Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 612
  • 742
# 30
Пробвайте това кодче HAPPYHAIR, пак е за % отстъпка, за Kerastase го пробвах

Жалко, дава ми This voucher is unrecognised or has expired.
Пробвах с Kerastase и пак с друг случаен продукт
Виж целия пост
# 31
 Cry Защо става така  Cry
Виж целия пост
# 32
Някой успя ли да поръча от тук? Хареса ла съм се някои неща и не знам дали да поръчам?
Виж целия пост
# 33
Aз поръчах и дойдоха за по-малко от 5 работни дни и си го взех от пощата  Peace
Виж целия пост
# 34
Aз поръчах и дойдоха за по-малко от 5 работни дни и си го взех от пощата  Peace
Ако не е тайна какво си поръча?Наистина ли е безплатна доставката?Чудя се на един шампоан и маска на керастаз все още  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
Запис
Виж целия пост
# 36
Да,доставката е безплатна. Поръчах си спирала и фон дьо тен мус
Виж целия пост
# 37
Aз поръчах и дойдоха за по-малко от 5 работни дни и си го взех от пощата  Peace
Ако не е тайна какво си поръча?Наистина ли е безплатна доставката?Чудя се на един шампоан и маска на керастаз все още  Rolling Eyes
И аз пуснах поръчка, маска на Керастас, чакам я днес, утре  Heart Eyes
Виж целия пост
# 38
Да,доставката е безплатна. Поръчах си спирала и фон дьо тен мус

Може ли линк към спиралата?
Виж целия пост
# 39
L'Oreal Telescopic Explosion Mascara
Виж целия пост
# 40
Страхотен сайт.
 Peace
Виж целия пост
# 41
Много хубав ел.магазин Peace!Благодарности, Finty!   bouquet Hug

Който вече е направил и получил поръчка,моля да сподели,за колко време шипват поръчката newsm78!?Получава ли се потвърдителен мейл Thinking?
Виж целия пост
# 42
Препоръчайте ми спрей за изправяне на коса - термо........ на керастас или на нещо другооооооо
Например това - http://www.feelunique.com/p/Joico-Silk-Result-Straight-Smoother- … -Creme-200ml.html някой ползвал ли го е - отзиви???
Виж целия пост
# 43
Много хубав ел.магазин Peace!Благодарности, Finty!   bouquet Hug

Който вече е направил и получил поръчка,моля да сподели,за колко време шипват поръчката newsm78!?Получава ли се потвърдителен мейл Thinking?
Моята поръчка я направих на 27.08 получих веднага фактурка, а на 28.08 ми изпратиха мейл, че  вече пътува, да я чакам до 3-5 дни Simple Smile обаче още не са дръпнали пари от картата  newsm78
dioni аз ползвам термичния цимент на Керстас и съм много доволна, надавям се и от  маската от същата серия да остана доволна Simple Smile
Да допълня, че преди това бях със спрея за защита на вела Wella High Hair Flat Iron Spray и не бих го повторила
Виж целия пост
# 44
Цитат
Моята поръчка я направих на 27.08 получих веднага фактурка, а на 28.08 ми изпратиха мейл, че  вече пътува, да я чакам до 3-5 дни Smile обаче още не са дръпнали пари от картата  newsm78

milavanila,благодаря  bouquet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия