бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 225
@Roni:

Благодаря за добрите думи - скоро пастата за зъби ще се появи в нови опаковки, които да хармонират с визията на бебешката серия - с 10 мл повече и без флуор - сменяме го с екстракт от шипки. Много противоречиви са нещата с този химикал и решихме да заложим на изпитани билки...

Много радост на всички майки и деца,

Бате Бочко
Виж целия пост
# 226
Някакви мнения за шампоанчето? Купих го, защото не намерих на Мустела, но още не съм го пробвала.Ако може да споделите
Виж целия пост
# 227
Аз съм ползвала само крема на Бочко, доволна бах.
Виж целия пост
# 228
Някакви мнения за шампоанчето? Купих го, защото не намерих на Мустела, но още не съм го пробвала.Ако може да споделите
Аз съм много доволна от шампоанчето. Мия най-често тялото с него.
Виж целия пост
# 229
Много съм доволна от кремчето на Бочко, страхотно е  Peace
Виж целия пост
# 230
От козметиката на Бочко съм ползвала три неща- крем срещу подсичане, шампоан и сапун. Доволна съм и от трите продукта. Дори сега сме пак със същия шампоан.
Виж целия пост
# 231
Ползвала съм крема за подсичане и един друг крем(мисля,че за телцето)бяхме много доволни.
Виж целия пост
# 232
Използвала съм крема против подсичане и сапуна с билки, изключително съм доволна и от двете. Особено при подсечено дупе действат моментално Peace
Виж целия пост
# 233
Откакто се е родила дъщеря ми имам винаги под ръка кремчето. Страхотно е! Peace
Виж целия пост
# 234
@Roni:

Благодаря за добрите думи - скоро пастата за зъби ще се появи в нови опаковки, които да хармонират с визията на бебешката серия - с 10 мл повече и без флуор - сменяме го с екстракт от шипки. Много противоречиви са нещата с този химикал и решихме да заложим на изпитани билки...

Много радост на всички майки и деца,

Бате Бочко

Благодарим!
О, много се радвам, че сменяте флуора - досега именно наличието на тази съставка ме спираше да купувам пастата за зъби "Бочко" за дъщеричката си. Дано по-скоро се появят на пазара.
Виж целия пост
# 235
Аз вече си купих антибактериалния гел за ръце на Бочко. Наистина е много добър  Peace  А за големите разфасовки на измиващия препарат за съдове съм още по-доволна, вече го има във всички аптеки около нас  Laughing
Виж целия пост
# 236
ползвала съм само крема
Виж целия пост
# 237
Аз вече си купих антибактериалния гел за ръце на Бочко. Наистина е много добър  Peace  А за големите разфасовки на измиващия препарат за съдове съм още по-доволна, вече го има във всички аптеки около нас  Laughing

Все още няма в Кауфланд антибактериален гел  newsm78 newsm78?
Виж целия пост
# 238
Aнели ,има в Била със сигурност.Може би и в Сани
Виж целия пост
# 239
Elfita, благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия