бебешката козметика на Бочко

  • 42 319
  • 268
# 30
Само сапун и крем.
Виж целия пост
# 31
Много доволна съм от крема против подсичане.
Виж целия пост
# 32
ползвала съм само крема против подсичане и съм доволна.Другите продукти честно казано не ме интересуват
Виж целия пост
# 33
От етиката само крема против подсичане съм ползвала- не е лош, но от препарата за шишета съм супер доволна!
Виж целия пост
# 34
Ползвам млякото за тяло и съм много доволна! Peace
Виж целия пост
# 35
Само крема протива подсичане-доволна съм и сапуна-има други по-хубави.Горе-долу на  същата цена по ми харесва например Тео-бебето.
Виж целия пост
# 36
аз ползвам кремчето п/в подсичане и верото и съм доволна и от двете
Виж целия пост
# 37
Ползвала съм крема против подсичане, сапуна, млякото за след къпане и от всичко съм доволна. Само мокрите кърпички нещо не ми харесаха.
и аз така,кърпите наистина не са хубави.
Виж целия пост
# 38
Ааа да, кърпите не са хубави.Купувала съм едни в една кръгла кутия.
Виж целия пост
# 39
Ползвала съм кремчето,шампоана и препарата за измиване на бебешки съдове.Хубави са Peace
Виж целия пост
# 40
Ползвали сме кремчето и сапунчето и съм доволна, но кърпичките наистина не са добри
Виж целия пост
# 41
Много съм доволна от всичките им продукти!  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 42
Ползвам шампоаните и съм много доволна от тях.
Виж целия пост
# 43
Сега разбирам,че освен кремчето,
Бочко имат и други продукти.А иначе
то не е лошо.
Виж целия пост
# 44
Аз съм ползвала кремчето за подсичане, шампоана, гелчето за венци и още едно кремче за открите части на тялото против изсушаване. Доволна съм  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия