Красиво женско лице?

  • 705 252
  • 5 576
# 405
Здравейте на всички! Влизам с един въпрос: на 23г. и имам малки пъпчици по лицето то не по цялото ами само около устата,гледам от известно време само там ми се появяват,може ли да ми препоръчате с какво да си мажа лицето с какви кремове или с нещо друго.Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 406
Пусни тема в Красива мама http://www.bg-mamma.com/index.php?board=15.0
Ние тук нямаме проблеми от такова естество, и съответно не сме компетентни.
Виж целия пост
# 407
Пусни тема в Красива мама http://www.bg-mamma.com/index.php?board=15.0
Ние тук нямаме проблеми от такова естество, и съответно не сме компетентни.

Дааа...Тук всички сме красиви (духовно, астрално и всякак).
 4470 babydust7
Виж целия пост
# 408
От нашите модели/манекенки много харесвам като лице Диляна Попова.
http://press-bg.com/documents/newsimages/2009-01-09-cl-ZNIKKARIN.jpg

А не харесвам никак ето това лице.
http://www.winner.bg/analysisdb/Image/berbatov/berbatov000_4.jpg

Абсолютно Peace
Диляна Попова е удивително красива и е пример за българска красота. Като приказна героиня е. Ах тези сини очи и бяла кожа Flutter

Елена Радева, която много от вас не харесват, не е грозна за мен. Просто е с по-едри черти на лицето. Не бих я определила като красавица, но не мога да и отрека че е чаровна.

Мария Игнатова също е много чаровна и свежа. Има нещо детско и сладко в нея Heart Eyes

От миналото се сещам за Невена Коканова и Искра Радева, макар че първата не е мой тип.
Виж целия пост
# 409


Късно е, гмурнах се   Laughing
Туй е малко старичко, ама янки се цитират, пък нали така обещах.
Тук пък едно наше момче писало по въпроса, по-интересно, ма пак така достъпно…
Язък, че темата тука е от по-късно, няма смисъл да се търся в библиографията му  Joy

И девойката  с чувство за хумор "от птичи поглед",
пробвала да ме заговори.
И’збери си нещо, потребителко, щом ти е важно за фантазиите  Laughing.
Квот си харесаш, това сънувай:



Виж целия пост
# 410
Фантазиите ми са заети от интересни личности...не от прикрити такива.
Благодаря ти, мила, че отговори на моят въпрос Hug

А за чувството за хумор...то е част от "астралната" красота, затова ти убягва.
Нищо Naughty, с повече тренинг и ти ще станеш забавна личност.
Успех Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Холограма е забавна личност.
Обаче това със симетрията на лицето ме замисли дълбоко.
Защото моето определено не е. Първо се ухилва лявата половина, по-късно, едва - едва дясната. Получава се приезрително иронична ехидна усмивка.
Виж целия пост
# 412
Холограма е забавна личност.
Обаче това със симетрията на лицето ме замисли дълбоко.
Защото моето определено не е. Първо се ухилва лявата половина, по-късно, едва - едва дясната. Получава се приезрително иронична ехидна усмивка.

Вероятно е въпрос на вкус, Вълчо Laughing
Важното е да се усмихваш от сърце. Пък коя половина първа, коя последна...какво значение има? Joy
Виж целия пост
# 413
... Получава се приезрително иронична ехидна усмивка.

И аз си държа една такава, но не си я ползвам.

За маниаците на тема физическа красота, който трябва си го е казал: Суета на суетите...
Смешни са, но чак пък да ги презирам...




Виж целия пост
# 414
Туй е малко старичко, ама янки се цитират, пък нали така обещах.
Не чета препратките, дълги са, досадни са(особено втората), но в първата (като изключим това, че е творба на янки, т.е. няма особена стойност за мен поради моята предубеденост към тях) иде реч за симетрията и пропорциите на лицето, но никъде не се казва, че симетричното лице е задължително красиво и че лицата на грозните са задължително несиметрични.
Но е успокоително и за мен да прочета подобно нещо, въпреки че не му вярвам особено. Ако и да не съм красавица, то моята симетричност и женственост не могат да бъдат оспорени. Flutter Ух, отдъхнах си! Crazy Здрава съм. Laughing

ПП. И се усмихвам от сърце. Винаги!
Виж целия пост
# 415
Туй е малко старичко, ама янки се цитират, пък нали така обещах.
Не чета препратките, дълги са, досадни са(особено втората), но в първата (като изключим това, че е творба на янки, т.е. няма особена стойност за мен поради моята предубеденост към тях) иде реч за симетрията и пропорциите на лицето, но никъде не се казва, че симетричното лице е задължително красиво и че лицата на грозните са задължително несиметрични.
Но е успокоително и за мен да прочета подобно нещо, въпреки че не му вярвам особено. Ако и да не съм красавица, то моята симетричност и женственост не могат да бъдат оспорени. Flutter Ух, отдъхнах си! Crazy Здрава съм. Laughing

ПП. И се усмихвам от сърце. Винаги!

 Hug
Виж целия пост
# 416
Мария Игнатова
http://images.ibox.bg/2008/07/31/56457/519x344.jpg
Виж целия пост
# 417
Лора Крумова и Мария Добрева....
Жана също не е зле.... Thinking...
Забравих и Марияна Векилска  Peace
Виж целия пост
# 418
...Забравих и Марияна Векилска  Peace

Надявам се я споменаваш в ретроактивен план....тази сутрин я гледах - като оставим настрана нелепата и нова прическа, тя е станала егати добичето. Не само в тяло, но се е наклала и в лице. Като си помисля, че ми е харесвала едно време, направо ме обхваща срам... Как е можала да допусне това?!
Виж целия пост
# 419
За това лице какво ще кажете:

махам го!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия