата за детски съдове е, че използва НЕАГРЕСИВНИ, БИОРАЗГРАДИМИ измиващи съставки, които не оставят следи по детските съдове.
За кремчето Бочко и ноктите - не че да давам акъл, но ми се струва, че мамините нокти е по-добре да са изрязани докато бебо е малък и с нежна кожа. Колкото до опаковката на кремчето Бочко - имало е идеи за тубичка, но кремчето е гъсто и половината няма да може да се изтиска, което ще дразни всички ни. Това бурканче е оптимално, защото може да се носи удобно ВЪВ ВСИЧКО И НАВСЯКЪДЕ!
Още отсега да кажа, че скоро в мрежата ще се появят нови бурканчета, които ще се отличават от старите по РАВНАТА КАПАЧКА И ГРАПАВАТА ПОВЪРХНОСТ на самото тяло - другите бурканчета също са наши и ги ползваме до изчерпване на количествата. Няма ментета, спокойно! Защо ги сменяме:
1. По-добра цена от същия производител - и ние, и вие мразим да плащаме скъпо и прескъпо за опаковка. С тази оптимизация ще можем да задържим цените на този незаменим продукт
2. По-функционално - грапавата повърхност е по-удобна да хващане с една ръка, докато отвъртате капачето или го затваряте с все още омазани с крема ръце

За антибактериалното гелче:
В него има голямо количество спирт и това го прави доста по-надежден начин за почистване на ръцете от влажните кърпички. Освен това слагаме и смрадлика, която има естествено антибактериално действие. Така че - не само е приятно за ръцете, но и ДЕЙСТВА!

Още една-две бележки къде могат да се намерят продуктите:

Ако във вашия град има Билла и/или Кауфланд - със сигурност ще има и Бочко. От няколко месеца работим добре и с Бебелан - зарежда целия асортимент във всички градове.
В скоро време очакваме да ни има на повече места с повече продукти в:
1. Цяла Северозападна България
2. Стара Загора, Пловдив и региона
3. София

Поздрави,

Бате Бочко
Виж целия пост
# 153
Написах го... за да се усетите Simple Smile
Леко по едно време темата зави към безплатната реклама. Имаше преди време тема точно с такава цел. Ако тази ще се превръща в тема с рекламна цел... предполагам знае се каналният ред Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Bate Bochko ,както са писали преди мен-много по удобно ще е кремчето за подсичане да е с помпичка или поне в тубичка.Не е решение да изрежете ноктите на младите мами  Wink

Доволна съм от верото за съдове,кремчето за подсичане и сапуна
Виж целия пост
# 155
Мила Ан-Мари,

Ако "каналният ред" е да ми предложите банер в глава на сайта, да го платим и да ни оставите да бъдем полезни на майките - то просто веднага напускам темата, защото това би бил характерен пладнешки подход от гаражния период на българската реклама!
Забележете, не аз съм я повдигнал и забележете - аз отговарям на конкретни въпроси, а не се опитвам да спамя...

Приятен ден!
Виж целия пост
# 156
Ние ползваме почти всички продукти на Бочко и сме доволни.Кремчета в туби и кутийки,лосиона,сапуна със смрадлика всичко е супер.Мама даже лекува раните на баба ми от залежаване с крема против подсичане.
Виж целия пост
# 157
Ми, ок, Бате Бочко, значи ноктите .....звучи малко несериозно, не мислиш ли? Направих проба преди малко - Бочко против подсичане излиза спокойно през помпата на бюбхен. Не злобея, направих пробата, просто защото съм любопитна, пък и защото си мисля, че това е доста по-фунционална опаковка... Simple Smile
Виж целия пост
# 158
Кремът против подсичане не е променян като рецептура от създаването си през 80-те Grinning

А не съм съгласна. Naughty Сега ми мирише много по-силно, а не както преди - без аромат почти. newsm78
Виж целия пост
# 159
Ми, ок, Бате Бочко, значи ноктите .....звучи малко несериозно, не мислиш ли? Направих проба преди малко - Бочко против подсичане излиза спокойно през помпата на бюбхен. Не злобея, направих пробата, просто защото съм любопитна, пък и защото си мисля, че това е доста по-фунционална опаковка... Simple Smile

Кремчето в кутийката?! Да минава през помпа?! Не вярвам. Кремът е толкова гъст, че изобщо не знам как го извади от кутийката и го напълни в шишето, че да пробваш и с помпата...
Виж целия пост
# 160
Ми, ок, Бате Бочко, значи ноктите .....звучи малко несериозно, не мислиш ли? Направих проба преди малко - Бочко против подсичане излиза спокойно през помпата на бюбхен. Не злобея, направих пробата, просто защото съм любопитна, пък и защото си мисля, че това е доста по-фунционална опаковка... Simple Smile

Кремчето в кутийката?! Да минава през помпа?! Не вярвам. Кремът е толкова гъст, че изобщо не знам как го извади от кутийката и го напълни в шишето, че да пробваш и с помпата...

Всъщност не особено трудно. Говоря за Бочко, а на за крем Здраве.
Виж целия пост
# 161
Съвсем нормално е крема за подсичане да минава през помпа.Не е чак толкова гъст,а и помпата създава нужното налягане
Виж целия пост
# 162
Като говорим за рационализации: крем Бочко п/в подсичане минава спокойно през помпеното шише на крем п/в подсичане на Бюбхен, за сведение - събират се точно 2 малки опаковки Бочко; млякото за след баня Бочко минава през помпеното шише на  душ-гел Клоран. За други улеснения в ползванетона Бочко не мога да споделя, но вероятно препаратът за измиване на съдове би излизал и през всяко шише за течен сапун с помпа.
Бате Бочко, погрижи се и за мамите, освен за бебетата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 163
Partizanka ,ще се възползвам от твоите предложения за рационализация

Бате Бочко предложи да си изрежем ноктенцата,за да нямаме проблем с нанасянето  Joy
Виж целия пост
# 164
За антибактериалното гелче:
В него има голямо количество спирт и това го прави доста по-надежден начин за почистване на ръцете от влажните кърпички. Освен това слагаме и смрадлика, която има естествено антибактериално действие. Така че - не само е приятно за ръцете, но и ДЕЙСТВА!

35% не е чак толкова голямо количество, според мен. Peace

Друг е въпросът колко % е самият спирт, който влагате в продукта. Thinking Знам, че ако е < 65% ефекта е близък до нулата по отношение надеждната дезинфекция.

Вижте, че е приятен за ръцете съм 100% съгласна! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия