Красиво женско лице?

  • 705 265
  • 5 576
# 420
Малко като на кукла ми изглежда, но може да е заради качеството на снимката...
Виж целия пост
# 421
Цитат
Надявам се я споменаваш в ретроактивен план....
Точно за предишната и визия ставаше въпрос.Сега и на мен ми се вижда въздебеличка...и не дотам красива.... Wink
Виж целия пост
# 422
Цитат
Надявам се я споменаваш в ретроактивен план....
Точно за предишната и визия ставаше въпрос.Сега и на мен ми се вижда въздебеличка...и не дотам красива.... Wink

Я да се повторя от друга тема.
Най-важно за женското лице е очертанието на долната челюст (и устните).
Ако кожата там е опъната и очертание има (без гуши и пр. увисвания) мацката изглежда добре.
Усещането и за възраст, и за характер, идва именно оттам, не от очите напр., както е популярно да се мисли.

Едно идеално очертание:




Разликата на долните две снимки е единствено въпросното очертание:

(я да изтрием очертанията  Laughing)


Виж целия пост
# 423
Виж целия пост
# 424
...
Най-важно за женското лице е очертанието на долната челюст (и устните).
...
Усещането ... за характер, идва именно оттам, не от очите напр., както е популярно да се мисли.

...


Ей, това силно ме заинтригува.
Как точно определяш характера по устните (и челюстта)?
Виж целия пост
# 425
Има един израз волева брадичка. newsm78 Макар че, да се отгатне целия характер само по тези черти едва ли е възможно.
Виж целия пост
# 426
Има един израз волева брадичка. newsm78 Макар че, да се отгатне целия характер само по тези черти едва ли е възможно.
Във френологията се застъпва тезата, че колкото човек повече развива волята си, толкова по-добре оформена става брадичката му. И въобще всяко чувство, емоция влияели върху чертите.
Виж целия пост
# 427
http://www.aishamusic.com/Judiciary_Report/images/Aaliyah.JPG - Aaliyah
http://rpg.justice-knights.com/females/P/p_perabo1.jpg - Piper Perabo
http://cinematicpassions.files.wordpress.com/2009/03/keira-knigh … g?w=313&h=400 - Keira Knightley
http://m.virtualstar.com/Celebrities/A/Michelle_Pfeiffer.jpg - Michelle Pfeiffer
Виж целия пост
# 428
допадат ми, много
Виж целия пост
# 429
Лора Крумова и Мария Добрева....
Жана също не е зле.... Thinking...
Забравих и Марияна Векилска  Peace

О, точно пък Лорчето и Марияна за какъв пример за красота могат да служат?! Може би, ако тежат по около 20 кг по- малко, може и да влязат в някаква категория симпатични жени, но красиви?!
Виж целия пост
# 430
Кралица Рания:
Виж целия пост
# 431
Ето това е моето виждане за красиво женско лице, съчетано с изключително обаяние и излъчване.
Виж целия пост
# 432
Галя Йончева, една от най-красивите ни български оперни певици, муза на Парашкев Хаджиев и съпруга (бивша) на Красимир Кюркчийски:

http://www.goods.bg/searchbooks.aspx?au=32

На корицата е тя самата. Като по-млада просто спираше дъха.
Виж целия пост
# 433








Това за мен са красиви жени излъчващи един лек загадъчен сексапил.


Извинявам се за големия размер на снимките, но не откривам в малък размер тези снимки.
Виж целия пост
# 434
...Най-важно за женското лице е очертанието на долната челюст (и устните).
...Усещането ... за характер, идва именно оттам, не от очите напр., както е популярно да се мисли.
...

Ей, това силно ме заинтригува.
Как точно определяш характера по устните (и челюстта)?

Всъщност не казвам, че определям характера по устните и по челюстта.
А че усещането за възрастта и характера, което може да е напълно погрешно, идват оттам.
Т.е. че и ти самата  (съвсем несъзнателно), оставаш с впечатление дали едно лице е младо или старо, дали ти харесва или не, най-вече от там, още от първия поглед.


Ако аз трябва да определям нещо по устните, то може да е именно възрастта и, донякъде, какъв живот (емоционален) живее въпросният човек. И няма да фантазирам в тази посока заради формата на устните (която генетично му се е паднала на човека), а по промяната около тях, която пък личи в ъгълчетата на устните и целия им контур (мястото, до където една жена по принцип си слага червилото).

За характер също може да се съди оттам, но по повод характера нещата са по-опосредствени.
100% обаче впечатлението, с което оставаш за възрастта на някого, идва от очертанието на устните и челюстта (долната).

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия