бебешката козметика на Бочко

  • 42 319
  • 268
# 15
Само веднъж бях взела крема за подсичане.Ами не е лош,но купувам друг.
Виж целия пост
# 16
Аз също ползвах  верото на Бочко в началото-нямам забележки.
Виж целия пост
# 17
С каката сме ползвали крема, шампоана и лосиона за тяло, според мен са добри. Ползвам и препарата за бебешеки съдове всичко е ок
Виж целия пост
# 18
Използвам и крема, и сапуна , и олиото и препарата за шишета.
Изключително доволна съм.
Виж целия пост
# 19
Ползвала съм предимно крема против подсичане и съм много доволна. Сапунът също е хубав, нямам забележки.
Виж целия пост
# 20
Освен кремчето сьм ползвала и сапуна,доволна сьм и от двете.
Виж целия пост
# 21
Сапун Бочко ползвам за пране, когато набързо трябва да изпера нещо на ръка. Simple Smile Купила съм и кремчетата, но още не ползвам.
Виж целия пост
# 22
Кремът за подсичане го ползвам от първия ден. Доволна съм. Сега за измиване на ръчичките съм взела сапуна и от него съм доволна. В момента тялото и косичката ги къпя с Мустела, но смятам скоро да премина към Бочко или поне да пробвам Peace
Виж целия пост
# 23
Верото им за шишета изобщо не е хубаво. В смисъл - мие много добре, но е ароматизирано и след няколко измивания шишетата и най-вече бибероните започват да миришат на ароматизатор Sick


От любопитство съм ползвала сапунът, шампоанът и олиото на Бочко, нямам забележки, а предразсъдъци Laughing

От билковият тоник със смрадлика и кремът за подсична съм много доволна Simple Smile

Останалите продукти не съмползвала.
Виж целия пост
# 24
Не знаех , че има бебешка козметика Бочко, аз го свързвам с крем от моето детство  Grinning. Къде може да се видят продукти от серията, определено не съм срещала ?
Виж целия пост
# 25
http://www.lavena.bg/index.php?ch=3&tip=1&l=1
заповядай
Виж целия пост
# 26
Ползваме препарат за миене на бебешките съдове и отскоро млякото за тяло след къпане с натурален зехтин и пантенол, който мирише страхотно! Доволни сме  Peace
Виж целия пост
# 27
Ползвала съм крема против подсичане, шампоана (но инцидентно) и препарата за миене на съдове. Доволна съм. Twisted Evil
Виж целия пост
# 28
Ползвала съм само крема против подсичане, доволна съм много, вече незнам коя поред кутийка купувам. Crazy
Виж целия пост
# 29
До сега не съм я ползвала,но като чета тук,може и да я пробвам.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия