Красиво женско лице?

  • 705 269
  • 5 576
# 465
всички абитуриентки са много хубави наистина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 466
всички абитуриентки са много хубави наистина  Heart Eyes

А, номер 13 е страхотна чаровница.

Виж целия пост
# 467
Не ми се рови да покажа от другия десен какви образи има Mr. Green
Но нали идеята е да реабилитираме природната ни хубост. Simple Smile
Принципно за нещо такова говоря. Харесва се Crazy
Опалянка!
Виж целия пост
# 468
Не ми се рови да покажа от другия десен какви образи има Mr. Green
...
Оназ девойка - с черната препаска под гърдите и тя ли е победителка в кОнкурса?

Виж целия пост
# 469
Е, само мацката с 4ерната рокля!/Тук коленопреклонно моля да извините тази 4-ка. Оба4е синът ми поля лаптопа ми и нямам буквата по този повод./ Twisted Evil
Виж целия пост
# 470
Е, само мацката с 4ерната рокля!...

Хубава е, но явно няма добри приятели.

Виж целия пост
# 471
Не ми се рови да покажа от другия десен какви образи има Mr. Green
Но нали идеята е да реабилитираме природната ни хубост. Simple Smile
Принципно за нещо такова говоря. Харесва се Crazy
Опалянка!

ъъъъ........тези абитуриентки ли са?
Виж целия пост
# 472
ъъъъ........тези абитуриентки ли са?
Ми, да Mr. Green
Виж целия пост
# 473
Боже! Shocked А след десет години!?...
Виж целия пост
# 474

УАУ !

след още няколко такива снимки ще се почувствам като свежа краставичка, недокосната от времето, с почти детско изражение.
ако някой ми обясни смисъла на това зорлем сам да се състариш, ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 475
Още едно българско девойче:
http://www.stamb.net/portal/e107_files/public/1251725125_25_FT46 … _3_1251405370.jpg
Виж целия пост
# 476
Добре фотошопнато, според мен. И да ти кажа нищо българско не лъха от снимката, но е симпатяга по принцип. Peace
Виж целия пост
# 477

Ужас, тези приличат на 40 годишни, да не говоря за роклите  ooooh! Да ви кажа такива абитуриентки наистина само в България съм виждала. На нашия бал и въобще на всички балове, на които съм присъствала тук, е нямало такива изцепки  ooooh!
Виж целия пост
# 478
Ужас, тези приличат на 40 годишни
Аре, моля ти се! Какво им е ужасното пък на 40 годишните!? Хм. Crossing Arms
Виж целия пост
# 479
Ужас, тези приличат на 40 годишни
Аре, моля ти се! Какво им е ужасното пък на 40 годишните!? Хм. Crossing Arms

Mr. Green Нищо не им е ужасното, но съгласи се с мен, че едно 18-19 годишно момиче не би трябвало да изглежда като 40 годишна жена  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия