Красиво женско лице?

  • 705 244
  • 5 576
# 375
Според мен авторката на темата иска да разбере за всеки какво е красиво женско лице ...

С тея мустаци, на авторка ли ти мязам?  newsm78
Ха, Селтакис, съвсем ще те пратят на психиатър накрая....
Виж целия пост
# 376
На мен от гологлавите ми хареса най-много Скарлет Йохансон, но и с коса я харесвам. Ах, Скарлет, Скарлет, мое огледално изображение Laughing

... Отражение, може би? Peace
мда...някой спи пишейки, но това не си ти, Дега. Радвам, се че те виждам отново. Hug
Виж целия пост
# 377
 Embarassed Embarassed извинявам се на Seltakis (по принцип не обръщам внимание на аватарите, а явно трябва)   bouquet надявам се да ги приемеш, макар че си мъж.
Защо пък да изглеждат толкова кофти ако не са гримирани, те са жени като всички, и сред тях има красиви без грим, както и сред обикновените.
Именно, че и те са жени като нас, за това на мен ми харесаха снимки на съфорумки, а не на звезди, които ако не са гримирани, фотошопнати или минали през скалпела и ако не са извести, а ги видиш по улицата, може и да не ти направят впечатление.  bouquet
Това, което ми прави впечатление, че откакто дойде модата на чалгата, и всяка втора иска да има големи гърди и джуки като маймунско дупе, без да се замисли с това по-красива ли ще стане или просто по-модерна, и в един момен, вървейки по улиците виждаш все едно едни и същи хора...
За това за мен красиво е всяко женско лице през погледа на влюбен мъж.
Виж целия пост
# 378
Някъде, някога бях чела, че красотата на едно женско лице се оценява обективно само когато е без коса.
...

Вярно е.
Както и обратното- една безлична и с нищо незабележима жена с прекрасна коса, се превръща в красавица.

Мен чистата красота без излишни украси винаги ме е провокирала истински.
Жената на аватара на КЛОНКА е забележителна, скоро си говорихме за това.
Виж целия пост
# 379
Някъде, някога бях чела, че красотата на едно женско лице се оценява обективно само когато е без коса.
...

Вярно е.
Както и обратното- една безлична и с нищо незабележима жена с прекрасна коса, се превръща в красавица.

Мен чистата красота без излишни украси винаги ме е провокирала истински.
Жената на аватара на КЛОНКА е забележителна, скоро си говорихме за това.

Несъмнено косата е много важен фактор.
Самата тя ли е на аватара си? Flutter
Виж целия пост
# 380
Мен чистата красота без излишни украси винаги ме е провокирала истински.
Жената на аватара на КЛОНКА е забележителна, скоро си говорихме за това.
Несъмнено косата е много важен фактор.
Самата тя ли е на аватара си? Flutter
offtopic: ако трябва да оценявам по уста, то гласувам за аватара на "٠•● Dega ●•٠"
Виж целия пост
# 381
Добре, че не си сложих снимката за аватар ooooh!
Кво е това -по уста Heart Eyes, а по нос няма ли ? Outta Joint Joy
Виж целия пост
# 382
пфф нещо стана с темите.
Виж целия пост
# 383
Защо пък да изглеждат толкова кофти ако не са гримирани, те са жени като всички, и сред тях има красиви без грим, както и сред обикновените. Всички ние имаме моменти в които изглеждаме добре и в които не, и ако имаше някой, който да ни снима нон стоп, как ходим, как говорим, как ядем, и ние щяхме да имаме купища от онези "без грим" снимки дето се развяват из звездните компромати, и то най вероятно много повече от техните. Тези хора не се грижат за външния си вид само с грим и фотошоп, все пак.
Абсолютно вярно!  bouquet
Ето, моля, една снимка без грам грим и една с фотошоп  на една обикновена жена.
Виж целия пост
# 384
Защо пък да изглеждат толкова кофти ако не са гримирани, те са жени като всички, и сред тях има красиви без грим, както и сред обикновените. Всички ние имаме моменти в които изглеждаме добре и в които не, и ако имаше някой, който да ни снима нон стоп, как ходим, как говорим, как ядем, и ние щяхме да имаме купища от онези "без грим" снимки дето се развяват из звездните компромати, и то най вероятно много повече от техните. Тези хора не се грижат за външния си вид само с грим и фотошоп, все пак.
Абсолютно вярно!  bouquet
Ето, моля, една снимка без грам грим и една с фотошоп  на една обикновена жена.
Тази мацка на живо е по-хубава.  Wink
Виж целия пост
# 385
.
Виж целия пост
# 386
Извинете ме, но аз не я познавам! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 387

                                          
Виж целия пост
# 388
newsm53  Joy

п.п....Вълчо, ако ме видиш на живо верно ще виеш ...ама от страх и ужас Twisted Evil Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 389
Холограма, и всички красиви са по дефолт добри, нали? Малко ми биеш на античност.
По-скоро на хитлеризъм. fiuuuuuu

 Joy
Голям майтап! Какво висяло във форума, докато ме е нямало.
Мнение 107 и 319 ли ви наведе до това заключение  Joy

Отивам да търся теорията за връзката между физически здравите и физически красивите на по-достъпен език в някоя научно-популярна дописка, че да снеса и една отпратка (към последните американскиили европейски "фашисти", писали наскоро по темата).
Вие наблегнете на разликата между "физическа" и "духовна" красота, че да ви прави впечатление кога кое споменавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия