Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 612
  • 742
# 60
Да и аз така, само 5% Simple Smile
Виж целия пост
# 61
четоох, чеетоооххх кодчета и като гледам че е имало за 15%, за 5 лири и т.н. - тия 5% ми се виждат малко, еййййййй  Joy
Виж целия пост
# 62
Оправих си проблема с картата  Simple Smile
А този код за 5 % не е ли само за мъжката секция, какво пишете за дамската, не намирам аз  Confused
Виж целия пост
# 63
Пробвах го и действа, ураааа  Grinning
Виж целия пост
# 64
момичета ще пуска ли някой от вас поръчка тези дни? Искам ако може да ме включите, че си харесах някои нещица.
Виж целия пост
# 65
Направих поръчка на 31.08.Днес 03.09 статуса е все още  Pending.Дали е нормално такова забавяне на обработката newsm78?На тези ,които са поръчвали и получили,за колко време ви ги обработват Praynig?


Шипнаха я днес Peace.Може би защото ми е първа поръчка от този сайт и малко ме притесни,чакането Embarassed.
Виж целия пост
# 66
Кой адрес трябва да попълня при регистрацията .
И за картата Valid From Date това е датата  нали до когато е валидна , Expiry Date - това годината
Issue Number а това какво е?
Виж целия пост
# 67
Кой адрес трябва да попълня при регистрацията .
И за картата Valid From Date това е датата  нали до когато е валидна , Expiry Date - това годината
Issue Number а това какво е?
Valid From Date - пишеш от кога е валидна картата
Expiry Date - до кога е валидна картата
Issue Number това къде го видя - това не се ли появева автоматично когато си сложиш продукт вътре в кошницата
Виж целия пост
# 68
Вече се ядосвам немога да се регистрирам. Това ми изписва като поръчам:
 
NOTAUTHED : 2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Please ensure you have entered your correct billing address and card details.

Дала съм точен адрес и всичко за картата без това  Issue Number незнам какво означава.
Виж целия пост
# 69
И моята поръчка пристигна вчера  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 70
Някой ще ми помогне ли  Praynig Немога да се регистрирам. Помислих, че като не е на мое име картата и затова не ме приема. Регистрирах сестра ми,защото картата е на нейно име и пак същото съобщение

NOTAUTHED : 2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Please ensure you have entered your correct billing address and card details.

Какво още иска? Пазарила съм много пъти с картата Visa Electron от Експресбанк. Какво да направя?
Виж целия пост
# 71
Аз имам абсолютно същия проблем, мислех, че е от картата, да вярно че имах неплатена такса за обслужване на сметка, но вчера я платих и сега ми дава същия надпис като на Росалинда. И давата адреса билинг и шипинг са ми еднакви да не би това да е проблема, вие как ги изписвате? А issue number се изписва само за карти Master card
Виж целия пост
# 72
В картата има пари. Ако не напишеш един от адресите , не ти позволява да продължиш и те връща да попълниш полетата.
Аз дадох отметката на шипинг , че е същия като билинг.
Виж целия пост
# 73
Днес вече стана . Вече имам направена поръчка. Вчера се побърках да се регистрирам. Ще чакам да видим кога ще дойде на ордера пише от 5-7 работни дни.
Виж целия пост
# 74
Най-накрая и аз успях, проблема беше в банката, но днес се оправиха нещата и сега направих поръчката. В рамките на колко дни пристигат нещата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия