бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 210
От верото за миене на бебешки съдове съм много доволна, взех и крема против подсичане, но не ми харесва особено, поне при нас не действа толкова добре, колкото очаквах.
Виж целия пост
# 211
Ползвала съм шапмпоана и сега го ползваме понякога,ползвам и кремчето на Бочко за подсичане/ много съм доволна от него/ползвам и препарата за миене на бебешки съдове Simple Smile.Имам и олиото.Изобщо съм доволна от козметиката на Бочко.
Виж целия пост
# 212
От това което сме ползвали съм доволна.
Виж целия пост
# 213
След като измиете съдовете с препарата за миене на съдове,изваряват ли се отново?Ако измивам шишетата от АМ с Бочко,нужно ли е да изварявам пак newsm78?
Виж целия пост
# 214
След като измиете съдовете с препарата за миене на съдове,изваряват ли се отново?Ако измивам шишетата от АМ с Бочко,нужно ли е да изварявам пак newsm78?
какво значи пак. Преди да измиеш ли изваряваш newsm78
Виж целия пост
# 215
rali89 според мен пита дали може да не изварява,а да мие с Бочко.Може,да.Колко ти е голямо детето.В един определен момент стерилизацията е безмислена.
Но в началото аз миех с Бочко и после изварявах
Виж целия пост
# 216
Точно това имах впредвид Elfita!Бебока е на 5 мес!
Виж целия пост
# 217
rali89 ,според мен може вече да не стерилизираш.Аз спрях след 3 я месец на бебето
Виж целия пост
# 218
Еее, чудесно, Бате Бочко! Много е радостно това за интимната хигиена! Похвално! Така ще спечелите и много тийнейджърки, не само мамита!
Виж целия пост
# 219
...
Крем Здраве и крем Бочко вършат чудни неща......

В момента живея извън България, и гледам да съм заредена в промишлени количества от тях!
Виж целия пост
# 220
Аз ползвам верото и сега купих и бебешкото олио!Мирише много приятно.
Виж целия пост
# 221
Ползвала съм крема против подсичане, сапуна, млякото за след къпане и от всичко съм доволна. Само мокрите кърпички нещо не ми харесаха.
И аз + олиото и верото PeaceЕдинствено кърпите не съм срещала!
Виж целия пост
# 222
почти всичко ни е на "бочко"-крем,сапун,веро,паста за зъбки и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 223
Харесвам продуктите на Бочко.
Виж целия пост
# 224
Аз съм ползвала крема за подсечено дупе-не че не е хубав  но има и подобри
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия